Čističky vzduchu Sharp

Autorizovaný distributor Sharp

 

Sharp a jeho výrobky se těší značné oblibě i renomé. Společnost je leaderem mezi výrobci čističek vzduchu, jak z hlediska objemu prodeje, tak i inovativnosti. Čističky vzduchu Sharp jsou podle nás dokonalá volba z hlediska poměru ceny ke kvalitě.

 

Čistička Sharp – technické parametry

Kvalita provedení výrobků značky Sharp je prostě špičková, počínajíc filtr s mnohaletou dobou použití, konče motor s vynikající kulturou práce. Potvrzují to technické parametry, Sharp nabízí ty nejvíce tiché čističky na trhu. I ty nejlevnější modely čističek, předcházejí dražší modely konkurence z ohledu na hlučnost, dostupných funkcí, úspornosti a efektivity. Přístroje jsou snadné v obsluze a velmi intuitivní. Ke každému modelu je přiložená uživatelská příručka Sharp, který obsluhu usnadní ještě víc.

 

Technologie ionizace Plasmacluster

Sharp vyvinul a patentoval způsob efektivního čištění vzduchu ionty. Plasmacluster, protože jde právě  o tuto technologii, byl zaveden u čističek v roce 2003 a v Japonsku, kde se rychle stal hitem.

Určitá  koncentrace iontů Plasmacluster je schopná na dálku neutralizovat skoro 100% alergizujících rostlinných pylů, srst domácích zvířat, a také viry, bakterie a výtrusy plísní ve vzduchu. Spojení mechanické filtrace (HEPA) s ionizací dává okamžitou úlevu skoro všem, kteří si potrpí na inhalační alergie. Efektivitu působení této technologie potvrzují nezávislá výzkumná střediska v různých zemích, Kisato Research Center of Environmental Sciences, Hiroshima University Graduate School of Advanced Sciencie of Mater (Japonsko), Medical School of Luebeck (Německo), Seul National Univeristy (Jížní Koreje), Retroscreen Virology (Velká Británie) nebo Shanghai Municipal Center for Disease Control and Prevention (Čína).

 

Technologie Plasmacluster  je jinak mnohem víc než ionizační rovnováha ve vzduchu. Expozice na ionty Plasmacluster zajišťuje navlhčení, zvyšuje pružnost a hladkost pokožky. Výzkumy provedené přes The Research Institute of Electrical Communication at Tohoku University potvrdily, že ionty Plasmacluster vytváří na pokožce vodní povlak, který jí zachovává navlhčenou.

 

Výhody ionizace od Sharp ocení také kuřáci a majitelé domácích mazlíčků. Ionty Plasmacluster rozkládají těžké k odstranění zápachy cigaretového kouře, zvířat nebo suchého prádla v místnosti.

Systém filtrace vzduchu Sharp

Čističky Sharp využívají několikastupňový systém filtrace vzduchu. Díky tomu zajišťují odstraňovaní různých typů nečistot. Klasické modely čističek Sharp jsou určené pro použití doma nebo v kanceláři, jsou vybaveny minimálně 3 – stupňovým systémem filtrace, skládajícím se ze: předfiltrů, uhlíkových filtrů a filtrů HEPA. První filtr odpovídá za odstranění větších nečistot jako srst, vlasy nebo prach. Uhlíkový filtr odpovídá za pohlcování redukci benzol(a)pyrenu, formaldehydu a nepříjemné zápachy. Klíčovou roli v odstraňování nebezpečných pro zdraví pylů PM2.5 odehrává HEPA filtr. Sharp používá ve svých čističkách několik typů HEPA filtrů (E10, H11, H12 a H13) podle pokročilosti čističky a účelů, ke kterým je navržená.  Použité HEPA filtry zaručují efektivitu v absorpci částic o velikosti 0.3 mikronu  na úrovní 99.97%. To znamená, že na 10 000 pylů nacházejících se v místnosti, ve vzduchu zůstanou pouze 3 pyly. Filtry Sharp jsou zabezpečené mikrobiologicky, díky tomu v průběhu let práce, nerostou v nich bakterie.

 

Efektivitu ionizace a filtrace dodatečně zvyšuje přední vstup vzduchu kvůli tomu navržený. Dlouhá tryska velmi efektivně vychytává prach a umožňuje jeho rychlejší redukci. Díky tomu se zvyšuje rychlost průtoku vzduchu a zabraňuje vzniku porušení volné filtrace.

 

Čistička vzduchu s funkcí zvlhčování

Čističky vzduchu se nejčastěji používají v zimě, kdy úroveň znečistění vzduchu smogem někdy několikanásobně překračuje limity. V zimě smog není jediným problémem. Nadměrně vysušený vzduch v domech a bytech má negativní vliv na zdraví lidí, kteří v nich bydlí. Proto Sharp vybavil vybrané modely čističek ve funkci inteligentního opařování. Byla zde použitá technologie evaporačního navlhčování, která je velmi bezpečná pro zdraví. Samotný systém je velmi snadný k obsluze a v údržbě. 

 

Čistička Sharp pro alergiky

Čističky vzduchu jsou nejčastěji spojované s bojem se smogem. Každopádně čističky Sharp jsou mnohém víc. Jejich efektivitu ocení zvlášť osoby trpící na různé inhalační alergie a osoby s nemocí dýchací soustavy. Čističky Sharp série KC-G jsou vybaveny 6 čidly, které monitorují úroveň nečistot ve vzduchu. Čističky automaticky vybírají určité parametry práce, podle toho, kolik musí odstranit ze vzduchu pylů, roztočů a jiných nečistot. Velká efektivita a profesionální systémy filtrace zajišťují účinnou redukci alergenů také z těžce dosažitelných míst. Je nutné podotknout, že přístroje pracují bezpečným pro zdraví způsobem, a technologie ionizace je načerpaná přímo z přírody. Proto čističky Sharp jsou velmi často doporučované pro alergiky, seňory, děti a také nemluvňata. Technologie Plasmacluster je velice pomocná v boji proti alergenům, virům, bakteriím a plísní.

 

Čistička Sharp proti smogu

Smog je nebezpečnou pro zdraví smíšeninou mlhy a vysoké koncentrace toxických plynů. V jeho složení nalezneme oxid uhličitý, oxid dusíku, dioxid siřičitý, benzol(a)pyreny a pyly různého druhu. Tato látka neomezuje pouze dýchání, ale především zvyšuje riziko vzniku různých nemocí dýchací, krevní a nervové soustavy. Díky čističkám Sharp máte možnost vylepšit kvalitu vzduchu, kterým dýcháte. Mnozí lidé většinu času stráví v zavřených místnostech. Proto je nutné, aby se zajistilo tam komfort čistého vzduchu. Čističky Sharp se perfektně hodí domů nebo do kanceláře, a použité filtrační systémy zajistí vzduch volný od smogu.

 

Série čističek vzduchu Sharp

Japonský výrobce pořád rozšiřuje svou nabídku, díky čemu je jedním ze špičkových výrobců na trhu čističek vzduchu. Aktuálně jsou dostupné následující série přístrojů:

 

Série Sharp KC-A – čističky vzduchu této série jsou určené pro plochy od 26 do 48 m2. Přístroje dosahují skvělého výkonu v ohledu na hlučnost práce. Čistička se vyznačuje efektivním filtračním systémem vzduchu, a také funkcí opařování. Série KC-A, započala výrobu nejprodávanějších čističek, které jsou už dostupné víc jak 5 let. Jsou velmi úsporné, a mají velké nádobky na vodu. Výrobce přidával k dalších sériích zdokonalená řešení, ale čističky KC-A získaly velkou popularitu a i nadále lze je vřele doporučit

 

Série Sharp KC-D – zařízení v této sérii mají zdokonalený filtrační systém v oblasti předfiltru, uhlíkových filtrů a filtrů odpařovače. Jsou zde dostupná čidla, která odhalují v nepříjemné zápachy. Byl zde přidán časovač a černé barevné provedení.

 

Série Sharp KC-G – zařízení z této série jsou určena pro místnosti od 28 do 50 m2. V modelech KC-G byla vylepšená výkonost průtoku vzduchu. Je zde použitý  vylepšený filtr s aktivním uhlí a silikagelem, co způsobilo na vyšší stupeň absorpce nepříjemných zápachů. Byly zde také přidané další čidla, 7-stupňový indikátor kvality vzduchu, nový režim sleep a ergonomický držák pro usnadnění přemístění.

 

Nabídka čističek dostupná na trhu je širší než zmíněné 3 série. Sharp stále rozšiřuje svou nabídku, a zdokonaluje jí o více úsporné a výkonné technologie a modernější design. Vynikající sérií z 2019 roku byl model Sharp KC-F. Tato čistička je velmi úsporná, a také je vybavena intuitivním displejem, s funkcí ztlumení podsvícení. Má také čidla vlhkosti a teploty, funkci autonomní práce Auto restart a Time Off. Modernější design zařízení byl dosažen zavedením změn v budově přístroje.

 

Zajímavou a velmi praktickou novinkou jsou mobilní zařízení, které fungují jako čističky a ionizátory do auta. Moderní design, snadná obsluha a tichá práce těchto zařízení nejsou jejich jedinou výhodou. Hlavní výhodou je dokonalý výkon v rámci ionizace a čištění vzduchu (také odstraňování nepříjemných zápachů). Tyto vlastnosti činí je perfektním řešením použitelným v každém autě. Sharp má ve své nabídce také řešení pro velmi náročné klienty, kteří hledají jedno víceúčelové zařízení. Podle potřeby přístroj má funkci klimatizace, čistí, vysouší nebo ionizuje vzduch.

 

Neslábnoucí popularitou se můžou pochlubit také starší modely, které jsou teď dostupné za výhodných cen. Tyto čističky jsou určené pro plochy kolem 21 m2. Vybavené 3-stupňovým filtračním systémem vzduchu a ionizací Plasmacluster. Přístroje jsou lehké, úsporné a snadné v obsluze. Dosahují skvělého poměru ceny ke kvalitě.

 

Čistička pro tebe!

Velká nabídka zařízení způsobuje, že každý si najde model, který nejvíce vyhovuje jeho požadavkům. Čistička vzduchu Sharp je doporučována zejména pro osoby, které trápí inhalační alergie nebo shání čističku vzduchu s odpařováním. Čističky si skvěle poradí se smogem a cigaretovým kouřem. Můžou být využité jak doma, tak v kancelářských místnostech, konferenčních sálech nebo čekárnách.

 

Najděte perfektní čističku vzduchu Sharp pro sebe a své rodiny!

 

Sharp UA-KIL60E-W

22 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 50 m2
 • Rozsah hlučnosti20-51 dB
 • Náklady na filtry 1200 Kč/rok
 • Náklady na energii 74 Kč/mc
 • Oczyszczacz z Čidla PM2.5 a POL
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp UA-KIL60E-W je čističkou, o které lze říct, že je jednou z nejlepších čističek od Asijského výrobce. Čistička v sobě spojuje všechny nejlepší funkce výrobků Sharp. Účinné zvlhčování (do 660 ml/h), nejvýkonnější generátor iontů, a obrovský průtok vzduchu (408 m3/h), a pří tom nízké náklady, a to není vše, co výrobce připravil. Čistička je zvlášť doporučený pro alergiky. 5-stupňová filtrace zajišťuje téměř 100% čistý vzduch.

Sharp UA-KIL80E-W

25 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 62 m2
 • Rozsah hlučnosti21-55 dB
 • Náklady na filtry 1200 Kč/rok
 • Náklady na energii 120 Kč/mc
 • Oczyszczacz z Čidla PM2.5 a POL
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

UA-KIL80E-W je nejsilnější a nejlepší čističkou od firmy Sharp. Čistička spojuje v sobě nejlepší a nejvíce inovativní řešení zavedených v dřívějších modelech značky. Výkonné zvlhčování (do 700 ml/h), špičkový generátor iontů Plasmacluster PCI 25000 a obrovský průtok vzduchu (498 m3/h), a při tom nízké provozní náklady – to jsou jen některé z výhod které nabízí. Čistička je zvlášť doporučovaná pro alergiky. 5-stupňová filtrace zajišťuje skoro 100% čistý vzduch.

Sharp UA-HD60E-L

13 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 48 m2
 • Rozsah hlučnosti25-55 dB
 • Náklady na filtry 975 Kč/rok
 • Náklady na energii 60 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp UA-HD60E-L je velmi výkonná čistička vzduchu s funkcí zvlhčování vzduchu (do 660 ml/h). Průtok na úrovni 396 m3/h umožňuje efektivní práci v místnostech do 48 m2. Přístroj je tichý (od 25 dB) a má extrémně nízkou spotřebu (od 5,5W). Provozní náklady snižují filtry s dlouhou životností. Technologie Plasmacluster a filtr HEPA H13 umožňují doporučit čističku alergikům. Díky 5-stupňové filtraci vzduch je téměř 100% čistý.

Sharp UA-HG40E-L

11 490 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 28 m2
 • Rozsah hlučnosti19-46 dB
 • Náklady na filtry 900 Kč/rok
 • Náklady na energii 40 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp UA-HG40E-L je elegantní čističkou s funkcí zvlhčování (do 400 ml/h). Charakterizuje se vysokým průtokem vzduchu do 240 m3/h,nízkou spotřebou elektřiny(od 5W) a dlouhou životností filtrů (do 10 let) zaručuje nízké provozní náklady. Patentovaná technologie Plasmacluster zajišťuje svěží, volný od virusů a alergenů. Díky 5-stupňové filtraci odstraňuje blízko 100% nečistot.

Sharp UA-HG40E-T

11 490 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 28 m2
 • Rozsah hlučnosti19-46 dB
 • Náklady na filtry 900 Kč/rok
 • Náklady na energii 40 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp UA-HG40E-T tmavě šedá čistička s funkcí zvlhčování vzduchu (výkonnost do 400 ml/h). Vysoký průtok vzduchu na úrovni do 240 m3/h umožňuje práci v místnosti až do 28 m2. Nízká spotřeba energie (od 5W) a až 10-letá životnost filtrů zajišťují nízké náklady na provoz přístroje. Technologie Plasmacluster odstraňuje do 99,9% virusů a alergenů. 5-stupňová filtrace zbavuje vzduch špíny téměř v 100%.

Sharp UA-HD50E-L

10 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 38 m2
 • Rozsah hlučnosti23-55 dB
 • Náklady na filtry 920 Kč/rok
 • Náklady na energii 45 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp UA-HD50E-L je výkonná čistička s funkcí zvlhčování (do 600 ml/h). Průtok vzduchu na úrovni 306 m3/h umožňuje výkonnou práci v místnosti do 38 m2. Přístroj pracuje velmi ticho (od 23 dB) a má nízkou spotřebu elektřiny (od 5W). Životnost filtrů dosahuje 10 let čím zajišťuje nízké provozní náklady. Použitá zde technologie Plasmacluster je zvlášť doporučovaná pro alergiky. 5-stupňová filtrace odstraňuje téměř 100% všech nečistot.

Sharp UA-HD40E-L

9 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 26 m2
 • Rozsah hlučnosti23-47 dB
 • Náklady na filtry 920 Kč/rok
 • Náklady na energii 35 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp UA-HD40E-L je světle šedá čistička s funkcí navlhčování (do 440 ml/h). Vyznačuje se průtokem vzduchu na úrovni do 216 m3/h a nízká spotřeba elektřiny (od 5W) a tichá práce (od 23 dB). Filtry s až 10-letou životností zajišťují nízké provozní náklady. Díky patentované technologii Plasmacluster je velice doporučovaný pro alergiky. 5-stupňová filtrace umožňuje odstranit skoro 100% všech nečistot.

Sharp UA-HD40E-T

9 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 26 m2
 • Rozsah hlučnosti23-47 dB
 • Náklady na filtry 920 Kč/rok
 • Náklady na energii 35 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp UA-HD40E-T hnědá čistička s funkcí zvlhčování (do 440 ml/h) a patentovanou technologií Plasmacluster. Vyznačuje se průtokem vzduchu na úrovni do 216 m3/h, nízkou spotřebou elektřiny (od 5W) a tichou prací (od 23 dB). Filtry mají dlouhou životnost, čím zaručují nízké provozní náklady, 5-stupňová filtrace umožňuje odstranit blízko 100% všech nečistot ze vzduchu.

Sharp UA-HG50E-L

14 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 38 m2
 • Rozsah hlučnosti19-52 dB
 • Náklady na filtry 920 Kč/rok
 • Náklady na energii 40 Kč/mc
 • Oczyszczacz z Čidla PM2.5 a POL
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp UA-HG50E-L je výkonnou čističkou s funkcí zvlhčování s výkonem do 450 ml/h. Vyznačuje se vysokým průtokem vzduchu - 306 m3/h, co umožňuje mu efektivní do 38 m2. Pracuje úsporně (od 5W) a filtry dosahují životnosti 10 let, čím efektivně se zlevňují celkoví náklady na její provoz. Technologie Plasmacluster činí vzduch čerstvým a spojená práce 5 filtrů zajišťuje vzduch blízko 100% čistý.

Sharp UA-HG60E-L

17 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 50 m2
 • Rozsah hlučnosti24-53 dB
 • Náklady na filtry 1000 Kč/rok
 • Náklady na energii 95 Kč/mc
 • Oczyszczacz z Čidla PM2.5 a POL
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp UA-HG60E-L je velmi výkonnou čističkou s funkcí zvlhčování (do 630 ml/h), který se vyznačuje vysokým průtokem vzduchu – až 408 m3/h, co jí umožňuje efektivní práci v místnosti až 50 m2. Má velmi nízkou spotřebu (od 5W) a k tomu je ještě tichý (od 24 dB). Je vybavená filtry s dokonce 10 letou životností. Technologie Plasmacluster vrací věcem svěžest a odstraňuje virusy a alergeny, 5 – stupňová filtrace zajišťuje skoro 100% čistý vzduch.

Sharp KC-A40EUW

10 490 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 26 m2
 • Rozsah hlučnosti16-46 dB
 • Náklady na filtry 1500 Kč/rok
 • Náklady na energii 41 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp KC-A40EUW je nejmenší model ve špičkové řadě KC-A. Vyznačuje se mimořádně nízkým příkonem (od 4 W), vysokým výkonem čištění (průtok 216 m3/h) a efektivním zvlhčováním vzduchu do 450 ml/h. Při nízkých otáčkách je prakticky neslyšitelný. Filtry v soupravě vydrží až 10 let používání! Pět stupňů filtrace dokonale zvládá špinavý vzduch.

OvěřítMomentálně nedostupný

Sharp KC-A50EUW

12 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 38 m2
 • Rozsah hlučnosti16-49 dB
 • Náklady na filtry 1500 Kč/rok
 • Náklady na energii 47 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp KC-A50EUW udivuje velkým výkonem čištění (průtok 306 m3/h), těší nízkým příkonem ( tichém režimu pouze 4,3 W) a uchvacuje efektivním zvlhčováním vzduchu (do 600 ml/h). A k tomu všemu je extrémně tichá (při nízkých otáčkách neslyšitelná). Řada KC-A využívá technologii Plasmacluster a filtry přiložené k tomuto modelu stačí až na 10 let. Model má pět stupňů filtrace.

OvěřítMomentálně nedostupný

Sharp KC-A60EUW

14 490 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 48 m2
 • Rozsah hlučnosti19-49 dB
 • Náklady na filtry 1900 Kč/rok
 • Náklady na energii 60 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp KC-A60EUW imponuje velkým výkonem (průtok 396 m 3 /h) a vyznačuje se účinným zvlhčováním vzduchu (730 ml/h). Dalšími výhodami je neobyčejně tichý chod (od 16 dB), úspornost (od 5,3W), dlouhá životnost filtrů (až 10 let) a patentovanou ionizací Plasmacluster. Čistička vzduchu byla vybavena pěti stupni filtrace.

OvěřítMomentálně nedostupný

Sharp KC-D40EUW

11 480 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 26 m2
 • Rozsah hlučnosti23-47 dB
 • Náklady na filtry 1900 Kč/rok
 • Náklady na energii 35 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp KC-D40EUW se vyznačuje značným výkonem (průtok 216 m 3 /h), úsporností (příkon pouze 5 W), tichou prací a efektivním zvlhčováním vzduchu (440 ml/h). Navíc je díky technologii Plasmacluster a dlouhé životnosti filtrů ve své třídě bezkonkurenční. Nový design potěší oko a pět stupňů filtrace dokonale čistí vzduch.

OvěřítMomentálně nedostupný

Sharp KC-D50EUW

13 990 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 38 m2
 • Rozsah hlučnosti23-55 dB
 • Náklady na filtry 1500 Kč/rok
 • Náklady na energii 47 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Vysoký výkon (průtok 306 m 3 /h), nízký příkon (pouze 5 W), tichá činnost a výkonné zvlhčování (do 600 ml/h) – to jsou vlastnosti přístroje Sharp KC-D50EUW. Nová řada = nový design / nové funkce! Technologie Plasmacluster a životnost filtrů dosahující 10 let jsou další výhody zařízení. Výrobek se charakterizuje až pětistupňovou filtrací.

OvěřítMomentálně nedostupný

Sharp KC-D60EUW

15 990 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 48 m2
 • Rozsah hlučnosti25-55 dB
 • Náklady na filtry 1630 Kč/rok
 • Náklady na energii 65 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp KC-D60EUW je nejmocnější model nové řady KC-D (nový design a nové funkce). Velký výkon (průtok 396 m 3 /h) nevadí nízké spotřebě energie (5,5 W při pomalých otáčkách) ani tichému provozu. Navíc nám Plasmacluster a dlouhá životnosti filtrů poskytují přístroj ve své třídě bezkonkurenční. Model má pětistupňovou filtraci.

OvěřítMomentálně nedostupný

Sharp KC-D40EUB

11 490 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 26 m2
 • Rozsah hlučnosti23-47 dB
 • Náklady na filtry 1900 Kč/rok
 • Náklady na energii 35 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Nový design, nové funkce! Vysoký výkon čištění (průtok 216 m 3 /h), zvlhčování vzduchu (440 ml/h), velmi nízká spotřeba energie (jen 5 W), tichý provoz, technologie Plasmacluster a charakteristická černá barva způsobují, že je čistička vzduchu Sharp KC-D40EUB třída sama pro sebe. Pět stupňů filtrace se stará o čistý vzduch.

OvěřítMomentálně nedostupný

Sharp KC-F32EUW

6 989 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 21 m2
 • Rozsah hlučnosti21-48 dB
 • Náklady na filtry 1250 Kč/rok
 • Náklady na energii 35 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Nový král poměru cena/kvalita od společnosti Sharp! Značný výkon (průtok 180 m 3 /h), tichý chod (již od 21 dB!), výkonný zvlhčovač (350 ml/h) a úspornost (max. 27 W!). Nejlevnější čistička vzduchu s filtrem HEPA-13, ionizací a odpařovacím zvlhčováním! Má dokonce tři čidla pro automatickou činnost. Má pět stupňů filtrace.

OvěřítMomentálně nedostupný

Sharp KC-G60EUW

18 199 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 50 m2
 • Rozsah hlučnosti24-53 dB
 • Náklady na filtry 1750 Kč/rok
 • Náklady na energii 101 Kč/mc
 • Oczyszczacz z Čidla PM2.5 a POL
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp KC-G60EUW to je 6 čidel a inteligentní automatická činnost! Poznejte nejvýkonnější čističku vzduchu Sharp v nabídce! Velký výkon (průtok 408 m 3 /h), efektivní zvlhčování vzduchu (630 ml/h), technologie Plasmacluster + bodová ionizace Spot v dlouholetá životnost filtrů. To vše v neobyčejně tiché a úsporné (6,5 W+) čističce vzduchu. Pětistupňová filtrace znamená téměř 100% čistý vzduch!

OvěřítMomentálně nedostupný

Sharp KC-G50EUW

15 159 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 38 m2
 • Rozsah hlučnosti19-52 dB
 • Náklady na filtry 1550 Kč/rok
 • Náklady na energii 41 Kč/mc
 • Oczyszczacz z Čidla PM2.5 a POL
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp uvádí zcela novou řadu čističek vzduchu KC-G. Seznamte se neobyčejně inovativním modelem Sharp KC-G50EUW, využívajícím inteligentní automatický režim. Pokročilý systém filtrace s dlouhou životností filtrů a technologie Plasmacluster zaručují téměř stoprocentně čistý vzduch! Velký výkon (průtok 306 m 3 /h) a silné zvlhčování vzduchu (450 ml/h) zaručují vysokou účinnost. Model má pět stupňů filtrace.

OvěřítMomentálně nedostupný

Sharp KC-G40EUW

13 490 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 28 m2
 • Rozsah hlučnosti19-46 dB
 • Náklady na filtry 1600 Kč/rok
 • Náklady na energii 41 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp KC-G40EUW se přes nevelké rozměry vyznačuje značným průtokem vzduchu (240 m 3 /h) a výkonným zvlhčováním (400 ml/h). Dlouhá životnost filtrů ve spojení s neobyčejně nízkým příkonem (od 6,5 W) zaručuje levný provoz po dlouhá léta. Technologie Plasmacluster navíc zbaví vzduch veškerých virů a alergenů. Pět stupňů filtrace nechává vzduch čistý téměř stoprocentně.

OvěřítMomentálně nedostupný

Sharp KC-G40EUH

9 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 28 m2
 • Rozsah hlučnosti19-46 dB
 • Náklady na filtry 1900 Kč/rok
 • Náklady na energii 41 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp KC-G40EUH je druhá barevná verze KC-G40EU. Na pozadí ostatních modelů se vyznačuje originální tmavě šedou barvou. Značný výkon (průtok 240 m 3 /h), výkonné zvlhčování vzduchu (400 ml/h), úspornost (od 6,5 W!), tichý chod a pokročilý systém filtrace ve spojení s technologií Plasmacluster způsobují, že model představuje dokonalou volbu do ložnic a malých místností. Model má pět stupňů filtrace.

OvěřítMomentálně nedostupný

Sharp KC-G50EUH

13 949 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 38 m2
 • Rozsah hlučnosti19-52 dB
 • Náklady na filtry 3200 Kč/rok
 • Náklady na energii 41 Kč/mc
 • Oczyszczacz z Čidla PM2.5 a POL
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Sharp KC-G50EUH je druhým barevným provedením KC-G50EU. Tato čistička s efektivním odpařováním (450 ml/h) se vyznačuje originální tmavě šedou barvou. Velká účinnost čištění díky modernímu filtračnímu systému a obrovskému průtoku vzduchu (306 m3/h). Kvůli dlouhé životnosti filtrů je její provoz levný, a Plasmacluster přinese úlevu každému alergikovi! Pět stupňů filtrace, zbaví vzduch všech nečistot skoro v 100%.

OvěřítMomentálně nedostupný

Sharp KI-G75EUW

26 990 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 56 m2
 • Rozsah hlučnosti18-52 dB
 • Náklady na filtry 1875 Kč/rok
 • Náklady na energii 107 Kč/mc
 • Oczyszczacz z Čidla PM2.5 a POL
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Nejsilnější model s ohromujícím generátorem Plasmacluster, který vytváří do 25 000 iontů na cm3. Je neobvykle tichá (18 dB+) a úsporná (7W+). 5 čidel se stará o perfektní automatický režim. Je vybavena také nejvýkonnějším zvlhčovačem z celé rodiny značky Sharp  (750 ml/h). Dokonale se hodí pro boj s znečištěným vzduchem a příznaky inhalační alergie. 5 filtračních stupňů zbavuje vzduch nečistot téměř v 100%.

OvěřítMomentálně nedostupný

Sharp KC-A50EUB

12 990 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 38 m2
 • Rozsah hlučnosti16-49 dB
 • Náklady na filtry 1375 Kč/rok
 • Náklady na energii 47 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

Druhá atraktivní verze v černém provedení s funkcí zvlhčování KC-A50EU. Čtyři čidla zaručují automatickou práci čističky a odpařovače. Uspokojivý výkon (průtok vzduchu 306 m3/h, navlhčení 600 ml/h), úsporná spotřeba a tichá práce jsou silnými stránky tohoto zařízení. 3-stupňová filtrace zaručuje skoro úplné vyčistění vzduchu.

OvěřítMomentálně nedostupný

Sharp KC-A40EUB

7 830 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 26 m2
 • Rozsah hlučnosti16-46 dB
 • Náklady na filtry 1250 Kč/rok
 • Náklady na energii 41 Kč/mc
 • Čistička zvlhčovače
 • Moznost jonizace
 • Čistička s automatickým režimem

KC-A40EUB je druhým barevným provedením nejmenšího člena série KC-A od Sharpa. Tato čistička s funkcí evaporačního odpařovaní vypadá neobvykle atraktivně. Nainstalovaná čidla řídí automatické režimy čištění a odpařovaní. Díky revoluční ionizaci Plasmacluster tento lze doporučit alergikům. Tři-stupňová filtrace zaručuje skoro 100% čistý vzduch. uch.

OvěřítMomentálně nedostupný
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.