Čistička vzduchu Sharp UA-HG40E-T
Čistička vzduchu Sharp UA-HG40E-TSharp UA-HG40E-T - pohled zbokuSharp UA-HG40E-T - pohled zepředuSharp UA-HG40E-T - pohled předSharp UA-HG40E-T - pohled zboku, clona zvlhčovačeSharp UA-HG40E-T - pohled zboku, zvlhčující systémSharp UA-HG40E-T - pohled zezadu, předfiltrSharp UA-HG40E-T - pohled zezadu, rozložené filtrySharp UA-HG40E-T - zoom na ovládací panelSharp UA-HG40E-T - zoom na zadmí výstup vzduchuSharp UA-HG40E-T - umístění čističkySharp UA-HG40E-T - umístění čističkySharp UA-HG40E-T - umístění čističkySharp UA-HG40E-T - umístění čističkySharp UA-HG40E-T - umístění čističky
Čistička vzduchu Sharp UA-HG40E-T

Sharp UA-HG40E-T

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 11 490 Kč

Čistička vzduchu

Sharp UA-HG40E-T

Cena: 11 490 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 28 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-46 dB
 • Náklady na filtry 900 Kč/rok
 • Náklady na energii 40 Kč/mc
 • Možnost navlhčování
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

Bez DPH pro firmy

Sharp UA-HG40E-T hlučnost pouze 19 dB

Sharp UA-HG40E-T je čistička vzduchu s funkcí zvlhčovaní a ionizace Plasmacluster. Udržená v tmavě šedém provedení, je jednou se dvou dostupných variant. Přístroj je vyrobený s vysoce kvalitních materiálů a nadčasový design způsobuje že bude perfektně vypadat v moderních prostorech. Docela velká výkon (průtok vzduchu dosahující až 240 m3/h) a unikátní výstup vzduchu zajišťují, že se přístroj osvědčí v místnosti veliké 28 m2.

 

Provoz čističky Sharp UA-HG40E-T vychází velmi levně - použité zde filtry mají životnosti dosahující až 10 let. Přístroj je tichý (hlučnost minimálně 19 dB) a má nízkou spotřebu elektřiny (5-31 W), díky tomu se hodí jak do pracovny tak do ložnice, a nebude žádným způsobem rušit. Díky výkonnému zvlhčování (až 400 ml/h) a patentované technologii Plasmacluster je doporučovaný pro alergiky.

 

Sharp UA-HG40E-T – výkonné zařízení 3v1


 

Sharp UA-HG40E-T pohled zepředu

3-stupňová filtrace vzduchu v čističce Sharp UA-HG40E-T je doplněná příznivým účinkem ionizace Plasmacluster. Díky sadě filtrů a bezpečným kladným a záporným iontům uvolněným do vzduchu můžete si užívat vzduchem vyčištěným skoro 100%. Přístroj absorbuje hlavní složení smogu (mezi jinými PM2.5 a PM10), mikroorganismy a škodlivé aerosoly nebo zápachy.

 

Sharp UA-HG40E-T je vybavený vylepšenými filtry z vyšší účinnosti. Předfiltr je ještě více hustou síťkou, která dovede zachytit nečistoty větší než 240 mikronů. Ve vrstvě aktivního uhlí se nachází přídavek silikagelu, čím získává vlastnosti neutralizace oxidů síry a oxidu dusíku majících negativní dopad na koncentraci a náladu domovníků. Zařízení je také vybaveno nejkvalitnějším HEPA filtrem H13, který má zjištěnou účinnost odstraňování alergenů, virusů a mechanických nečistot na úrovni nejméně 99,97%.

 

Čistička vzduchu Sharp UA-HG40E-T nabízí také zvlhčování, nejbezpečnější a nejvíce ekologickou metodu – odpařování která umožňuje udržení optimální úroveň vlhkosti v místnosti. Nepotřebujete používat žádné chemické přídavky, a přístroj nezanechává bílé skvrny ani mokré fleky na nábytku. Díky velké, 2,5-litrové nádrže může dlouho pracovat bez doplňování vody. Kromě toho můžete ho používat jako odpařovací klimatizaci, stačí přidat do vody několik kostek ledu, a teplota vzduchu klesne o pár stupňů.

 

Výjimečná technologie Plasmacluster


 

Technologie Plasmacluster je revoluční a patentovaná firmou Sharp, která byla mnohokrát zkoumaná. Čistička Sharp UA-HG40E-T je také vybavena výkonným generátorem iontů Plasmacluster HIGH DENSITY 7000, který emituje do vzduchu určené množství kladných a záporných iontů. Ionty obklopují a deaktivují viry, bakterie nebo alergeny – a dělá to s účinností nejméně 99,9%, co bylo potvrzené výzkumem. Iontová rovnováha podporuje pohodové dýchání alergiků, ale také pomáhá se soustředit nebo ulevuje při bolesti hlavy.

 

Technologie Plasmacluster – výkon. Tabulka zobrazuje porovnání účinností generátoru iontů Plasmacluster High Density 7000 (údaje výrobce*):

 

Třída generátoru iontů Čištění vzduchu Redukce
statické
elektřiny
Odstraňování pachů
Deaktivace Zápach
cigaretového
kouře
Bodové odstraňování zápachů
Plíseň Viry Mikroby Alergény Zápach potu Zápach vlhkosti
High Density 7000 iontů/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 hod. 3 hod.
Testované v místnosti 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*Zdroj: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Plasmacluster SPOT


 

Velmi zajímavým řešením je režim Plasmacluster Spot, který uvolněním silného proudu iontů vrací předmětům jejich svěžest a zbavuje nepříjemných zápachů – proniká hluboko do materiálů. Je nutné zdůraznit, že přístroj je vybavený režimem Clean Ion Shower, který emituje vysokou dávku iontů pří silným proudění vzduchu.

 

Odstranění zápachů Odstranění
přilepených bakterii
Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu cigaretového kouře Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu zvířat Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu mokrého prádla Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu potu Plasmacluster SPOT – doba odstranění vůně z vaření Plasmacluster SPOT – doba odstranění přilepených bakterii
Zápach
cigaretového kouře
Zápach
zvířat
Zápach
mokrého prádla
Zápach
potu
Vůně
vaření
Přilepené
bakterie
cca. 30 minut cca. 6 hodin cca. 3 hodin cca. 6 hodin cca. 2 hodin cca. 8 hodin

*časový výsledek bude získaný ve vzdálenosti přibližně 70 cm od podlahy 1 m od předního výstupu vzduchu

 

Inovativní a pohodlná


Sharp UA-HG40E-T ovládací panel

 

Sharp UA-HG40E-T má vylepšený průtok vzduchu. Čistička využívá Coandův efekt, který přezpívá její účinnosti. Je vybavená dodatečným výstupem vzduchu, který je nakloněný pod úhlem 20° podle místnosti, díky tomu vzduch cirkuluje určeným způsobem (stěna – strop – stěna – podlaha). Klesající špinavý vzduch je nasávaný čističkou a pořádně filtrovaný. Clona výstupu se automaticky zavírá pokud přístroj je vypnutý – tím se nedopustí aby se dovnitř prášilo.

 

Přístroj je vybavený také chytrým displejem, na kterém se nachází ukazatel kvality vzduchu. Je to 7-barevná stupnice, modrá barva znamená čistý vzduch, a spolu s růstem koncentrace nečistot, barva se mění na červenou. Displej také přináší informace o aktuální vlhkosti a teplotě vzduchu a lze také zjistit momentální spotřebu vzduchu podle právě aktivního režimu.

 

Čistička Sharp nabízí 3 rychlosti nastavované manuálně a další 3 automatické režimy, mezi nimi přizpůsobení rychlosti práce čističky podle koncentrace nečistot ve vzduchu. Rychlosti a režimy lze nastavit na dotykovém ovládacím panelu. Zvláštní pozornost si zaslouží režim pollen navržený záměrem úlevy alergikům, který zvyšuje citlivost snímačů na rostlinné pyly. Pohodlí zvyšuje režim sleep, ve který ventilátor pracuje pomaleji a přes to tiše, a světla jsou ztlumená. Přístroj je vybavený 4 precizními snímači: pevných částic PM2.5/ prachu, vlhkosti, teploty a světla. Data které přináší využívá ukazatel kvality vzduchu, a barevná stupnice informuje o koncentraci nečistot. Úroveň vlhkosti je možné zjistit na předním panelu.

 

Přístroj je vybavený také časovým programátorem, který umožňuje dobu automatického zapnutí a vypnutí čističky. Sharp UA-HG40E-T má také praktické rukojeti a kolečka s brzdou, díky tomu je možné go snadno přemístit mezi místnostmi.

 

5 stupňová filtrace


Sharp UA-HG40E-T umístění

 

 

 • 1. Předfiltr: zastavuje větší nečistoty (jako prach, srst, vlasy a jiné). Nevyměňuje se, pouze pravidelně čistí.

 • 2. Uhlíkový filtr se silikagelem: neutralizuje zápachy (jako cigaretový kouř, zápachy zvířat, zápach odpadků) a těkavé látky (np. benzen, formaldehyd, xylen, benzo(a)pyren). Životnost filtru uvedená výrobcem je 10 let, ale délka životnosti filtru záleží na kvalitě vzduchu.

 • 3. Filtr HEPA H13: zastavuje mechanické nečistoty, jako PM2.5 a PM10 (hlavní složení smogu), virusy, bakterie a spory hub. Podle údajů výrobce životnost dochází až do 10 let, ale také záleží na kvalitě vzduchu.

 • 4. Filtr zvlhčovače: odpařovací podložka, který udržuje optimální vlhkost vzduchu. Životnost filtru dochází do 10 let.

 • 5. Ionizátor Plasmaclusterr: patentovaná iontová technologie, která odstraňuje ze vzduchu částice s velikostí pouze 0,01 mikronu, virusy a alergeny.

Další funkce


 • Funkce zvlhčování: výkonné navlhčování vzduchu (400 ml/h)

 • Autonomní čistička: možnost vypnutí zvlhčovače

 • Navlhčující technika: odpařovací metoda

 • Plasmacluster: prozkoumaná ionizace vzduchu

 • Clean Ion Shower: režim intenzivní ionizace vzduchu po dobu 60 minut

 • 3 rychlosti nastavované manuálně: max, med, low

 • Automatický režim: 4 snímače se starají o rychlost práce

 • Ukazatel kvality vzduchu: barevná stupnice

 • Auto Restart: obnovení nastavení po odpojení z elektřiny

 • Ukazatel stavu filtru: informace o opotřebování filtru

 • Nastavení citlivosti snímače: prachu a PM2.5

 • Displej s funkcí vyhašení indikátorů: hodí se zejména v noci

 • Kolečka s brzdou: pevné umístění přístroje

 • Zvukové upozornění: v případě prázdné nádrže na vodu

 • Režim Pollen: expresní odstranění nečistot (za 10 minut)

 • Air Outlet LED: podsvícení výstupu vzduchu

 • Dětská pojistka: zabezpečení displeje proti nežádoucím změnám nastavení

Sharp UA-HG40E-T s filtry
Technické parametry čističky Sharp UA-HG40E-T
barva: tmavě šedá
rozměry: 345 × 262 × 631 mm
hmotnost: 9,2 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 5, 12, 31 W
spotřeba elektřiny/příkon se zvlhčovačem*: 6.5, 14, 24 W
nádoba: 2,5 L
průtok vzduchu*: 60, 120, 240 m3/h
výkon navlhčování*: 150, 300, 400 ml/h
hlučnost*: 19, 41, 46 dB
hlučnost navlhčování*: 20, 40, 43 dB
Délka napájecí šňůry: 2 m
doporučená pro místnost: do 28 m2
Filtry plocha HEPA: 1 m2
hmotnost aktivniho uhlí: nejsou údaje
odhad ročních nákladů: 900 Kč

*záleží na rychlosti práce

 

  Stáhnout návod na použití

Tento výrobek nebyl zatím ohodnocený. Buďte první – přidejte hodnocení

Přidat vlastní názor o výrobku

Sharp UA-HG40E-T

Sharp UA-HG40E-T

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Bez DPH pro firmy

0-bez-dph – Icon

Pokud Vaše firma má registraci EU DPH, nás systém automaticky započte 0% sazbu DPH. Zaplatíte částku bez DPH.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.