Čistička vzuchu Sharp UA-HD60E-L
Čistička vzuchu Sharp UA-HD60E-LČistička vzduchu Sharp UA-HD60E-LSharp UA-HD60E-L - pohled zepředuSharp UA-HD60E-L - pohled bokSharp UA-HD60E-L - pohled zezadu, bokemSharp UA-HD60E-L - pohled zezadu, předfiltruSharp UA-HD60E-L - pohled zezadu, HEPA filtr v přístrojiSharp UA-HD60E-L - pohled zezadu, uhlíkový filtr v přístrojiSharp UA-HD60E-L - pohled zezadu, filtr zvlhčovače v přístrojiSharp UA-HD60E-L - pohled zezadu, filtr zvlhčovačeSharp UA-HD60E-L - pohled zezadu, vytažené filtrySharp UA-HD60E-L - pohled zboku ze strany nádržeSharp UA-HD60E-L - pohled seshora, nádrž na voduSharp UA-HD60E-L - pohled seshora, ovládací panelSharp UA-HD60E-L - pohled seshora, výstup vzduchuSharp UA-HD60E-L - rozložené všechny filtrySharp UA-HD60E-L - kryt filtrů, předfiltrSharp UA-HD60E-L - filtr HEPA H13Sharp UA-HD60E-L - uhlíkový filtrSharp UA-HD60E-L - nádrž na voduSharp UA-HD60E-L - filtr zvlhčovače na podložceČistička vzduchu Sharp UA-HD60E-LSharp UA-HD60E-L - pohled zepředuSharp UA-HD60E-L - pohled zbokuSharp UA-HD60E-L - pohled zboku, nádrž na voduSharp UA-HD60E-L - pohled zboku, zvlhčovací systémSharp UA-HD60E-L - pohled zezadu, předfiltrSharp UA-HD60E-L - pohled zezadu, rozložené filtrySharp UA-HD60E-L - ovládací panelSharp UA-HD60E-L - výstup vzduchuSharp UA-HD60E-L - umístěníSharp UA-HD60E-L - umístění
Čistička vzuchu Sharp UA-HD60E-L

Sharp UA-HD60E-L

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 13 999 Kč

Čistička vzduchu

Sharp UA-HD60E-L

Cena: 13 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 48 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza25-55 dB
 • Náklady na filtry 975 Kč/rok
 • Náklady na energii 60 Kč/mc
 • Možnost navlhčování
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

Bez DPH pro firmy

Sharp UA-HD60E-L s technologií Plasmacluster

Sharp UA-HD60E-L je výkonná čistička vzduchu s funkcí zvlhčování vhodný pro místnosti velké až 48 m2 (průtok vzduchu 396 m3/h). Použitý v ní filtr HEPA H13 ve spojení s patentovanou technologií ionizace Plasmacluster je perfektním řešením pro alergiky a osoby, které trápí nemoci dýchacích cest. Díky dlouhé životnosti filtrů dosahující až 10 let, přístroj. Má velmi nízké provozní náklady. Nejnovější výzkumy dokazují, že účinně snižuje nakažlivost SARS-CoV-2.

 

Čistička vzduchu Sharp UA-HD60E-L má nízkou spotřebu elektřiny – potřebuje pouze 5,5 W při nejnižší rychlosti. Vyznačuje se tichou prací (od 25 dB), a proto nevyrušuje při spánku nebo každodenních činnostech. Výrobek je velmi moderní a téměř přitažlivý, ale nijak nedominantní čím perfektně zapadne v moderních prostorech.

 

Vzduch téměř 100% vyčištěný


 

Sharp UA-HD60E-L pohled bok

Moderní čistička Sharp UA-HD60E-L je vybavený až 4 filtry podporované technologií Plasmacluster. Takové spojení zajišťuje téměř 100% čistý vzduch. Přístroj velmi účinně zastavuje mechanické a aerosolové nečistoty.

 

Přístroj nasává vzduch a posouvá ho skrz předfiltr, který je současně zadním krytem. Hustá síťka zastavuje větší nečistoty jako prach, srst nebo vlasy čím usnadňuje práci dalším vrstvám. Poté vzduch prochází skrz uhlíkový filtr s 170 g aktivního uhlí, který absorbuje nepříjemné zápachy a aerosoly. Posledním krokem je filtr HEPA s plochou až 1,2 m2, který zachytává mechanické nečistoty s účinností nejméně 99,97%.

 

Čistička Sharp UA-HD60E-L je vybavená užitečným ukazatelem stavu filtru, díky němu víte v jakém stavu je filtr a zda je nutné jej vyčistit nebo vyměnit. Při běžným používání, měl by se aktivovat po cca 720 hodinách práce čističky.

 

Automatické odpařování


 

V čističce je použitý také odpařovací filtr, který zajišťuje účinné zvlhčování (do 660 ml/h) a používá přitom nejvíce bezpečnou pro člověka a přírody metodu. Kromě při práci v čističky nevznikají mokré skvrny ani bílé usazeniny. Filtr dosahuje velmi dlouhé životnosti – až do 10 let. Přístroj je navíc vybavený monitorem stavu nádrže, která vás upozorní v případě, že voda bude docházet.

 

Sharp UA-HD60E-L nainstaloval také automatický režim zvlhčování, který díky využití odečtů senzorů přizpůsobuje vlhkost vzduchu aktuální teplotě, pro vytvoření optimálních podmínek (pod 18°C - 65%, 18-24°C - 60%, nad 24°C - 55%). Přístroj vždy přizpůsobuje práci podmínkám v místnosti, ale je možné že pří určitých počátečních podmínkách a rozměrech v místnosti, nebude možné dosáhnout nejlepší úrovni 55-65%. Pří aktivovaném automatickém režimu zvlhčování není možné měnit nastavení zvlhčování. Hodnota aktuální vlhkosti je zobrazená na předním panelu.

 

Technologie ionizace Plasmacluster – co je to?


 

Zkrátka – Čistička Sharp UA-HD60E-L udržuje iontovou rovnováhu v místnosti. Výrobce se postaral o zajištění optimálních přírodních podmínek, za kterých budete odpočinutí a zrelaxováni. Tyto podmínky navíc výrazně zvyšují náladu a má pozitivní vliv na zdraví.

 

Zařízení je vybavené výkonným generátorem iontů HIGH DENSITY 7000. Uvolněné do místnosti kladné a záporné ionty obklopují potkané nečistoty, a je deaktivují tím, že z nich odeberou vodík. Deaktivované nečistoty klesají k podlaze, a jsou nasáté čističkou. Účinnost ionizace Plasmacluster v odstraňování virusů, bakterií a alergenů dochází až k 99,9% co bylo potvrzené v mnoha výzkumech. Přístroj se může doporučovat jako čistička pro alergiky.

 

Technologie Plasmacluster – účinnost. Tabulka zobrazuje účinnost generátoru iontů Plasmacluster High Density 7000 (údaje od výrobce*):

 

Třída generátoru iontů Čištění vzduchu Redukce
statické
elektřiny
Odstraňování pachů
Deaktivace Zápach
cigaretového
kouře
Bodové odstraňování zápachů
Plíseň Viry Mikroby Alergény Zápach potu Zápach vlhkosti
High Density 7000 iontů/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 hod. 3 hod.
Testované v místnosti 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*Zdroj: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Technologie Plasmacluster v boji s virem SARS-CoV-2


 

Nejnovější výzkumy potvrzují unikátní technologií Plasmacluster používané firmou Sharp účinně snižuje množství koronavirů přenášených vzduchem, v tom taky SARS-CoV-2*. Emitované ionty za pouhých 30 sekund sníží množství koronavirů (SARS-CoV-2) a ostatních nečistot ve vzduchu o 91,3 Díky tomu zajišťuje přírodní a zdravý vzduch.

 

Technologie Plasmacluster v čističkách Sharp

*Zdroj: https://www.sharpconsumer.com/plasmacluster-technology-effectiveness/

 

Inovativní čistička Sharp UA-HD60E-L


Sharp UA-HD60E-L pohled ze strany nádrže

 

Čističku Sharp UA-HD60E-L charakterizuje už samotný projekt, který viditelně ovlivňuje výkonnost přístroje. Už na první pohled je vidět druhý výstup vzduchu, nakloněný pod úhlem 20° podle místnosti. Je zodpovědný za stabilizaci hlavního proudu vzduchu, a aby všechny nečistoty byly nasměrované k podlaze, dále využití Coanduova efektu umožňuje efektivní nasátí nečistot dovnitř čističky.

 

W čističce se objevila také automaticky uzavíraná clona výstupy vzduchu, která řídí směr proudění čistého vzduchu při práci a při vypnutém přístroji zabraňuje tomu aby se dovnitř neprášilo. Je zde použitý také inovativní režim Advanced Auto, kde e využitá funkce Ion Shower, která po zjištění vlhkosti nad 70% způsobuje že Sharp UA-HD60E-L po dobu dalších 60 minut bude generovat silný proud iontů ve spojení s prací ventilátoru na nejvyšších otáčkách. To zaručuje rychlý pokles vlhkosti a zastavení růstu plísní a patogenních mikroorganismů.

 

Automatický režim a další funkce


 

Nejsilnější varianta série UA-HD je vybavený 4 precizními senzory: prachu, zápachu, teploty a vlhkosti, které jsou zodpovědné za správné fungování všech automatických režimů podle stavu vzduchu a vlhkosti. Přístroj kromě toho nabízí několik variant nastavení režimu Auto – čištění, čištění se zvlhčování a každý z nich může mít ještě přidanou ionizaci. Kromě toho je zde speciální režim pollen, ve kterém čistička je obzvlášť citlivá na všelijaké inhalační alergeny. Všechny režimy lze aktivovat na přehledném ovládacím panelu.

 

Při využití ručního ovládaní rychlosti, velmi užitečný bude monitor prachu/zápachu. V čističce Sharp UA-HD60E-L je to 5-barevná stupnice, která upozorňuje na úroveň koncentrace mechanických a aerosolových nečistot v místnosti.

 

Díky tomu, že čistička Sharp UA-HD60E-L je vybavená velkou 3-litrovou nádrží na vodu se zvláštní konstrukci, je možné jí proměnit v odpařovací klimatizaci, tím že přihodíte do nádrže několik kostek ledu, čistička dovede snížit teplotu v místnosti o několik stupňů.

 

Čistička vzduchu Sharp UA-HD60E-L nabízí také časový programátor. Je to velmi užitečná funkce, která umožňuje nastavit opoždění zapnutí nebo vypnutí přístroje. Pohodlí přemísťování zvyšují kolečka s brzdou a rukojeť.

 

5-stupňová filtrace vzduchu


Sharp UA-HD60E-L filtrace

 

 • 1. Předfiltr: zastavuje větší nečistoty (jako srst, prach a drobky). Nevyměňuje se, ale stačí jej pravidelně vyčistit.

 • 2. Uhlíkový filtr: odstraňuje těkavé látky (jako benzen, formaldehyd, xylen, benzo(a)pyren) a nepříjemné zápachy. Hmotnost aktivního uhlí je cca 200g, a životnost filtru dosahuje až 10 let, ale samozřejmě záleží na kvalitě vzduchu, se kterým musí pracovat.

 • 3. Filtr HEPA H13: zastavuje neméně 99,97% mechanických nečistot, jako PM2.5, spory plísní, bakterie a většinu virusů (jemný prach s velikostí až 0,3 mikronu). Po rozložení filtr dosahuje plochy 1,2 m2. Podle specifikace výrobce životnost dosahuje až 10 let, ale také záleží na reálné kvalitě vzduchu.

 • 4. Filtr zvlhčovače: zajišťuje optimální vlhkost vzduchu a dodatečně zabraňuje růstu mikroorganismů, životnost filtru může dosáhnout, podle kvality vody, také 10 let.

 • 5. Ionizátor Plasmaclusterr: iontová technologie deaktivuje virusy a ostatní jemné částice s velikosti 0,01 mikronu.

Další funkce


 • Plasmacluster: bezpečná ionizace vzduchu (je možné jí vypnout)

 • Automatický režim: nastavení otáček podle nečistot, 3 varianty AUTO

 • Ukazatel kvality vzduchu: informace o aktuální kvalitě vzduchu

 • 4 snímače: zápachu, prachu, teploty a vlhkosti

 • 3 rychlosti nastavované ručně: vysoká, střední a nízká (dokonalý na noc)

 • Funkce Advanced Auto: intensivní odstraňování smogu a alergenů

 • Automatická clona výstupu: pro ochranu filtrů a zabránění prášení dovnitř

 • TIMER: nastavení času zapnutí a vypnutí přístroje

 • Ukazatel prázdné nádrže: informace o práci zvlhčovače

 • Ukazatel zanesení filtru: informace v případě nutnosti vyčištění filtrů

 • Nastavení citlivosti snímačů: nízká, střední, vysoká

 • Nastavená jasu displeje: jasny, ztlumený, vypnutý

 • Kolečka: pohodlné přemísťování přístroje

 • Zámek ovládacího panelu: zablokování náhodných změny nastavení

 • Autonomní čistička: lze vypnout funkci zvlhčování, a je možná práce bez vody

Sharp UA-HD60E-L pohled zezadu
Technické parametry čističky Sharp UA-HD60E-L
barva: světle šedá
rozměry: 420 × 242 × 637 mm
hmotnost: 8,6 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 5, 24, 80 W
spotřeba elektřiny/příkon se zvlhčovačem*: 7, 26, 70 W
nádoba: 3 L
průtok vzduchu*: 90, 240, 396 m3/h
výkon navlhčování*: 230, 480, 660 ml/h
hlučnost*: 25, 45, 55 dB
hlučnost navlhčování*: 25, 45, 54 dB
Délka napájecí šňůry: 2 m
doporučená pro místnost: do 48 m2
Filtry plocha HEPA: 1,2 m2
hmotnost aktivniho uhlí: 200 g
odhad ročních nákladů: 975 Kč

*záleží na rychlosti práce

 

  Stáhnout návod na použití

Tento výrobek nebyl zatím ohodnocený. Buďte první – přidejte hodnocení

Přidat vlastní názor o výrobku

Sharp UA-HD60E-L

Sharp UA-HD60E-L

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Bez DPH pro firmy

0-bez-dph – Icon

Pokud Vaše firma má registraci EU DPH, nás systém automaticky započte 0% sazbu DPH. Zaplatíte částku bez DPH.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.