Čistička vzduchu Sharp KI-G75EUW
Čistička vzduchu Sharp KI-G75EUWSharp KI-G75EUW pohled zbokuSharp KI-G75EUW pohled zbokuSharp KI-G75EUW pohled zepředuSharp KI-G75EUW pohled zepředuSharp KI-G75EUW zbokuSharp KI-G75EUW pohled zbokuSharp KI-G75EUW pohled zezadu, zbokuSharp KI-G75EUW pohled zezaduSharp KI-G75EUW bez předfiltru, pohled na ventilátorSharp KI-G75EUW pohled seshora, otevřený výstup vzduchuSharp KI-G75EUW pohled seshora, kontrolní panelSharp KI-G75EUW zoom na kontrolní panelSharp KI-G75EUW podsvícení panelu za tmySharp KI-G75EUW otevřený výstup vzduchuSharp KI-G75EUW kontrolní panel, logoSharp KI-G75EUW zoom na logoSharp KI-G75EUW pohled zezdola, kolečkaSharp KI-G75EUW brzda kolečekSharp KI-G75EUW pohled na všechny filtrySharp KI-G75EUW filtr zvlhčovačeSharp KI-G75EUW předfiltr, zadní panelSharp KI-G75EUW předfiltr, pohled z vnitřní strany, mechanismus samočištěníSharp KI-G75EUW iontový modul PlasmaclusterSharp KI-G75EUW uhlíkový filtr se silikagelemSharp KI-G75EUW otvírání nádoby na voduGenerátor iontů Plasmacluster Sharp IZ-C75SE

Čistička vzduchu

Sharp KI-G75EUW

Cena: 26 990 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 56 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-52 dB
 • Náklady na filtry 1875 Kč/rok
 • Náklady na energii 107 Kč/mc
 • Čidla PM2.5 a POL
 • Možnost navlhčování
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Momentálně nedostupný

Bezplatné doručení - 48 hodin

Informovat, když výrobek bude dostupný

Sharp Plasmacluster 25000Sharp KI-G75EUW je nejúčinnější čističkou s funkcí navlhčování dostupnou v nabídce japonského  potentáta. Model se může pochlubit dokonalými technickými parametry (průtok vzduchu 450 m3/h, navlhčení 750 ml/h), které dovedou pracovat na ploše do 56 m2. Čistička je zpestřená novými, doposud nedostupnými jinde funkcemi, o kterých více uvedeme níže.

 

Sharp KI-G75EU-W se také může pochlubit neobvykle tichou prací, která začíná od 18 dB! Dlouhá životnost filtrů (až do 10 let) a nízkou spotřebu elektřiny (7 W!) čím zajišťují úsporný provoz. Výrobce položil nátlak především na pohodlí používání, o čem se také zmíníme níže.

 

Čistička která vyniká


 

Sharp KI-G75EU-W pohled zepředu

Čistička Sharp KI-G75EU-W je vybavená novým čidlem pylů vysoké citlivosti. Je schopné zachytit i ty nejmenší částice s rozměry pouze 0,5 μm (dřívější čidlo bylo schopné zachytit částice do 1 μm). Pokud indikátor pylu PM2.5 není podsvícený, to znamená, že vzduch je volný od tohoto nebezpečného pylu. Měnící se barva indikátoru informuje o středně (oranžová) nebo silně  (červená) znečistěném vzduchu.

 

Displej je umístěný vepředu, hned vedle odvodu vzduchu, zde jsou zobrazeny všechny naměřené hodnoty z čidel (jako teplota a úroveň vlhkosti vzduchu). Po zjištění silně znečistěného vzduchu automatický režim zrychluje otáčky ventilátoru a účinně ty nečistoty  odstraní.

 

Zařízení řídí svou práci podle odečtů z čidelúrovně znečištění vzduchu a pachů. Čidlo pylů přesně analizuje kvalitu vzduchu a zobrazuje výsledky pomocí čtyřbarevné stupnice. Pokud dioda svítí modře, znamená že je vzduch čistý, pokud bliká zeleně, vzduch je lehce znečistěný, blikající oranžová znamená středně znečistěný a červeně silně znečistěnýe vzduch. Tempo blikání indikátoru je spojené s rychlostí práce zařízení (čím rychleji bliká, tím rychlejší je práce), to umožňuje snadnou identifikaci aktuálního režimu práce. Díky čidlu pachu se dozvíte také jaká je koncentrace zápachů v místnosti. Oranžová znamená mírnou koncentraci, a červená silnou.

 

Čistička je vybavena 5 čidly, a každé z nich je věnované pro jiné látky:

 • Vysoké kvality čidlo pylu (PM2.5): pyly (prach, výměšky a mrtvé těla roztočů, výtrusy plísní a rostlinné pyly), PM2.5 (malinké částice cząsteczki, menší než 2,5 μm)
 • Čidlo pachu: cigaretový kouř (nebo zapálené kadidlo), kosmetiky, alkohol nebo čistící prostředky z  rozprašovače  (jako prostředky na mytí oken)
 • Čidlo teploty a vlhkosti měří teplotu a vlhkost v místnosti
 • Čidlo světla: reaguje na světlo v místnosti

 

Kolečka v Sharp KIG75EUW byly také vylepšeny. Brzda dostupná v dřívějších modelech je zde nahrazena zarážkou, který umožňuje pevnější zajištění, že se přístroj nebude pohybovat. Kolečka jsou rotující, co usnadňuje přemísťování čističky dopředu a dozadu (dříve byla pouze možnost doprava a doleva).

 

 

Perfektní recept na čistý vzduch


 

Čistička umístěná u zdi, bude fungovat jako cyrkulator vzduchu (vyvolává vnitřní oběh) a i když vzduch je čistý, tak prach bude odstraňovaný ze vzduchu automaticky. Ze zadního automatického odvodu silný proud vzduchu proudí směrem nahoru, a tímto zdvihá usazený prachnbsp;(také drobné pyly), a  nasává je do čističky. Kromě toho, díky odečtům z 5 čidel, práce čističky probíhá plně automaticky.

 

Sharp KI-G75EU-W cyrkulator vzduchu

 

Je zde použitý inovativní  předfiltr, který zachycuje prach a se čistí automaticky. Prach se odkládá pomocí roliček, do nádobky umístěné pod filtrem (doporučujeme nádobku vyčistit každých šest měsíců). Čistící cyklus trvá 8 minut a je aktivovaný každých 48 hodin. Při čištění filtrů práce čističky je pozastavená, a indikátor čištění filtru je podsvícený. Důležité je, že nepovolíte aktivaci režimu automatického čištění, přístroj bude se snažit režim zapnout každý měsíc (720 hodin).

 

Filtr HEPA H13 je dalším stupněm filtrace a zajišťuje ochranu před znečištěným vzduchem na úrovni nejméně 99,97%. Zadržuje složky smogu (pyly PM2.5 a PM10), o kterém se poslední dobou často povídá.

 

V čističce Sharp KI-G 75 EUW je revoluční filtr a aktivním uhlím (je také v sérii KC-G). Byl do něho přidaný neorganický oxid křemičitý (SiO2), který rozkládá zápachy na menší částice, aby by snadněji absorbované filtry. Díky tomu se povedlo získat až 3-krát vyšší adsorbci (pohlcování) filtrami. Zajímavostí je, że obsahující silikagel je schopný zachytit oxidy dusíku (NOx) a síry (SOx). Tyto sloučeniny jsou důvodem pro vznik špinavého vzduchu ve velkoměstech. Vznikají při zvětšeném provozu motorových vozidel.

 

Novinkou je režim podpory čištění. Cleaning Assist Mode bude sbírat pyly, které se vznáší ve vzduchu po použití vysavače.

 

Nejsilnější generátor Iontů Plasmacluster


 

V popisovaným modelu nemohlo chybět dokonalé ionizace Sharp. Technologie Plasmacluster se stará o perfektní rovnováhu iontů ve vzduchu a přináší úlevu alergikům po celém světě. Vzduch je volný od virů a alergenů až v 99,9%, co je potvrzené mnohými výzkumy a oceněné mezinárodními cenami. Výrobky značky Sharp se systémem Plasmacluster pravidelně získávají Certifikát Britské Protialergické Nadace (Certyfikát BAF).

 

Čistička vzduchu Sharp KI-G75EUW je vybavená nejvýkonnějším generátorem iontů PCI25000, který se vyměňuje (průměrně každé dva roky v případě práce denně 24h), o čím bude informovat indikátor výměny generátoru. Podívejte se jak vypadá generátor iontů High Density 25000 v porovnání s High Density 7000 – dostupný v levnějších modelech:

 

Třída generátoru iontů Čištění vzduchu Redukce
statické elektřiny
Odstranění zápachu Vzhled
navlhčené
pokožky
Rozmnožování Přiléhání Zápach cigaretového
kouře
Bodové odstranění
zápachů
Plíseň Viry Mikroby Alergeny Plíseň Viry Zápach
potu
Zápach
vlhkosti
High Density 25000 iontů/cm3 14 min. 9 min. 14 min. 14 min. 3 dny 10 hod. 2,7 min. 55 min. 6 hod. 3 hod. 20 min.
High Density 7000 iontů/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. -- 13 min. 90 min. 6 hod. 3 hod. -
Testované v místnosti 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 20 m3 25 m3 41 m3 41 m3 -- 41 m3

 

 

Nenahraditelný režim Plasmacluster Ion Spot, který pomáhá odstranit nežádoucí pachy a bakterie. Silný pramen iontů nasměrovaný na určité místo účinně je neutralizuje. Zbavíte se zatěžujících pachů (cigaretového kouře, potu, jídla aj.) vyčistíte záclony, koberce a jiné předměty z bakterii. Intensivní proud iontů se bude udržovat po dobu osmi hodin, poté se čistička přepne do dřívějšího režimu, ve kterým pracovala. Při práci v tomto režimu zadní žaluzie je uzavřená, a zapnutá je pouze přední. Zajímavostí je  to, že tento model má přední žaluzii nastavovanou automaticky (funkce SWING), dříve byla nastavovaná ručně.

 

Ještě lepší zvlhčování vzduchu


 

Díky využití odečtů z čidel, práce zvlhčovače probíhá automaticky , a úroveň zvlhčování je přizpůsobená  k teplotě v místnosti (pod 18°C - 65% vlhkost, mezi 18-24°C - 60% vlhkost, nad 24°C - 55% vlhkost vzduchu).

 

Sharp KI-G75EU je vybavený obrovskou čtyřlitrovou nádobkou na vodu, která má pohodlné ucho, a velký otvor na vody což usnadňuje údržbu. Díky promyšlené konstrukci je možné jí postavit . Na nádobce je také stupnice úrovně vody, takže nikdy nenalejete jí víc než potřeba.

 

O práci zvlhčovače informuje  indikátor umístěný na displeji. Pokud indikátor je neaktivní, zvlhčování je vypnuto, pokud svítí bíle, je zapnuto, a pokud bliká červeně, to znamená, že nádobka na vodu je prázdná, je nutné jí naplnit. Dokud nádobka nebude znovu naplněná, zvlhčování bude vypnuto.

 

 

5 filtračních stupňů v Sharp KI-G75EUW


Filtrace w Sharp KI-G75EUW

 • 1. Předfiltr: zastavuje větší nečistoty (okruchy, srst, pyly, prach, vlasy aj.). Filtr se nevyměňuje, pouze se pravidelně čistí vysavačem a opláchne.

 • 2. Filtr s aktivním uhlí a silicagelem: pohlcuje nepříjemné pachy (jako cigaretový kouř, zápach zvířat, a odpadků) a také těkavé organické látky (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)pyren).

 • 3. Filtr HEPA H13: zastavuje viry, bakterie, výtrusy hub a mechanické nečistoty, jako PM2.5 a PM10 (hlavní složení smogu). Účinnost se jeví na úrovni nejméně 99,97%, a plocha filtru je skoro 1,9 m2!

 • 4. Filtr zvlhčovače: zadržuje usazeniny, a je současně evaporační podložkou umožňující zvlhčování.

 • 5. Ionizátor Plasmacluster: špičková iontová technologie zbavující se všech částic velikostí dokonce 0,01 mikronu, virů a alergenů.

Ostatní funkce


 • Automatické čištění předfiltru: automatické nebo manuální nastavení

 • 5 čidel: prachu a PM2.5, teploty, vlhkosti, zápachu, světla

 • Indikátory: kvality vzduchu, úrovně prachu

 • Timer: plánování zapnutí a vypnutí přístroje (1-12h)

 • Rukojeti na bocích: snadně a pohodlné přenášení

 • Rotační kolečka s brzdou: pohodlné přemísťování

 • Child Lock: zámek panelu před náhodnými změnami nastavení

 • 2 automatické žaluzie: přední a zadní

 • 3 rychlosti ventilátoru: tichá, střední, vysoká

 • Automatický režim: rychlost nastavovaná podle znečistění vzduchu

 • Režim Pollen: zbavení se alergenů a pylů

 • Režim Sleep: vypnutí podsvícení a tichý chod

 • Indikátor naplnění vody: zvukový signál prázdné nádržky na vodu

 • Nastavení podsvícení: přizpůsobení jasu displeje

 • Auto restart: obnovení do původního nastavení po výpadku proudu

 • Nastavení citlivosti čidel: možnost ručního nastavení

 • Clean Ion Shower: silné proudění iontů Plasmacluster

Sharp KI-G75EUW otocny obrazek
Technické parametryčističky vzduchu Sharp KI-G75EUW
barva: bílá
rozměry: 405x316x666 mm
hmotnost: 12 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 7, 26, 80 W
spotřeba elektřiny/příkon s navlhčováním*: 7, 28, 55 W
nádoba: 4 L
průtok vzduchu*: 90, 258, 450 m3/h
průtok vzduchu s navlhčování*: 90, 258, 378 m3/h
navlhčování*: 270, 600, 750 ml/h
hlasitost*: 18, 42, 52 dB
hlasitost s navlhčováním*: 20, 42, 49 dB
délka napájecí šňůry: 2 m
doporučený pro plochy: do 56 m2
odhad ročních nákladů na filtry: 1875 Kč

*1,2,3 rychlost

 

  Stáhnout návod na použití

5/5

Prostě velký WOW! Tato čistička opravdu funguje, akorát jsem se trochu bál, že proplatím. Samočištění předfitru kosmos silná ionizace a neutralizace pachu zvířat bomba. Je velmi citlivá na špivavej vzduch a kouř z cigaret od souseda. Pravda, cena je vysoká, ale léčba CHOPN je dražší a i může se chytit astma když se dýchá tím vzduchem kolem.

Bolek

5.0/5

Na základě 1 hodnoceníNa základě

Přidat vlastní názor o výrobku

Sharp KI-G75EUW

Sharp KI-G75EUW

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Filtry a příslušenství pro čistič Sharp KI-G75EUW

Filtr Sharp FZ-G75HFE

FZ-G75HFE

Filtr HEPA H13 — do 10 let používání 

Počet: -+

Cena: 3 299 Kč

Filtr węglowy FZ-G60DFE

FZ-G60DFE

Filtr s aktivním uhlím a silikagel — do 10 let používání

Počet: -+

Cena: 1 699 Kč

Filtr Sharp FZ-AX6MFE

FZ-AX6MFE

Filtr odpařovače  k čističce  Sharp – do 10 let používání

Počet: -+

Cena: 2 099 Kč

Generátor iontů Plasmacluster Sharp IZ-C75SE

Sharp IZ-C75SE

příslušenství

Počet: -+

Cena: 1 990 Kč

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.