Čistička vzduchu Sharp UA-KIL60E-W
Čistička vzduchu Sharp UA-KIL60E-WSharp UA-KIL60E-W - pohled zepředuSharp UA-KIL60E-W - pohled zbokuSharp UA-KIL60E-W - pohled zezadu, předfiltrSharp UA-KIL60E-W - rozložené filtrySharp UA-KIL60E-W - ovládací panelSharp UA-KIL60E-W - umístění
Čistička vzduchu Sharp UA-KIL60E-W

Sharp UA-KIL60E-W

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 22 999 Kč

Čistička vzduchu

Sharp UA-KIL60E-W

Cena: 22 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 50 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza20-51 dB
 • Náklady na filtry 1200 Kč/rok
 • Náklady na energii 74 Kč/mc
 • Čidla PM2.5 a POL
 • Možnost navlhčování
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

Sharp UA-KIL60E-W nejsilnější generátor iontů

Sharp UA-KIL60E-W je nová čistička vzduchu s funkcí zvlhčování (do 660 ml/h). Vysoká síla průtoku vzduchu 408 m3/h co umožňuje čističce účinnou práci v místnosti do 50 m2. Výrobce vybavil přístroj nejvýkonnějším generátorem iontů Plasmacluster Ion 25000, který ve spojení s použitým filtrem HEPA H13 a speciálním režimem Pollen je úplnou špičkou v odstraňování virusů a alergenů ze vzduchu. Čistička je zvlášť doporučovaná pro alergiky.

 

Čistička Sharp UA-KIL60E-W je tichá (od 20 dB) a má nízkou spotřebu elektřiny (od 5,5W), k tomu dlouhou životnost filtrů, tedy má velmi nízké provozní náklady. Obsahuje 5 precizních senzorů, které řídí automatické režimy a je vybavená zvláštním výstupem vzduchu který zvyšuje účinnost čističky. To co na první pohled odliší tuto čističku od ostatních čističek Sharp je ukazatel kvality vzduchu umístěný dole přístroje.

 

Vzduch vždy čistý se Sharp UA-KIL60E-W


 

Sharp UA-KIL60E-W pohled zepředu

Nová čistička vzduchu Sharp UA-KIL60E-W nabízí automatický režim čištění a zvlhčování. Účinně odstraňuje mechanické a aerosolové nečistoty, a přitom se stará a zajištění optimálních podmínek v místnosti. Má až 5 precizních senzorů:

 • senzor PM2.5 a prachu (s 3-stupňovým nastavením citlivosti), který nepřetržitě monitoruje úroveň koncentrace jemných částic PM2.5 a PM10 a prachu, a v případě zvýšení jejich koncentrace aktivuje nejvyšší otáčky ventilátoru, jakmile kvalita vzduchu se vylepší otáčky také zpomalí,
 • senzor zápachu, který je zodpovědný za monitorování škodlivých aerosolů a nepříjemných zápachů vyskytujících se v domácnosti – také řídí práci ventilátoru podle intenzity zápachu,
 • senzor teploty a vlhkosti, stará se o optimální podmínky v místnosti, přizpůsobuje úroveň vlhkosti teplotě (pod 18°C - 65%, 18-24°C - 60%, nad 24°C - 55%),
 • senzor světla, který reaguje na změny intenzity světla – když je v místnosti tma, přepne do režimu: zhasne všechny kontrolky na ovládacím panelu, pro zajištění nerušivých podmínek pro odpočinek.

 

Sharp UA-KIL60E-W nabízí speciální režim Pollen, ve kterém senzor prachu zvyšuje svou citlivost, aby účinněji našly ve vzduchu inhalační alergeny a rostlinné pyly. Přístroj kromě toho pomocí režimu Sleep pracuje ticho čím připravuje podmínky pro spánek. Vypne kontrolky a zpomalí otáčky ventilátorů. Režim Sleep se aktivuje sám, pokud bude přístroj pracovat v automatickém režimu.

 

Odečty ze snímačů jsou využívané pro zobrazení aktuální hodnoty prachu PM2.5 na třímístném digitálním ukazateli na panelu a ukazatel kvality vzduchu dole přístroje. Kontrolka se zabarvuje do tří barev, odpovídající určité koncentraci nečistot:

 • modrá (nebo neaktivní) – vzduch je čistý,
 • žlutá (pulsující) – mírně znečistěný vzduch,
 • červená (rychle blikající) – silně znečistěný vzduch.

Ukazatel je užitečnou nápovědou pro ty, kteří se rozhodnou na manuální ovládání rychlosti čističky, k dispozici jsou 3 rychlosti.

 

Účinná filtrace vzduchu


 

Sharp UA-KIL60E-W - pohled zboku

Prvním krokem filtrace v čističce Sharp UA-KIL60E-W je předfiltr, jenž sbírá ze vzduchu větší nečistoty (s velikostí 240 mikronů). Zastavuje se něm tedy prach, srst nebo vlasy. Poté vzduch proudí skrz uhlíkový filtr s přídavkem silikagelu. Ten účinně zachytává škodlivé aerosoly, které vznikají v domácnosti a k tomu neutralizuje nepříjemné zápachy. Silikagel odpovídá za odstranění oxidu síry (SOx) a oxidu dusíku (NOx) – co je důležité především ve městech, kde dochází k větší dopravní zátěží. Tyto látky mají obrovský vliv na schopnost soustředění a náladu.

 

Následně špinavý vzduch prochází kvalitním filtrem HEPA H13, který dosahuje účinnosti nejméně 99,97% v neutralizaci těch nejmenších nečistot. Stará se o to aby vzduch byl zbavený jemných polétavých částic PM2.5 i PM10, většinu známých virusů a alergenů. Je schopný zastavit částice s velikostí do 0,3 mikronu.

 

Inovativní čistička Sharp UA-KIL60E-W


 

Sharp UA-KIL60E-W nabízí velmi výkonné zvlhčování (do 660 ml/h). Využívá k tomu bezpečnou a ekologickou metodu odpařování – filtr spojuje suchý vzduch z kapénky vody. Filtr se vyznačuje až 10 letou životností, podle kvality použité vody. Díky odpařovací metodě čistička nezanechává mokré skvrny ani bílé usazeniny na nábytku. Čistička je vybavená indikátorem stavu zvlhčování, který pomocí kontrolky informuje, zda je zapnuté (bílé světlo), vypnuté (dioda nesvítí) a nutnosti doplnit nádrž (dioda bliká červeným světlem).

 

V čističce Sharp UA-KIL60E-W zvlhčování se provádí automaticky. Je to možné díky senzorům vlhkosti a teploty, které vytváří optimální podmínky v místnosti (pod18°C - 65%, 18-24°C - 60%, nad 24°C - 55%).

 

Výrobce nainstaloval také velmi užitečný ukazatel stavu filtru, aktivuje se po cca 720 hodinách práce přístroje. Díky němu víte, že je nutné vyčistit filtry a nádrž na vodu. Po skončení údržby je nutné ukazatel resetovat.

 

Výkonný generátor iontů Plasmacluster PCI25000


 

Doplněním 3-stupňové filtrace je bezpečná a prozkoumaná se všech stran ionizace vzduchu. Technologie Plasmacluster je velmi účinným řešením, které zbavuje vzduch statické elektřiny a zajišťuje iontovou rovnováhu v místnosti. Správné množství kladných a záporných iontů výrazně upravuje kvalitu vzduchu. Ionty jsou schopny deaktivovat až 99,9% nalezených virusů, alergenů a bakterií. Je to perfektní zpráva pro alergiky, kterým čistička Sharp UA-KIL60E-W přinese úlevu po celý rok.

 

Čistička Sharp UA-KIL60E-W je vybavená nejsilnějším generátorem iontů PCI25000. Použitý něm modul dovede zajistit správnou iontovou rovnováhu po 10 let své životnosti. Tabulka níže obsahuje rozdíly mezi novým generátorem a dravěji používaným modelem High Density 7000:

 

Třída generátoru iontů Čištění vzduchu Redukce
statické elektřiny
Odstranění zápachu Vzhled
navlhčené
pokožky
Rozmnožování Přiléhání Zápach cigaretového
kouře
Bodové odstranění
zápachů
Plíseň Viry Mikroby Alergeny Plíseň Viry Zápach
potu
Zápach
vlhkosti
High Density 25000 iontů/cm3 14 min. 9 min. 14 min. 14 min. 3 dny 10 hod. 2,7 min. 55 min. 6 hod. 3 hod. 20 min.
High Density 7000 iontů/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. -- 13 min. 90 min. 6 hod. 3 hod. -
Testované v místnosti 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 20 m3 25 m3 41 m3 41 m3 -- 41 m3

*Zdroj: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Režim Plasmacluster Spot


 

V čističce Sharp UA-KIL60E-W lze aktivovat speciální režim Plasmacluster Spot, který umožňuje bleskové odstranění usazených zápachů a mikroorganismů. Stačí nasměrovat proud vzduchu na předmět, a za několik minut je zase svěží. Kromě toho za celých 8 hodin funkčnosti režimu přístroj eliminuje bakterie v celé místnosti a to z záclon, polštářů nebo jiných textilních předmětů. Plasmacluster Spot – doba odstraňování přiléhajících zápachů a bakterií z látek*:

 

Odstranění zápachů Odstranění
přilepených bakterii
Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu cigaretového kouře Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu zvířat Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu mokrého prádla Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu potu Plasmacluster SPOT – doba odstranění vůně z vaření Plasmacluster SPOT – doba odstranění přilepených bakterii
Zápach
cigaretového kouře
Zápach
zvířat
Zápach
mokrého prádla
Zápach
potu
Vůně
vaření
Přilepené
bakterie
cca. 30 minut cca. 6 hodin cca. 3 hodin cca. 6 hodin cca. 2 hodin cca. 8 hodin

*časový výsledek bude získaný ve vzdálenosti přibližně 70 cm od podlahy 1 m od předního výstupu vzduchu

 

Čistička vzduchu Sharp UA-KIL60E-W nabízí režim Plasmacluster Ion Shower, ve kterém po dobu 10 minut čistička chrlí se sebe ionty spolu se silným proudem vzduchu, díky tomu neutralizuje nečistoty a snižuje statickou elektřinu. Po 10 minutách citlivost senzoru prachu se zvyšuje a ventilátor pracuje na nejsilnějších otáčkách pro eliminaci neutralizovaných nečistot ze vzduchu (doba trvání procesu 50 minut).

 

Z důvodu dlouhé životnosti, výrobce nainstaloval indikátor výměny modulu Plasmacluster, který bliká když se blíží 17,5 tisíc hodin práce přístroje a tedy doba životnosti.

 

Moderní čistička Sharp UA-KIL80E-W


 

Čističku Sharp UA-KIL60E-W je možné na první pohled rozeznat z důvodu druhého výstupu nakloněného pod úhlem 20°. Byl nainstalovaný kvůli tomu, aby čistička byla schopná pohlcovat nečistoty v nižších zónách místnosti. Ve spojení s účinností iontů Plasmacluster se zabraňuje usedání prachu na plochy, co je základem čištění vzduchu.

 

Unikátní průtok vzduchu Sharp UA-KIL60E-W

 

Všechny funkce je možné zpustit z úrovně intuitivního ovládacího panelu, který se nachází nahoře přístroje. Pozornost si zaslouží časový programátor, který umožňuje nastavení automatického zapnutí a vypnutí přístroje v rozsahu 1 až 12 hodin. Displej umožňuje zjistit hodnoty úrovně vlhkosti, teploty, času timeru a také aktuální spotřebu elektřiny podle aktuální intenzity práce a zvoleného režimu.

 

Za zmínku stojí také funkce auto restart, která obnoví práci přístroje v nastaveném režimu v případě výpadku elektřiny. Určitě se vám bude líbit mobilita přístroje – čistička Sharp UA-KIL60E-W je vybavená až dvěma rukojeťmi a kolečky s brzdou, to velice usnadni přenášení přístroje z místnosti do místnosti.

 

5 stupňová filtrace


 

Sharp UA-KIL60E-W rozložené filtry

 • 1. Předfiltr: zastavuje větší nečistoty do 250 mikronů (jako prach, srst, vlasy a jiné). Nevyměňuje se, stačí jej pravidelně vyčistit.

 • 2. Filtr odstraňující zápachy se silikagelem: naturalizuje zápachy a nebezpečně těkavé látky (jako benzen, formaldehyd, xylen, benzo(a)pyren). Životnost filtru dosahuje 10 let, ale záleží na kvalitě vzduchu který zpracovává.

 • 3. Filtr HEPA H13: zastavuje mechanické nečistoty, v tom hlavní složení smogu – jemné částice PM2.5 a PM10, virusy, bakterie a spory plísní. Podle údajů výrobce životnost lze dosáhnout až 10 let, podle kvality vzduchu.

 • 4. Filtr zvlhčovače: udržuje optimální vlhkost vzduchu. Životnost filtru dosahuje 10 let.

 • 5. Ionizátor Plasmacluster: patentovaná iontová technologie, dovede se zbavit částic velikých jen 0,01 mikronu, virusů a alergenů.

Další funkce


 • Ionizator Plasmacluster: výrazné upravení kvality vzduchu

 • Plasmacluster Ion Spot: intensivní proudění iontů

 • Plasmacluster Ion Shower: odstranění statické elektřiny

 • 5 senzorů: PM2.5 a prachu, zápachů, teploty, vlhkosti a světla

 • Nastavení citlivosti senzorů: 3-stupňová pro PM2.5 a prach kurzu

 • Automatický režim: práce na základě odečtů ze snímačů

 • Režim Pollen: zvýšení citlivosti senzoru prachu

 • Režim Sleep: tichá a účinná práce

 • 3 rychlosti nastavované ručně: nízká, střední, vysoká

 • Funkce navlhčování: efektivní zvlhčování vzduchu (660 ml/h)

 • Autonomní čistička: může pracovat pouze jako čistička

 • Ukazatel kvality vzduchu: 3-barvená stupnice

 • Ukazatel teploty: od 0°C do 50°C

 • Ukazatel vlhkosti: od 25% do 75%

 • Ukazatel spotřeby elektřiny: spotřeba elektřiny v aktuálním režimu

 • Ukazatel PM2.5: koncentrace jemného prachu PM2.5

 • Ukazatel prachu: koncentrace prachu

 • Indikátor zápachu: koncentrace nepříjemných zápachů

 • Nastavení jasu ukazatelů: nerušený spánek blikáním

 • Uzamčení panelu: ochrana před náhodnou změnou nastavení

 • Timer: 1-12 hodin

 • Autorestart: obnovení práce v posledním nastaveném režimu

 • Kolečka s brzdou: pohodlné přemísťování

 • 2 rukojeti: pohodlné přenášení

 • Ukazatel PM2.5: od 10 μg/m3 do 499 μg/m3

Sharp UA-KIL60E-W
Technické parametry čističky Sharp UA-KIL60E-W
barva: bílá
rozměry: 400 × 339 × 686 mm
hmotnost: 10,8 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 5.5, 19, 61 W
spotřeba elektřiny/příkon se zvlhčovačem*: 6.5, 23, 42 W
nádoba: 3,6 L
průtok vzduchu*: 90, 222, 408 m3/h
výkon navlhčování*: 230, 500, 660 ml/h
hlučnost*: 20, 41, 51 dB
hlučnost navlhčování*: 21, 42, 48 dB
Délka napájecí šňůry: 2 m
doporučená pro místnost: do 50 m2
Filtry plocha HEPA: 1,2 m2
hmotnost aktivniho uhlí: nejsou údaje
odhad ročních nákladů: 1200 Kč

*záleží na rychlosti práce

 

  Stáhnout návod na použití

Tento výrobek nebyl zatím ohodnocený. Buďte první – přidejte hodnocení

Přidat vlastní názor o výrobku

Sharp UA-KIL60E-W

Sharp UA-KIL60E-W

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.