Čistička vzduchu Sharp UA-HG60E-L
Čistička vzduchu Sharp UA-HG60E-LSharp UA-HG60E-L - pohled zepředuSharp UA-HG60E-L - pohled zepředu, aktivní displejSharp UA-HG60E-L - pohled bokemSharp UA-HG60E-L - pohled bokem, ze strany nádržeSharp UA-HG60E-L - zoom na ovládací panel a displejSharp UA-HG60E-L - pohled seshora, ovládací panelSharp UA-HG60E-L - pohled seshora, výstup vzduchuSharp UA-HG60E-L - pohled zezadu, předfiltrSharp UA-HG60E-L - pohled zezadu, uhlíkový filtr v přístrojiSharp UA-HG60E-L - pohled zezadu, HEPA filtr v přístrojiSharp UA-HG60E-L - pohled zezadu, filtr zvlhčovače v přístrojiSharp UA-HG60E-L - pohled zezadu, zvlhčovací filtrSharp UA-HG60E-L - pohled zezadu, nádrž na voduSharp UA-HG60E-L - pohled zezadu, vytažené filtrySharp UA-HG60E-L - pohled na všechny filtrySharp UA-HG60E-L - předfiltr, kryt filtrůSharp UA-HG60E-L - uhlíkový filtr se silikagelemSharp UA-HG60E-L - zoom na uhlíkový filtrSharp UA-HG60E-L - HEPA filtr H13Sharp UA-HG60E-L - zoom na HEPA filtrSharp UA-HG60E-L - zoom na nádrž na voduSharp UA-HG60E-L - filtr zvlhčovače na podložceSharp UA-HG60E-L - zoom na filtr zvlhčovačeSharp UA-HG60E-L - nádrž na voduČistička vzduchu Sharp UA-HG60E-LSharp UA-HG60E-L - pohled zepředuSharp UA-HG60E-L - pohled zbokuSharp UA-HG60E-L - pohled zboku, nádrž na voduSharp UA-HG60E-L - pohled zboku, systém zvlhčováníSharp UA-HG60E-L - pohled zezadu, předfiltrSharp UA-HG60E-L - rozložené filtrySharp UA-HG60E-L - ovládací panelSharp UA-HG60E-L - výstup vzduchuSharp UA-HG60E-L - umístěníSharp UA-HG60E-L - umístěníSharp UA-HG60E-L - umístění
Čistička vzduchu Sharp UA-HG60E-L

Sharp UA-HG60E-L

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 17 999 Kč

Čistička vzduchu

Sharp UA-HG60E-L

Cena: 17 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 50 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza24-53 dB
 • Náklady na filtry 1000 Kč/rok
 • Náklady na energii 95 Kč/mc
 • Čidla PM2.5 a POL
 • Možnost navlhčování
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

Bez DPH pro firmy

Sharp UA-HG60E-L 6 snímačů a 7 odečtů

Sharp UA-HG60E-L je velmi výkonnou čističkou vzduchu s funkcí navlhčování. Hned na první pohled si všimnete velmi elegantním designem, který se hodí do každého prostoru. Průtok vzduchu na úrovni 408 m3/h pomáhá v práci v místnosti až 50 m2. Díky účinnému systému navlhčování (do 630 ml/h), kvalitním filtru HEPA H13 a použité revoluční technologie Plasmacluster čistička je perfektním řešením pro alergiky. Skvělá čistička vzduchu Sharp UA-HG60E-L pracuje ticho (od 24 dB). Je velmi úsporná – při nejnižší rychlosti spotřebuje jen 5W. je velmi levná v provozu. Nejnovější výzkumy dokazují, že účinně snižuje nakažlivost SARS-CoV-2.

 

Chytrý automatický režim


 

Sharp UA-HG60E-L pohled zepředu

Chytrý inteligentní režim využívá až 7 odečtů z 6 precizních snímačů které jsou v přístroji nainstalované. Čistička Sharp UA-HG60E-L zajišťuje čistý vzduch a optimální vlhkost v místnosti.

 • Snímač jemných částic PM2.5/ snímač prachu (s nastavením citlivosti) – je zodpovědný za objevení ve vzduchu částic menších než 2,5 mikronu (jako částice smogu, virusy, alergeny, bakterie, prach, rostlinné pyly a roztoče) a určitě zrychlení práce ventilátoru. Je umístění vzadu přístroje co usnadňuje čištění v případě, že by čistička ukazovala chybné odečty.
 • Snímač zápachů – se stará o zápachy (cigaretový kouř, aerosole, alkohol, a jiné) a je neutralizuje.
 • Snímače teploty a vlhkosti - spolupracují aby zajistily optimální v místnosti. Snímač teploty zajišťuje nastavení vlhkosti podle teploty (do 18°C - 65%, 18-24°C - 60%, od 24°C - 55%), a snímač vlhkosti odpovídá za aktivaci generátoru iontů, v případě, že vlhkost dosáhne úrovně 80%, aby nedošlo k nárostu plísně.
 • Snímač světla – po zjištění nízké intenzity světla v místnosti, automaticky připíná čističku do nočního režimu.
 • Snímač pohybu – pokud v kontrolovaném prostoru (2x1,6x2,3 m) nebude zachycený žádný pohyb, displej zhasne, monitor a ukazatel kvality vzduchu a režim navlhčování se přepnou do minimálního výkonu proudění vzduchu, čím sníží spotřebu elektřiny.

 

Filtrace vzduchu v čističce Sharp UA-HG60E-L


 

V čističce Sharp UA-HG60E-L najdete filtry s prodlouženou životností umožňující je používat až 10 let. Výrobce se postaral o ještě více účinný předfiltr, tedy hustou síťku, která dovede zastavit větší nečistoty s velikosti až 240 mikronů, čím usnadňuje práci dalším filtračním modulům. Čistička je vybavená také pevnějším filtrem pro zvlhčovač, který se k tomu všemu snadno čistí – stačí opláchnout ve vodě.

 

V čističce Sharp UA-HG60E-L nemohl chybět uhlíkový filtr s přídavkem silikagelu, čím získal možnost neutralizace oxidu síry a oxidu dusíku. Tato možnost se hodí zejména ve městech, kde je vyšší dopravní zátěž. Tyto sloučeniny mají špatný vliv na schopnosti soustředění a náladu.

 

Vzduch dále prochází kvalitním filtrem HEPA H13 s plochou 1,2 m2, který zastavuje nečistoty nejméně v 99,97%. Účinně pohlcuje jemný prach PM2.5 a PM10, z kterého se skládá smog, a také bakterie a alergeny.

 

Čistička Sharp UA-HG60E-L nabízí také odpařovací zvlhčování (200-630 ml/h) – bezpečné pro člověka a přírodu. Přístroj nevyžaduje žádné další chemické prostředky, a nevytváří bílý prášek na nábytku ani mokré fleky. Zmíněný filtr se snadno čistí, a měl by vydržet až 10 let práce.

 

Revoluční technologie Plasmacluster


 

V přístroji japonské špičky nemohla chybět revoluční technologie Plasmacluster, která ulevuje alergikům. Čistička Sharp UA-HG60E-L je vybavená výkonný generátor iontů HIGH DENSITY 7000, který uvolňuje do vzduchu v místnosti určité množství kladných a záporných iontů čím vytváří ve vzduchu rovnováhu. Ionty účinně podporují práci filtrů – obklopují potkané nečistoty, a potom je deaktivují. Účinnost odstraňování virusů a alergenů potvrzená výzkumy dosahuje až 99,9%.

 

Technologie Plasmacluster – účinnost. Tabulka níže zobrazuje účinnost generátoru iontů Plasmacluster High Density 7000 (údaje výrobce*):

 

Třída generátoru iontů Čištění vzduchu Redukce
statické
elektřiny
Odstraňování pachů
Deaktivace Zápach
cigaretového
kouře
Bodové odstraňování zápachů
Plíseň Viry Mikroby Alergény Zápach potu Zápach vlhkosti
High Density 7000 iontů/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 hod. 3 hod.
Testované v místnosti 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*Zdroj: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Technologie Plasmacluster v boji s virem SARS-CoV-2


 

Nejnovější výzkumy potvrzují unikátní technologií Plasmacluster používané firmou Sharp účinně snižuje množství koronavirů přenášených vzduchem, v tom taky SARS-CoV-2*. Emitované ionty za pouhých 30 sekund sníží množství koronavirů (SARS-CoV-2) a ostatních nečistot ve vzduchu o 91,3 Díky tomu zajišťuje přírodní a zdravý vzduch.

 

Technologie Plasmacluster v čističkách Sharp

*Zdroj: https://www.sharpconsumer.com/plasmacluster-technology-effectiveness/

 

Režim Plasmacluster Spot


 

Čistička Sharp UA-HG60E-L nabízí speciální režim Plasmacluster Spot, který neobvykle účinně odstraňuje usazení mikroorganismy a nepříjemné zápachy. Přístroj generuje až 70 000 iontů na 1 cm3, a celý proces trvá 8 hodin. Můžete nasměrovat výstup vzduchu na konkrétní předmět v místnosti a mít radost z jeho svěžesti. Skvěle osvěží polštáře, záclony nebo oblečení. Plasmacluster Spot – doba odstraňování přiléhajících zápachů a bakterií z látek*:

 

Odstranění zápachů Odstranění
přilepených bakterii
Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu cigaretového kouře Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu zvířat Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu mokrého prádla Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu potu Plasmacluster SPOT – doba odstranění vůně z vaření Plasmacluster SPOT – doba odstranění přilepených bakterii
Zápach
cigaretového kouře
Zápach
zvířat
Zápach
mokrého prádla
Zápach
potu
Vůně
vaření
Přilepené
bakterie
cca. 30 minut cca. 6 hodin cca. 3 hodin cca. 6 hodin cca. 2 hodin cca. 8 hodin

*časový výsledek bude získaný ve vzdálenosti přibližně 70 cm od podlahy 1 m od předního výstupu vzduchu

 

Inovativní řešení pro vaše pohodlí


 

Sharp UA-HG60E-L pohled zboku

Čistička vzduchu Sharp UA-HG60E-L nabízí 3 ručně nastavované rychlosti. Můžete sami nastavit rychlost práce ventilátoru, nebo využít jeden z dostupných automatických režimů. Přístroj také nabízí časový programátor, který umožňuje nastavit času zapnutí (po 2/4/6/8/10/12/14 hodinách) a vypnutí (po 1/2/4/8 hodinách).

 

Přístroj nabízí speciální režim Pollen, ve kterém čistička efektivněji identifikuje a odstraňuje rostlinné pyly, a to ve spojení s vlastnosti filtru HEPA H13 a technologií Plasmacluster způsobuje, že je to velice doporučovaná čistička vzduchu pro alergiky. Velmi pohodlný přijde také režim SLEEP, který připravuje perfektní podmínky pro spánek. Přístroj pracuje ticho, a rychlost ventilátoru nastavuje podle koncentrace nečistot v místnosti. Kromě toho má možnost úplného vypnutí podsvícení ovládacího panelu.

 

Pozoruhodný je elegantní displej ve stříbrné barvě, který má zrcadlový efekt. Je vybavený funkcí přihašeni jasu, která se hodí zejména v noci. Na panelu se nachází ukazatel kvality vzduchu – tady 7 barevná stupnice ukazující úroveň koncentrace nečistot. Můžete také přečíst teplotu, vlhkost, stav timeru nebo aktuální spotřebu energie. Čistička vzduchu je vybavená dvěma samostatnými ukazateli jemných částic PM2.5, prachu, zápachu a pohybu, které využívají údaje pocházející ze snímačů.

 

Sharp UA-HG60E-L je vybaven 2 výstupy čistého vzduchu. Ten ve předu je řízený automaticky, zadní lze ručně naklonit v rozsahu 40°, aby bylo možné precizně nasměrovat proudění v režimu Plasmacluster Spot.

 

Zajímavou vychytávkou je to, že čistička Sharp UA-HG60E-L může plnit funkci odpařovací klimatizace. Nová konstrukce 3-litrové nádrže umožňuje bezproblémové přidání do vody kostek ledu, díky čemu teplota vzduchu v místnosti o několik stupňů klesne. Určitě oceníte přidání praktických koleček s brzdou a pohodlné rukojeti. To usnadní přemísťování přístroje mezi pokoji a jeho upevnění na vhodném místě. Vhodná přijde i funkce auto restart, v případě že nastane výpadek proudu, po jeho obnovení čistička Sharp UA-HG60E-L se zapne ve stejným režimu jako před výpadkem.

 

5 stupňová filtrace


Sharp UA-HG60E-L filtrace

 

 • 1. Předfiltr: zastavuje vetší nečistoty (jako prach, srst, vlasy a jiné). Nevyměňuje se, stačí jej pravidelně vyčistit.

 • 2. Uhlíkový filtr se silikagelem: neutralizuje zápachy (jako cigaretový kouř , zápach zvířat a odpadků) a těkavé organické látky (jako benzen, formaldehyd, xylen, benzo(a)pyren). Výrobce odhaduje jeho 10 letou životnost, ale to vždy záleží od kvality vzduchu.

 • 3. Filtr HEPA H13: zastavuje mechanické nečistoty, jako PM2.5 a PM10 (hlavní složení smogu), virusy, bakterie a spory plísní. Podle údajů výrobce, životnost filtrů je 10 let, ale stejně jako u uhlíkového doba životnosti záleží na kvalitě vzduchu.

 • 4. Filtr zvlhčovače: odpařovací podložka udržující optimální vlhkost vzduchu. Životnost filtru dochází do 10 let.

 • 5. Ionizátor Plasmaclusterr: patentovaná iontová technologie, která se zbavuje jemných částic s velikostí pouze 0,01 mikronu, virusů a alergenů.

Další funkce


 • Funkce zvlhčování: účinné navlhčování vzduchu (630 ml/h)

 • Autonomní čistička: může pracovat samostatně jako čistička

 • Zvlhčující systém: rotační struktura

 • Plasmacluster: prozkoumaná ionizace vzduchu

 • 3 rychlosti nastavované manuálně: max, med, low

 • Automatický režim: 6 snímačů zajištující 7 odečtů

 • Indikátor kvality vzduchu: barevná stupnice

 • Ukazatel údržby filtru: : informace o kvalitě filtru

 • Air Outlet LED: podsvícení výstupu vzduchu

 • Dětská pojistka: uzamknutí displeje před náhodnou změnou nastavení

 • Nastavení citlivosti snímače: nastavení vhodného nastavení citlivosti snímače

 • Auto Restart: návrat do nastaveného režimu po obnovení napájení (při výpadku proudu)

 • Tónové upozornění: v případě, že nádrž na vodu je prázdná upozorní na tu skutečnost, je možné je vypnout

Sharp UA-HG60E-L pohled zezadu
Technické parametry čističky Sharp UA-HG60E-L
barva: světle šedá
rozměry: 370 × 293 × 660 mm
hmotnost: 10,5 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 5, 38, 72 W
spotřeba elektřiny/příkon se zvlhčovačem*: 6.5, 40, 55 W
nádoba: 3 L
průtok vzduchu*: 72, 240, 408 m3/h
výkon navlhčování*: 200, 470, 630 ml/h
hlučnost*: 24, 48, 53 dB
hlučnost navlhčování*: 24, 48, 49 dB
Délka napájecí šňůry: 2 m
doporučená pro místnost: do 50 m2
Filtry plocha HEPA: 1,2 m2
hmotnost aktivniho uhlí: nejsou údaje
odhad ročních nákladů: 1000 Kč

*záleží na rychlosti práce

 

  Stáhnout návod na použití

Tento výrobek nebyl zatím ohodnocený. Buďte první – přidejte hodnocení

Přidat vlastní názor o výrobku

Sharp UA-HG60E-L

Sharp UA-HG60E-L

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Bez DPH pro firmy

0-bez-dph – Icon

Pokud Vaše firma má registraci EU DPH, nás systém automaticky započte 0% sazbu DPH. Zaplatíte částku bez DPH.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.