Čistička vzduchu Sharp UA-HD40E-T
Čistička vzduchu Sharp UA-HD40E-TSharp UA-HD40E-T - pohled zepředuSharp UA-HD40E-T - pohled zbokuSharp UA-HD40E-T - pohled zboku, nádrž na voduSharp UA-HD40E-T - pohled zboku, zvlhčovací systémSharp UA-HD40E-T - pohled zezadu, předfiltrSharp UA-HD40E-T - pohled zezadu, rozložené filtrySharp UA-HD40E-T - ovládací panelSharp UA-HD40E-T - výstup vzduchuSharp UA-HD40E-T - umístěníSharp UA-HD40E-T - umístěníSharp UA-HD40E-T - umístění
Čistička vzduchu Sharp UA-HD40E-T

Sharp UA-HD40E-T

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 9 999 Kč

Čistička vzduchu

Sharp UA-HD40E-T

Cena: 9 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 26 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza23-47 dB
 • Náklady na filtry 920 Kč/rok
 • Náklady na energii 35 Kč/mc
 • Možnost navlhčování
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

Bez DPH pro firmy

Sharp UA-HD40E-T s technologii Plasmacluster

Sharp UA-HD40E-T je to elegantní čistička vzduchu ionizací vzduchu – bezpečnou technologií Plasmacluster. Kvalitní plášť ve hnědý provedení je druhou barevnou variantou modelu UA-HD40E. Výrazný lesk přidává přístroji nadčasovou eleganci. Průtok vzduchu je na úrovni do 216 m3/h co umožňují účinnou práci v místnosti do 26 m2. Funguje ticho (od 23 dB) a má nízkou spotřebu proudu (od 5W při nejnižších otáčkách).

 

Čistička vzduchu Sharp UA-HD40E-T je vybavený filtry s dlouhou životností, provoz přístroje je tedy velmi levný. Účinný filtr HEPA H13, výkonné zvlhčování (do 440 ml/h), patentovaná technologie Plasmacluster a zvláštní režim pollen jsou příznaky perfektní čističky pro alergiky.

 

Vzduch uvolněný od smogu, virusů a alergenů


 

Sharp UA-HD40E-T pohled zepředu

Moderní Sharp UA-HD40E-T zajišťuje 4-stupňovou filtraci, která je podporovaná technologií ionizace Plasmacluster. Zanechává vzduch téměř 100% osvobozený od mechanických nečistot, virusů, alergenů a škodlivých aerosolů. Vlastnosti filtru HEPA H13 umožňují tuto čističku doporučit alergikům a těm které trápí nemoci dýchací soustavy.

 

Špinavý vzduch je nasávaný zadním panelem přístroje, který je současně předfiltrem. Je pokrytý hustou síťkou, která má za úkol zachycovat větší nečistoty – jako srst, prach nebo vlasy. Dalším stupněm je uhlíkový filtr s obsahem uhlí cca 170 g aktivního uhlí, který pohlcuje škodlivé aerosoly a zápachy z domácnosti. Vzduch prochází dále filtrem HEPA H13 s plochou 1 m2 – účinnost v odstraňování mechanických nečistot (jako jemného prachu PM2.5, virusů a alergenů) dosahuje nejméně 99,97%.

 

Čistička Sharp UA-HD40E-T má pohodlný ukazatel stavu filtru. Hlídá stav filtru a upozorní v případě, že filtr bude zanesený nebo bude nutné jej vyměnit. Při běžné práci údržba filtru by měla proběhnout po každých. 720 hodinách práce přístroje.

 

Bezpečné odpařování


 

Sharp UA-HD40E-L nabízí také výkonné zvlhčování (do 440 ml/h). Využívá bezpečnou pro vás a přírodu odpařovací metodu – nepotřebuje žádné chemické přídavky, a proto nezanechává bílých usazenin na nábytku ani mokrých skvrn. Životnost filtru zvlhčovače dosahuje až 10 let.

 

O pohodlí se stará režim automatického zvlhčování. Přístroj je vybavený čidlem teploty a vlhkosti, ty spolu spolupracují a nastavují optimální podmínky v místnosti (pod 18°C - 65%, 18-24°C - 60%, nad 24°C - 55%). Pokud uživatel aktivuje automatický režim nelze nastavovat úroveň vlhkosti. Přístroj je také vybavený ukazatelem vlhkosti, na kterém jsou zobrazeny odečty ze snímače.

 

Technologie Plasmacluster – podpora v boji proti alergií


 

Čistička vzduchu Sharp UA-HD40E-T zajišťuje iontovou rovnováhu v místnosti, která podporuje náladu a zdraví. Technologie Plasmacluster využívá vystupující v přírodě záporné a kladné ionty, vytvářené generátorem HIGH DENSITY 7000.

 

Díky patentované technologie Plasmacluster čistička Sharp UA-HD40E-T dosahuje vyšší účinnosti v odstraňování nečistot. Ionty obklopují potkané ve vzduchu nečistoty, a deaktivují je. Účinnost odstraňování virusů, bakterií a alergenů, potvrzená mnohými testy dosahuje až 99,9%.

 

Zařízení nabízí také režim Plasmacluster Ion Shower. Čistička Sharp UA-HD40E-T generuje silný proud vzduchu doprovázený velkým množství iontů. Proces trvá 60 minut a po těm vzduch je svěží a zbavený nečistot, spor hub a plísní.

 

Účinnost technologie Plasmacluster. Tabulka níže obsahuje účinnost generátoru iontů Plasmacluster High Density 7000 (údaje výrobce*):

 

Třída generátoru iontů Čištění vzduchu Redukce
statické
elektřiny
Odstraňování pachů
Deaktivace Zápach
cigaretového
kouře
Bodové odstraňování zápachů
Plíseň Viry Mikroby Alergény Zápach potu Zápach vlhkosti
High Density 7000 iontů/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 hod. 3 hod.
Testované v místnosti 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*Zdroj: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Inovativní čistička Sharp UA-HD40E-T


Sharp UA-HD40E-T výstup vzduchu

 

Zvláštní pozornost si zaslouží vylepšený průtok vzduchu, který byl získaný díky použití v čističce Sharp UA-HD40E-Tnovou konstrukci výstupu vzduchu, která umožňuje využití Coandův efekt. Pro získání nejefektivnějšího průtoku vzduchu, výrobce vybavil čističku druhým výstupem vzduchu nakloněným 20°. Má za úkol stabilizaci hlavního proudu vzduchu, který rotuje směrem zeď – strop – zeď – podlaha. Tímto způsobem nečistoty jsou nasměrované k podlaze odkud si je čistička snadno sebere.

 

Zvláštní vychytávkou je automaticky uzavíraná clona výstupu, která hraje dvě role. První funkce je nasměrování proudu vzduchu pod správným úhlem když přístroj pracuje, a když je vypnuté uzavírá se aby se dovnitř neprášilo.

 

Čistička Sharp UA-HD40E-T vyniká funkcí Advanced Auto. Díky ní, je možné účinné zastavení rozvoje plísní. V případě, že vlhkost vzduchu vyskočí nad 70%, aktivuje se režim Ion Shower. Spojená práce ventilátoru a silné ionizace zabraňuje namnožování mikroorganismů.

 

Automatický režim a pohodlné funkce


 

Čistička vzduchu Sharp UA-HD40E-T je vybavená třemi precizními snímači – prachu, vlhkosti a teploty. Právě tyto snímače umožňují práci automatického režimu, ve kterém čistička nastavuje rychlost práce ventilátoru podle koncentrace nečistot a vlhkosti. Pozornost si zaslouží režim pollen, ve kterým čistička je velmi citlivá na výskyt alergenů ve vzduchu. Máte také k dispozici 3 rychlosti nastavované ručně. Přístroj nebude vyrušovat v noci blikáním indikátorů, protože lze nastavit jejich jas.

 

Sharp UA-HD40E-T ovládací panel

Tento model je vybavený intuitivním ovládacím panelem. Díky němu získáváte přístup ke všem funkcím čističky. Pohodlí používání zvyšuje časový programátor, který umožňuje můžete nastavit automatické zapnutí (po 2/4/6/8/10/12/14 hodinách) a vypnutí (po 1/2/4/8 hodinách) čističky. Jinou vychytávkou je displej, kde najdete indikátor kvality vzduchu (barevná stupnice) který informuje o aktuálním stavu, využívá přitom údaje pocházející ze snímačů prachu. Máte také přístup k informacím ohledně vlhkosti vzduchu.

 

Sharp UA-HD40E-T je vybavený velkou, 2,5-litrovou nádrží na vodu, co umožňuje přístroji celonoční práci bez doplňování. Můžete přihodit do vody několik kostek ledy, čím proměníte vaší čističku v odpařovací klimatizaci, a snížíte o pár stupňů teplotu v místnosti.

 

Užitečnou funkcí je dětská pojistka, která uzamkne ovládací panel a díky tomu nedojde k neplánovaným změnám nastavení. Čistička Sharp UA-HD40E-T je vybavená také pohodlnou rukojetí a praktickými kolečky s brzdou – nyní lze čističku pohodlně přemístit mezi pokoji a zajistit.

 

5-stupňová filtrace vzduchu


Sharp UA-HD40E-T umístění

 

 • 1. Předfiltr: zastavuje větší nečistoty (srst, prach, drobky). Nevyměňuje se, ale pravidelně čistí.

 • 2. Uhlíkový filtr: odstraňuje ze vzduchu těkavé organické látky (jako benzen, formaldehyd, xylen, benzo(a)pyren) a nepříjemné zápachy. Množství uhlí v filtru je 170g (je to skoro 340000 m2 aktivní plochy). Životnost uváděná výrobcem dosahuje 10 let, ale záleží na kvalitě vzduchu, který musí zpracovat.

 • 3. Filtr HEPA H13: zastavuje nejméně 99,97% mechanických nečistot, jako PM2.5, spory plísní, bakterie a většinu virusů (částic menších než 0,3 mikronu). Po rozložení filtr dosahuje plochy 1 m2. Podle údajů výrobce, životnost filtru dochází do 10 let, ale to záleží na kvalitě vzduchu.

 • 4. Filtr zvlhčovače: odpařovací podložka zajištuje optimální vlhkost vzduchu a zabezpečuje před rozvojem mikroorganismů. Životnost dosahuje 10 let podle kvality použité vody.

 • 5. Ionizátor Plasmaclusterr: iontová technologie deaktivuje virusy a jiné jemné částice s velikostí až 0,01 mikronů.

Další funkce


 • Plasmacluster: bezpečná ionizace vzduchu (je možné jí vypnout)

 • Automatický režim: tři režimy AUTO

 • Autonomní čistička: zařízení může pracovat bez vody

 • Ukazatel kvality vzduchu: informace o aktuální kvalitě vzduchu

 • 3 snímače: prachu, teploty a vlhkosti

 • Indikátor prázdné nádrže: informace o práci navlhčovače

 • 3 rychlosti nastavované ručně: vysoká, střední a nízká (perfektní v noci)

 • Auto Restart: návrat čističky do nastavení v případě výpadku proudu

 • TIMER: nastavení času zapnutí a vypnutí přístroje

 • Ukazatel prázdné nádrže: informace o práci zvlhčovače

 • Nastavení citlivosti snímačů: nízká, střední, vysoká

 • Nastavená jasu displeje: jasny, ztlumený, vypnutý

 • Transportní kolečka: pohodlné přemísťování přístroje

 • Dětská pojistka: uzamčení ovládacího panelu

 • Funkce Advanced Auto: intensivní odstraňování ze vzduchu smogu a alergenů

 • Automatické zavírání clony výstupu vzduchu: pro ochranu filtrů před zaprášením

 • Ukazatel stavu filtrů: informace o opotřebování nebo nutném vyčištění filtru

Sharp UA-HD40E-T s filtry
Technické parametry čističky Sharp UA-HD40E-T
barva: hnědá
rozměry: 399 × 230 × 615 mm
hmotnost: 7,9 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 5, 12, 25 W
spotřeba elektřiny/příkon se zvlhčovačem*: 7, 14, 19 W
nádoba: 2,5 L
průtok vzduchu*: 60, 144, 216 m3/h
výkon navlhčování*: 190, 370, 440 ml/h
hlučnost*: 23, 37, 47 dB
hlučnost navlhčování*: 23, 37, 43 dB
délka napájecí šňůry: 2 m
doporučená pro místnost: do 26 m2
Filtry plocha HEPA: 1
hmotnost aktivniho uhlí: 170 g
odhad ročních nákladů: 920 Kč

*záleží na rychlosti práce

 

  Stáhnout návod na použití

Tento výrobek nebyl zatím ohodnocený. Buďte první – přidejte hodnocení

Přidat vlastní názor o výrobku

Sharp UA-HD40E-T

Sharp UA-HD40E-T

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Bez DPH pro firmy

0-bez-dph – Icon

Pokud Vaše firma má registraci EU DPH, nás systém automaticky započte 0% sazbu DPH. Zaplatíte částku bez DPH.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.