Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUH
Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUHSharp KC-G40EUH widok z przoduSharp KC-G40EUH prawy bokSharp KC-G40EUH widok z tyłuSharp KC-G40EUH widok z tyłuSharp KC-G40EUH widok z tyłu, inne ujęcieSharp KC-G40EUH lewy bokSharp KC-G40EUH widok z góry, panel sterowaniaSharp KC-G40EUH widok z góry, inne ujęcieSharp KC-G40EUH obsługa paneluSharp KC-G40EUH wyświetlacz, logo PlasmaclusterSharp KC-G40EUH uchwyt, czujnik wewnętrznySharp KC-G40EUH kółka z blokadąSharp KC-G40EUH przekrój, widok na filtrySharp KC-G40EUH filtr HEPA H13Sharp KC-G40EUH filtr wstępny, pod nim węglowyFiltr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym

Čistička vzduchu

Sharp KC-G40EUH

Cena: 9 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 28 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-46 dB
 • Náklady na filtry 1900 Kč/rok
 • Náklady na energii 41 Kč/mc
 • Možnost navlhčování
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Momentálně nedostupný

Bezplatné doručení - 48 hodin

Informovat, když výrobek bude dostupný

Sharp jen 19 dB

Čistička vzduchu Sharp KC-G40EUH je, nejmenším modelem v nové nabídce firmy, který díky použití špičkového automatického režimu je neobyčejně inovativním zařízením. Dokonale účinný filtrační systém ve spojení s technoligií Plasmacluster zaručují vzduch téměř 100% čistý!

 

Dlouhá životnost filtrů dosahující až 10 let a velice nízký příkon (6,5 – 24 W) způsobují, že provozní náklady jsou velmi nízké. Značná výkonnost (průtok vzduchu 240 m3/h, zvlhčování 400 ml/h) a tichý chod (od 19 dB) umožňují pohodlně a účinně používat čističku vzduchu v menších a středních místnostech s plochou do 28 m2.

 

Unikátní barva


 

Vše bylo uzavřeno do solidního tmavě šedého pláště. Matová úprava poskytuje přístroji charakter, takže oceňujete-li unikátnost, tak právě tento model je určen pro vás.

 

Plasmacluster – dokonalá ionizace


 

Sharp KC-G40EUH pohled na horní část

Plasmacluster je patentovaná a vědecky potvrzená technologie ionizace, která spočívá ve vytváření patřičného množství kladných a záporných iontů s velmi stabilní stavbou (jsou identické jako ty v přírodě). Tyto ionty obklopují viry, alergeny, výtrusy plísní a neutralizují je s účinností dosahující 99,9 %. U této čističky vzduchu byl použit generátor Plasmacluster High Density 7000.

 

Novinkou je režim Plasmacluster Spot, který odstraňuje zápachy, bakterie a viry z různých předmětů, jako jsou košile, polštáře, závěsy, lyžařské boty nebo motocyklové přilby. Spočívá v emitování co největší možné „dávky“ iontů bodově (před přístroj), která je skoro 10krát vyšší než u běžných čističek (dokonce až 70 000 iontů na cm3)! Zbavíte se nepříjemných zápachů – cigaretového kouře, potu, zvířecích a kuchyňských zápachů atp. V tomto režimu vzduch fouká jen z předního otvoru, a hlavní (horní) zůstává uzavřený. Úhel foukání můžete ručně nastavit v rozsahu 20° nahoru a dolů, takže můžete nastavit foukání přesně tak, jak potřebujete (např. na koberec, kde předtím byla zvířata nebo na závěsy načichlé cigaretovým kouřem). Během práce v tomto režimu bude vysílán silný proud iontů po dobu 8 hodin a po ukončení této operace se čistička vzduchu vrátí do předchozího pracovního režimu.

 

Plasmacluster Spot – doba odstraňování zápachů a bakterií z látek*:

Zápachy:

Bakterie:

Cigarety
cca 30 minut

Domácí zvířata
cca 6 hodin

Uschlé oblečení
cca 3 hodiny

Pot
cca 6 hodin

Vaření
cca 2 hodiny

Bakterie
cca 8 hodin

*optimální časy pro vzdálenost asi 70 cm od podlahy a 50 cm od vývodu vzduchu

 

Nové vylepšené filtry


 

Přístroj Sharp KC-G40EU-H byl vybaven novými, lepšími filtry – předfiltrem, uhlíkovým a filtrem zvlhčovače. Předfiltr, který je zároveň zadním panelem a vstupem pro vzduch, dostal hustší mřížku, která je nyní schopna zadržet ještě menší prachové částice s rozměrem dokonce 240 mikronů. Filtr zvlhčovače je nyní odolnější a lze jej mýt ručně, takže je mnohem snazší ho udržovat čistý.

 

Inovativní je zde také filtr s aktivním uhlím a silikagelem, kam byl přidán neorganický sorbent. Zápachy se rozkládají na menší částice, které jsou pak lépe pohlcovány. Díky takovému řešení se dosáhlo až trojnásobně vyšší absorpce. Díky silikagelu (SiO2) zachytává oxidy dusíku (NOx) a síry (SOx). Ty se vyskytují zejména v oblastech s intenzivním provozem motorových vozidel (velká města) a mohou být významným zdrojem znečištěného vzduchu. Filtr HEPA H13 nebylo třeba zdokonalovat, protože stále má své vynikající vlastnosti. Poloha HEPA filtru, která zde činí až 1 m2.

Proč je to dobrá volba?


 

Sharp KC-G40EU-H pohled zepředu

Čtyři čidla v přístroji monitorují podmínky v místnosti a upravují práci v automatickém režimu. Čidlo PM2,5 a prachu (s regulací citlivosti) po detekci znečištění (jako polétavý prach PM2,5, cigaretový kouř, běžný prach, roztoči a jejich exkrementy, výtrusy plísní nebo pyl) ve větším množství zrychlí práci čističky vzduchu pro jejich učinnější odstranění z prostředí. Teplotní čidlo kontroluje teplotu v místnosti a podle toho upravuje vlhkost (do 18 °C – 65 %, 18 °C až 24 °C – 60 %, přes 24 °C – 55 %). Čidlo vlhkosti po zjištění příliš vysoké vlhkosti vzduchu (přes 80 %) zvýší emisi iontů a zablokuje rozmnožování plísní. Čidlo světla spustí tichý noční režim, když v místnosti bude tma.

 

Inteligentní displej tmavé barvy informuje pomocí sedmistupňové barevné stupnice o kvalitě vzduchu. Stupnice má rozsah od modré barvy znamenající čistý vzduch až po červenou barvu znamenající silně znečištěný vzduch. Díky displeji máte okamžitý přístup k informaci o vlhkosti, teplotě, a dokonce se dozvíte, jaká je aktuální spotřeba energie v závislosti na právě probíhající činnosti! Zvláštní idikátory informují o detekci polétavého prachu PM2,5 a větších prachových částic.

U přístroje lze nastavit jeden ze tří ručních pracovních režimů a dva vývody čistého vzduchu: horní (řízený automaticky) a dříve zmiňovaný přední (nastavovaný ručně a umožňující nastavit úhel sklonu foukání v rozsahu 40°). Díky vlastnostem HEPA filtru, funkci odpařovacího zvlhčování a pracovnímu módu pollen, jenž detekuje a výkonněji odstraňuje alergizující pyly, je přístroj Sharp KC-G40EU-H doporučován alergikům. Novinkou je použití časového programátoru (který scházel u řady KC-A), jenž poskytuje možnost nastavit zapnutí (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 h) a vypnutí (1, 2, 4, 8 h) čističky vzduchu.

 

Pro klidný spánek přístroj je vybaven automatickým režimem SLEEP. Automaticky kontroluje rychlost ventilátoru podle znečištění. Čistička vzduchu v tomto režimu pracuje tiše a je-li zvolena možnost automatického řízení podsvícení, pak se automaticky vypíná displej na předním panelu, indikátor čistoty a dioda LED.

 

Přístroj Sharp KC-G40EU-H může sloužit také jako odpařovací klimatizace. Stačí do studené vody přidat kostky ledu, aby se teplota v místnosti snížila. Čistička vzduchu má kolečka s brzdou a šikovný držák, což usnadňuje přemisťování. Nádržka na vodu s obsahem 2,5 litru se snadno naplňuje a čistí.

 

Pět filtračních stupňů


Filtrace, průřez přístroje Sharp KC-G40EUH

 

 

 • 1. Přediltr: zachytává větší nečistoty (drobečky, srst, prach, vlasy atp.). Filtr se nevyměňuje, údržba spočívá jen v občasném odstranění prachu.
   
  2. Filtr s aktivním uhlím a silikagelem: pohlcuje nepříjemné zápachy (např. cigaretový, zvířecí zápach, odér odpadků) a těkavé látky (benzen, formaldehyd, xylen, benzo[a]pyren).
   
  3. Filtr HEPA H13: zachytává minimálně 99,97 % nečistot, jako jsou viry, bakterie, výtrusy plísní a mechanické nečistoty, včetně polétavého prachu PM2,5 a PM10 (hlavní složky smogu).
   
  4. Filtr zvlhčovače: zachytává usazeniny a zároveň to je odpařovací rohož, která slouží ke zvlhčování vzduchu.
   
  5. Ionizátor Plasmacluster: vynikající iontová technologie, která dovoluje zbavit se všech částic dokonce i o velikosti 0,01 mikronu.

 

 

Další funkce


 • Funkce zvlhčování: výkonné zvlhčování vzduchu (400 ml/h)

 • Autonomní čistička vzduchu: může fungovat také jen jako čistička vzduchu.

 • Zvlhčovací mechanismus: otočná struktura.

 • Plasmacluster: skvělá ionizace vzduchu.

 • Tři manuální režimy: max, med, low (vhodný na noc do ložnice)

 • Automatický režim: 4 čidla se starají o ideální rychlost.

 • Indikátor kvality vzduchu: sedmibarevná stupnice.

 • Rodičovský zámek: chrání před nechtěnými změnami.

 • Auto Restart: po obnovení napájení se čistička zapne v původním stavu

 • Clean Ion Shower: režim intenzivní ionizace po dobu 60 minut.

 • Indikátor údržby filtru: informace o kvalitě filtru.

 • Regulace citlivosti čidla: světla, prachu a polétavého prachu PM2,5.

 • Zvuková výstraha: když je nádržka na vodu prázdná, lze ji vypnout.

 • Režim pyl: Deset minut bleskového zbavování se nečistot.

 • Displej s funkcí ztemnění: vhodné zejména v noci.

 • Air Outlet LED: podsvícení vývodu vzduchu.

Animace čističky vzduchu Sharp A60
Technické parametry
barva: tmavě šedá
rozměry 416 × 295 × 643 mm
hmotnost: 11 kg
příkon* 5,3, 22, 60 W
příkon se zvlhčováním*: 9, 24, 44 W
nádržka: 4 L
proudění vzduchu* 84, 270, 396 m3/h
zvlhčování*: 300, 600, 730 ml/h
hlučnost*: 19, 40, 49 dB
hlučnost se zvlhčováním*: 24, 40, 47 dB
délka přívodní šňůry: 2 m
doporučuje se na plochy: do 48 m2
odhad ročních nákladů na filtry: 1900 Kč

*1, 2, 3 rychlost

 

  Návod k použití ke stažení

3/5

Čistička funguje, to je jistý. Konstrukce mechanismu zvlhčovače není dokonalá, takže vidím zde 3 vady: - zvlhčovač od prvního použití je hlučnej, je s tím spojeno ťukání a skřípání - přes den je to v pohodě, ale v noci se to těžko snese (přístroj byl reklamovaný pro zjištění příčiny). - Konstrukce zvlhčovače způsobuje, že u spodu nádobky je vynechaná voda i když přístroj hlásí, že je prázdná. Zda se mi že je to perfektní místo pro rozvoj bacilů - vzduch proudí čističkou furt, co znamená, že pokud je přístroj vypnutý tak za a. vzduch je pořád zvlhčovaný, a za b. co je horší, když filtr zvlhčovače je kapánek špinavej, tak z přístroje se vydobývá pach. Takže, jako čistička 5/5. jako zvlhčovač: 2/5.

Tomek

4/5

Spánek s čističkou v pokoji je rozhodně lepší a ráno nemám sucho v krku. Trochu moc často se musí doplňovat vodu. Výrobce by mohl udělat nádobku větší.

Dexter

4.0/5

Na základě 3 hodnoceníNa základě

Přidat vlastní názor o výrobku

Sharp KC-G40EUH

Sharp KC-G40EUH

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Filtry a příslušenství pro čistič Sharp KC-G40EUH

Sharp FZ-D40HFE

FZ-D40HFE

Filtr HEPA — do 10 let používání

Počet: -+

Cena: 2 999 Kč

Filtr FZ-G40DFE

FZ-G40DFE

Filtr s aktivním uhlím a silikagel — do 10 let používání

Počet: -+

Cena: 1 590 Kč

Sharp FZ-G60MFE

FZ-G60MFE

Filtr zvlhčovače pro Sharp KC-G - do 10 let používání

Počet: -+

Cena: 1 590 Kč

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.