Čistička vzduchu Sharp UA-HG50E-L
Čistička vzduchu Sharp UA-HG50E-LSharp UA-HG50E-L - pohled zepředuSharp UA-HG50E-L - pohled zepředu, aktivní displejSharp UA-HG50E-L - pohled bokemSharp UA-HG50E-L - pohled bokem, ze strany nádržeSharp UA-HG50E-L - zoom na ovládací panel a displejSharp UA-HG50E-L - pohled seshora, ovládací panelSharp UA-HG50E-L - pohled seshora, výstup vzduchuSharp UA-HG50E-L - pohled zezadu, předfiltrSharp UA-HG50E-L - pohled zezadu, uhlíkový filtr v přístrojiSharp UA-HG50E-L - pohled zezadu, filtr zvlhčovače v přístrojiSharp UA-HG50E-L - pohled zezadu, filtr zvlhčovače v přístrojiSharp UA-HG50E-L - pohled zezadu, nádrž na voduSharp UA-HG50E-L - pohled zezadu, vytažené filtrySharp UA-HG50E-L - pohled na všechny filtrySharp UA-HG50E-L - předfiltr, kryt filtrůSharp UA-HG50E-L - uhlíkový filtr se silikagelemSharp UA-HG50E-L - zoom na uhlíkový filtrSharp UA-HG50E-L - HEPA filtr H13Sharp UA-HG50E-L - zoom na HEPA filtrSharp UA-HG50E-L - nádrž na voduSharp UA-HG50E-L - zoom na nádrž na voduSharp UA-HG50E-L - filtr zvlhčovače na podložceSharp UA-HG50E-L - zoom na filtr zvlhčovačeČistička vzduchu Sharp UA-HG50E-LSharp UA-HG50E-L - pohled zepředu, otevřená žaluzieSharp UA-HG50E-L - pohled zepředuSharp UA-HG50E-L - pohled zepředuSharp UA-HG50E-L - pohled zboku, nádrž na voduSharp UA-HG50E-L - pohled zboku, nádrž na voduSharp UA-HG50E-L - pohled zboku, zvlhčovací systémSharp UA-HG50E-L - pohled zezaduSharp UA-HG50E-L - rozložené filtrySharp UA-HG50E-L - ovládací panelSharp UA-HG50E-L - výstup vzduchuSharp UA-HG50E-L - umístěníSharp UA-HG50E-L - umístěníSharp UA-HG50E-L - umístění
Čistička vzduchu Sharp UA-HG50E-L

Sharp UA-HG50E-L

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 14 999 Kč

Čistička vzduchu

Sharp UA-HG50E-L

Cena: 14 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 38 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-52 dB
 • Náklady na filtry 920 Kč/rok
 • Náklady na energii 40 Kč/mc
 • Čidla PM2.5 a POL
 • Možnost navlhčování
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

Bez DPH pro firmy

Sharp UA-HG50E-L 6 snímačů a 7 odečtů

Sharp UA-HG50E-L je výkonnou čističkou vzduchu s funkcí zvlhčování vzduchu, do místností velikých do 38 m2 (průtok vzduchu 306 m3/h). Hned na první pohled je vidět, že je velmi elegantní, a je vyrobená z kvalitních materiálů ve světle šedé barvě, díky čemu zapadne do moderních prostorů. Výkonné zvlhčování (do 450 ml/h) a patentovaná technologie Plasmacluster zařazují tento výrobek do kategorie výrobků ulevujících alergikům a osobám trpícím inhalační nemoci. Nejnovější výzkumy dokazují, že účinně snižuje nakažlivost SARS-CoV-2.

 

Čistička vzduchu Sharp UA-HG50E-L je výkonná a přitom tichá (hlučnost už od 19 dB), a díky tomu nevyrušuje při práci ani při odpočinku. Provoz je také velice úsporný – při nejnižší rychlosti spotřeba elektřiny je pouze 5 W. Vyznačuje se filtry s dlouhou životností dosahující až 10 lat.

 

Efektivně vyčištěný vzduch


 

Sharp UA-HG50E-L pohled před

Čistička Sharp UA-HG50E-L je vybavená vylepšenými filtry s dlouhou životností (dosahující až 10 let). Přístroj nasává špinavý vzduch zadním panelem, který je současně předfiltrem. Je ním síťka hustější než v dřívějších modelech, zastavující větší nečistoty (240 mikronů) – jako prach, srst, drobky nebo vlasy.

 

Dalším krokem je uhlíkový filtr, který je zodpovědných za absorpci nepříjemných zápachů a aerosolů pocházejících z domácnosti. Přidáním silikagelu výrobce zvýšil úroveň absorpce a také neutralizaci oxidů síry a oxidů dusíku, které mají obrovský vliv na soustředění a náladu – tyto chemické sloučeniny se objevují především ve větších městech a tam, kde je vysoká zátěž dopravy.

 

Znečistěný vzduch poté prochází vysoce kvalitním filtrem HEPA H13 s plochou 1 m2, a vyznačuje se účinností nejméně 99,97%. Právě on zodpovídá za zastavení pevných částic PM2.5 a PM10 (hlavní složení smogu), většiny známých virusů, bakterií a inhalačních alergenů.

 

Sharp UA-HG50E-L zajišťuje také účinné zvlhčování (150-450 ml/h). Je vybavená speciálním filtrem, který má velmi pevnou konstrukci a je možné jej čistič ručně. Filtr se čistí bez námahy, a je možné jej používat do 10 let. K zvlhčování vzduchu využívá bezpečnou a ekologickou metodu odpařování, která nevyžaduje chemických přídavků. Nemusíte se tedy obávat, že vám vzniknou mokré skvrny nebo bílé prášek na nábytku.

 

Technologie Plasmacluster


 

Čistička Sharp UA-HG50E-L pomocí patentované technologie Plasmacluster, která mění špinavý vzduch na čerstvý a svěží. Přístroje je vybavený výkonným generátorem iontů HGH DENSITY 7000. Vytváří kladné a záporné ionty čím zajišťuje v místnosti iontovou rovnováhou, co potom zlepšuje vaší náladu a zbavuje bolesti hlavy. Ionty mají za úkol také podporu funkčnosti filtrů. Viry a alergeny jsou obklopené ionty a deaktivované hydroxylovým radikálem. Výzkumy určily, účinnost technologie Plasmacluster dosahuje až 99,9%! Proto Sharp UA-HG50E-L je často volbou jako čistička pro alergiky.

 

Účinnost technologie Plasmacluster. Tabulka níže obsahuje účinnost generátoru iontů Plasmacluster High Density 7000 (údaje výrobce*):

 

Třída generátoru iontů Čištění vzduchu Redukce
statické
elektřiny
Odstraňování pachů
Deaktivace Zápach
cigaretového
kouře
Bodové odstraňování zápachů
Plíseň Viry Mikroby Alergény Zápach potu Zápach vlhkosti
High Density 7000 iontů/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 hod. 3 hod.
Testované v místnosti 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*Zdroj: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Technologie Plasmacluster v boji s virem SARS-CoV-2


 

Nejnovější výzkumy potvrzují unikátní technologií Plasmacluster používané firmou Sharp účinně snižuje množství koronavirů přenášených vzduchem, v tom taky SARS-CoV-2*. Emitované ionty za pouhých 30 sekund sníží množství koronavirů (SARS-CoV-2) a ostatních nečistot ve vzduchu o 91,3 Díky tomu zajišťuje přírodní a zdravý vzduch.

 

Technologie Plasmacluster v čističkách Sharp

*Zdroj: https://www.sharpconsumer.com/plasmacluster-technology-effectiveness/

 

Plasmacluster Spot


 

Přístroj nabízí také revoluční režim Plasmacluster Spot, který podporuje odstraňování usazených zápachů a mikro-organismů. Díky němu čistička Sharp UA-HG50E-L generuje až 70 000 iontů na 1 cm3, tedy až 10 krát více než při běžné práci. Celý proces trvá 8 hodin, a potom se vrací do dříve nastaveného režimu. Cílem bodové emise iontů je vrácení svěžesti předmětům nacházejícím se v místnosti. Když nasměrujete čističku proti určenému předmětu zbavíte jej bakterií a nepříjemného zápachu (jako polštáře, záclony nebo jiných látek). Plasmacluster Spot – doba odstraňování zápachu a bakterií z látek*:

 

Odstranění zápachů Odstranění
přilepených bakterii
Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu cigaretového kouře Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu zvířat Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu mokrého prádla Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu potu Plasmacluster SPOT – doba odstranění vůně z vaření Plasmacluster SPOT – doba odstranění přilepených bakterii
Zápach
cigaretového kouře
Zápach
zvířat
Zápach
mokrého prádla
Zápach
potu
Vůně
vaření
Přilepené
bakterie
cca. 30 minut cca. 6 hodin cca. 3 hodin cca. 6 hodin cca. 2 hodin cca. 8 hodin

*časový výsledek bude získaný ve vzdálenosti přibližně 70 cm od podlahy 1 m od předního výstupu vzduchu

 

Chytrá čistička Sharp UA-HG50E-L


 

Sharp UA-HG50E-L pohled zboku

Čistička Sharp UA-HG50E-L se vyznačuje chytrým automatickým režimem. Údaje pocházející z 6 snímačů (až 7 odečtů!) podporují autonomní rozhodnutí čističky ohledně nastavení práce.

 

 • Snímač PM2.5/ snímač kurzu (s možností nastavení citlivosti) – jsou zodpovědné za objevení částic menších než 2,5 mikronu (jako smogu, virusů, alergenů a bakterií) a také prachu, roztočů, plísní a rostlinných pylů. Díky němu čistička přepíná mezi režimy, snižuje nebo zrychluje práci ventilátoru podle koncentrace nečistot ve vzduchu. Je umístěný zezadu přístroje, co usnadňuje jeho vyčištění v případě nesprávných odečtů.
 • Snímač zápachů – je zodpovědný za zjištění cigaretového kouře, kosmetiky, alkoholu a jiných zápachů. Způsobuje zrychlení práce přístroje v případě zjištění aerosolových nečistot ve vzduchu.
 • Snímač teploty a vlhkosti – se starají o optimální podmínky v místnosti. Snímač teploty zajišťuje nastavení vlhkosti podle teploty (do 18°C - 65%, 18-24°C - 60%, od 24°C - 55%), a snímač vlhkosti odpovídá za aktivaci generátoru iontů, v případě, že vlhkost dosáhne úrovně 80%, aby nedošlo k nárostu plísně.
 • Snímač světla – po zjištění nízké intenzity světla v místnosti, automaticky připíná čističku do nočního režimu.
 • Snímač pohybu – pokud v kontrolovaném prostoru (2x1,6x2,3 m) nebude zachycený žádný pohyb, displej zhasne, monitor a ukazatel kvality vzduchu a režim navlhčování se přepnou do minimálního výkonu proudění vzduchu, čím sníží spotřebu elektřiny.

 

Inovativní a pohodlná


 

Čistička vzduchu Sharp UA-HG50E-L je navržená tak, aby nerušila uživatele – cílem přístroje je především zvýšení komfortu života. Kromě inteligentního automatického režimu, který je zodpovědný za všechny reakce vzhledem k různým podmínek, nabízí časový programátor – je možné nastavit určitý čas práce (zapnutí přístroje po 2/4/6/8/10/12/14 hodinách a vypnutí po 1/2/4/8 hodinách). Všechny dostupné funkce jsou zobrazeny na krásně vypadajícím displeji, který má možnost ztlumení světla, pokud chcete vytvořit perfektní podmínky pro odpočinek. Kromě teploty, vlhkosti a odpočítávání timeru, zobrazuje také informace o aktuální spotřebě elektřiny. Na panelu se také nachází ukazatele částic PM2.5, prachu, pohybu a zápachu – zobrazující data obdržené pomocí snímačů.

 

Pokročilá konstrukce čističky Sharp UA-HG50E-L je také viditelná v 2 výstupech čistého vzduchu. Jeden je umístěný nahoře přístroje, a druhý zezadu. Zadní výstup umožňuje nastavit úhel v rozsahu 40° - hodí se zejména při aktivaci funkci Plasmacluster Spot pro odstraňování zápachů z určeného předmětu.

 

Sharp UA-HG50E-L nabízí 3 ručně nastavované rychlosti, nebo zvolit jeden z několika automatických režimů. Kromě toho čistička je vybavená režimem Pollen, který je obzvlášť účinný proti rostlinným pylům. Ve spojení s vlastnostmi HEPA filtry třídy H13 tvoří perfektní řešení pro alergiky. Pozornost si zaslouží také režim Sleep, ve kterým čistička pracuje na nejnižších otáčkách, ale při tom stejně monitoruje kvalitu vzduchu a podle toho se přizpůsobí. V případě aktivace automatického řízení podsvícení, čistička ztlumí světlo LED indikátorů podle světla v místnosti.

 

Čistička Sharp UA-HG50E-L je vybavená ukazatelem kvality vzduchu, tedy barevnou stupnici, která změnou barvy hlásí změnu koncentrace nečistot. Modrá barva znamená čistý vzduch, a čím silněji znečištěné, tím je barva červenější. Za pohodlné přemísťování odpovídají kolečka s brzdu a rukojeti. Výrobce nainstaloval také v funkci auto restart, díky tomu v případě výpadku proudu, čistička po obnovení se vrátí do dříve nastaveného režimu.

 

Zajímavostí je, že čistička Sharp UA-HG50E-L může sloužit také jako odpařovací klimatizace. Stačí přihodit do nádrže několik kostek ledu, a teplota v místnosti klesne několik stupňů. Díky nové konstrukci nádrže, její doplňování a čištění je snadnější.

 

5 stupňová filtrace


Sharp UA-HG50E-L filtrace

 

 

 • 1. Předfiltr: zastavuje větší nečistoty (jako prach, srst, vlasy a jiné). Nevyměňuje se.

 • 2. Uhlíkový filtr se silikagelem: neutralizuje zápachy (jako, cigaretový kouř, zápach zvířat a odpadků) a těkavě organické látky (jako benzen, formaldehyd, xylen, benzo(a)pyren). Životnost filtru uvedená výrobcem je 10 let, ale délka životnosti filtru záleží na kvalitě vzduchu.

 • 3. Filtr HEPA H13: zastavuje mechanické nečistoty, jako PM2.5 a PM10 (hlavní složení smogu), virusy, bakterie a spory plísní. Podle údajů výrobce životnost dochází až do 10 let, ale také záleží na kvalitě vzduchu.

 • 4. Filtr zvlhčovače: odpovídá za vlhkost vzduchu. Životnost filtru dochází do 10 let.

 • 5. Ionizátor Plasmaclusterr: patentovaná iontová technologie, která odstraňuje ze vzduchu částice s velikostí pouze 0,01 mikronu, virusy a alergeny.

Další funkce


 • Funkce zvlhčování: výkonné navlhčování vzduchu (450 ml/h)

 • Autonomní čistička: možnost vypnutí zvlhčovače

 • Navlhčující technika: odpařovací metoda

 • Plasmacluster: prozkoumaná ionizace vzduchu

 • 3 rychlosti nastavované manuálně: max, med, low

 • Automatický režim: 6 snímačů zajištující 7 odečtů

 • Ukazatel kvality vzduchu: barevná stupnice

 • Auto Restart: obnovení nastavení po odpojení z elektřiny

 • Ukazatel stavu filtru: informace o opotřebování filtru

 • Nastavení citlivosti snímače: prachu a PM2.5

 • Zvukové upozornění: v případě prázdné nádrže na vodu, lze vypnout

 • Air Outlet LED: podsvícení výstupu vzduchu

 • Dětská pojistka: zabezpečení displeje proti nežádoucím změnám nastavení

Sharp UA-HG50E-L pohled zezadu
Technické parametry čističky Sharp UA-HG50E-L
barva: světle šedá
rozměry: 345 × 262 × 631 mm
hmotnost: 9,2 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 5, 26, 53 W
spotřeba elektřiny/příkon se zvlhčovačem*: 6.5, 14, 33 W
nádoba: 2,5 L
průtok vzduchu*: 60, 180, 306 m3/h
výkon navlhčování*: 150, 300, 450 ml/h
hlučnost*: 19, 47, 52 dB
hlučnost navlhčování*: 20, 40, 46 dB
Délka napájecí šňůry: 2 m
doporučená pro místnost: do 38 m2
Filtry plocha HEPA: 1 m2
hmotnost aktivniho uhlí: nejsou údaje
odhad ročních nákladů: 920 Kč

*záleží na rychlosti práce

 

  Stáhnout návod na použití

Tento výrobek nebyl zatím ohodnocený. Buďte první – přidejte hodnocení

Přidat vlastní názor o výrobku

Sharp UA-HG50E-L

Sharp UA-HG50E-L

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Bez DPH pro firmy

0-bez-dph – Icon

Pokud Vaše firma má registraci EU DPH, nás systém automaticky započte 0% sazbu DPH. Zaplatíte částku bez DPH.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.