Čistička vzduchu Sharp UA-KIL80E-W
Čistička vzduchu Sharp UA-KIL80E-WSharp UA-KIL80E-W - pohled zepředuSharp UA-KIL80E-W - pohled zbokuSharp UA-KIL80E-W - pohled zezadu, předfiltrSharp UA-KIL80E-W - rozložené filtrySharp UA-KIL80E-W - ovládcí panelSharp UA-KIL80E-W - umístění
Čistička vzduchu Sharp UA-KIL80E-W

Sharp UA-KIL80E-W

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 25 999 Kč

Čistička vzduchu

Sharp UA-KIL80E-W

Cena: 25 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 62 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza21-55 dB
 • Náklady na filtry 1200 Kč/rok
 • Náklady na energii 120 Kč/mc
 • Čidla PM2.5 a POL
 • Možnost navlhčování
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

Sharp UA-KIL80E-W nejsilnější generátor iontů

Sharp UA-KIL80E-W je neobvykle výkonnou čističkou vzduchu s funkcí zvlhčování (do 700 ml/h), který bude účinně pracovat v místnosti dosahující až 62 m2 (průtok vzduchu na úrovni 498 m3/h). Přístroj je vybavený kvalitním filtrem HEPA H13 a nabízí režim Pollen, co ve spojení s nejvýkonnějším generátorem iontů Plasmacluster Ion 25000 vytváří výrobek, který zajistí úlevu osobám, které trápí alergie a nemoci dýchacích cest. Na trhu je těžko najít výrobek, který by se mohl srovnávat s tímto v eliminaci ze vzduchu alergenů a virusů.

 

Čistička vzduchu Sharp UA-KIL80E-W je velmi tichá (od 21 dB) a má nízkou spotřebu elektřiny (od 6,4W). Je vybavená 5 senzory řídícími automatický režim a výjimečná konstrukce výstupu zvyšuje výkon. Díky filtrům s dlouhou životností a filtračním systému má velmi nízké náklady na provoz. V srovnání s ostatními čističkami značky Sharp, tato série má ukazatel kvality vzduchu umístěný dole přístroje.

 

Automatická čistička Sharp UA-KIL80E-W


 

Sharp UA-KIL80E-W pohled zepředu

Pro zajištění pohodlného používání čistička Sharp UA-KIL80E-W nabízí automatický režim čistění a zvlhčování vzduchu. Současně se stará o kvality vzduchu v místnosti, a zajišťuje optimální vlhkost podle, přitom odstraňuje téměř 100% mechanických a aerosolových nečistot, a to vše po jediném zmáčknutí tlačítka. Je vybavená 5 senzory:

 • senzor PM2.5 a prachu umožňuje nastavení citlivosti (nízká, střední, vysoká), má za úkol nepřetržité monitorování koncentrace jemných částic PM2.5 a prachu v místnosti, aby čistička přizpůsobila rychlost práce ventilátoru k podmínkám,
 • snímač zápachu, nepřetržitě sleduje vzduch pro výskyt škodlivých aerosolů a zápachů vyskytujících se v domácnosti, jeho odečty mají vliv na rychlost práce ventilátoru podle stavu vzduchu,
 • snímač teploty a vzduchu, pracují spolu a přizpůsobují úroveň zvlhčování k aktuální teplotě v místnosti (pod 18°C - 65%, 18-24°C - 60%, nad 24°C - 55%),
 • snímač světla, stará se o zajištění nerušivých podmínek pro odpočinek a spánek – když v místnosti zhasne světlo, čistička automaticky přepne do režimu Sleep a zhasne kontrolky na ovládacím panelu.

 

Nová čistička vzduchu Sharp UA-KIL80E-W nabízí speciální režim Pollen. Po jeho aktivaci snímač prachu se přepíná na nejvyšší citlivost, aby maximálně rychle našel ve vzduchu alergizující rostlinné pyly a prach v místnosti, a v případě že je najde zvýšit rychlost ventilátoru. Kromě toho, přístroj se stará o komfortní podmínky po všechny doma – režim Sleep je spojením tiché práce a čistého vzduchu – ventilátor se přizpůsobuje koncentraci nečistot. V případě, že je aktivovaný automatický režim čistička Sharp UA-KIL80E-W sama aktivuje noční režim, vypne také kontrolky a displej.

 

Údaje z nainstalovaných senzorů jsou využívané při práci automatického režimu. Můžete je také využít pokud chcete čističku Sharp UA-KIL80E-W nastavit ručně v jedné ze tří dostupných rychlostí. O kvalitě vzduchu informuje 3 místní ukazatel prachu PM2.5 a ukazatel kvality vzduchu – je to zvláštní kontrolka umístěná dole přístroje, která může svítit v jedné ze tří barev:

 • modrá (nebo nesvítí) - vzduch je čistý,
 • žlutá (blikající) – vzduch je mírně znečištěný,
 • červená (blikající rychle) – vzduch silně znečištěný.

 

Pokročilá filtrace vzduchu


 

Sharp UA-KIL80E-W předfiltr

Filtrační systém v čističce Sharp UA-KIL80E-W se trochu liší od většiny modelů japonského výrobce. Prvním krokem je předfiltr, který zastavuje největší nečistoty (o velikosti 240 mikronů), jako prach, srst nebo vlasy. Výrobce nainstaloval zde systém automatického čištění filtru, který využívá speciální válce, které sbírají nečistoty do nádoby. Proces se aktivuje každých 48 hodin a trvá 8 minut. Za tu dobu čistička nepracuje, a ukazatel čištění filtru je podsvícený. Nemusíte tedy pravidelně čistit filtry – přístroj to dělá za vás, stačí po každých 6 měsících vyčistit nádobu. Pokud systém automatického čištění bude vypnutý, přístroj sám aktivuje systém každý měsíc (po 720 hodinách práce).

 

Čistička Sharp UA-KIL80E-W je vybavená také uhlíkovým filtrem se silikagelem, který zachycuje škodlivé aerosoly a nepříjemné zápachy, kromě toho přídavek silikagelu umožňuje filtrovat také oxid síry (SOx) a dusíku (NOx), které mají špatný vliv na náladu a soustředění. Je to problém obyvatel větších měst, kde je velká dopravní zátěž.

 

Posledním krokem filtrace je kvalitní filtr HEPA H13, který odstraňuje mechanické nečistoty nejméně 99,97%. Právě díky jeho vlastnostem je možné si užívat vzduchu volného od jemného prachu PM2.5 i PM10, tedy hlavního složení smogu, které nejvíce zatěžují zdraví. Zastavuje také většinu poznaných virusů, alergeny a téměř 100% nebezpečných částic s velikostí pouze 0,3 mikronu.

 

Automatické odpařovaní


 

Čistička Sharp UA-KIL80E-W zajišťuje výkonné zvlhčování vzduchů (do 700 ml/h). Výrobce vsadil zde na ekologickou a bezpečnou pro uživatele metodu odpařování, která nevyžaduje použití dalších chemických přípravků. V přístroji se nachází filtr, který spojuje suchý vzduch z kapénky vody. Jeho výhodou kromě účinnosti je také dlouhá životnost – může pracovat až 10 let, podle kvality použité vody. Čistička Sharp s funkcí zvlhčování nevytváří bílých usazenin ani nezanechává mokré skvrny na nábytku. Přístroj je vybavený ukazatelem režimu navlhčení, a kromě informace i zapnutí (bílá kontrolka) nebo vypnutí informuje také o režimu zvlhčování a nutnosti doplnění nádrže.

 

Pro pohodlí máte k dispozici režim automatického zvlhčování, který pracuje na základě odečtů pocházejících ze senzorů vlhkosti a teploty. Sharp UA-KIL80E-W se stará o optimální podmínky v místnosti (pod 18°C - 65%, 18-24°C - 60%, nad 24°C - 55%).

 

V čističce Sharp UA-KIL80E-W nejdete také praktický ukazatel znečištění filtru. Aktivuje se po dosažení 720 hodin práce nebo naplnění nádrže. Díku tomu se nikdy nemusíte starat o to, kdy je nutné filtr a nádrž vyčistit. Musíte ale pamatovat o resetu ukazatele po čištění.

 

Nejvýkonnější generátor iontů Plasmacluster PCI25000


 

Sharp UA-KIL80E-W není jen 3-stupňovou filtrací a zvlhčování vzduchu. Přístroj nabízí také bezpečnou a prozkoumanou ionizaci vzduchu. Technologie Plasmacluster se stará o iontovou rovnováhu v místnosti, má ona vliv na náladu a má citelný vliv na migrénové bolesti. Z čističky je emitované určité množství záporných a kladných iontů, které výrazně vylepšují kvalitu vzduchu. Je schopná zachytit a deaktivovat až 99,9% virů, alergenů a bakterií. Čistička Sharp UA-KIL80E-W je perfektním řešením pro alergiky, kteří využijí jeho vlastnosti po celý rok.

 

Čistička Sharp UA-KIL80E-W je vybavená nejvýkonnějším generátorem iontů PCI25000. Modul dosahující až 10 leté životnosti zajišťuje soustředěný proud iontů – pro zobrazení rozdílů mezi novým generátorem a dřívějším modelem jsme připravili tabulku:

 

Třída generátoru iontů Čištění vzduchu Redukce
statické elektřiny
Odstranění zápachu Vzhled
navlhčené
pokožky
Rozmnožování Přiléhání Zápach cigaretového
kouře
Bodové odstranění
zápachů
Plíseň Viry Mikroby Alergeny Plíseň Viry Zápach
potu
Zápach
vlhkosti
High Density 25000 iontů/cm3 14 min. 9 min. 14 min. 14 min. 3 dny 10 hod. 2,7 min. 55 min. 6 hod. 3 hod. 20 min.
High Density 7000 iontů/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. -- 13 min. 90 min. 6 hod. 3 hod. -
Testované v místnosti 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 20 m3 25 m3 41 m3 41 m3 -- 41 m3

*Zdroj: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Režim Plasmacluster Spot


 

Přístroj nabízí také speciální režim Plasmacluster Spot, který rychle a účinně odstraňuje mikroorganismy a nepříjemné zápachy. Můžete nasměrovat proud vzduchu přímo na určený předmět, a za 8 minut bude svěží. Je to snadný způsob, jak se zbavit nechtěných zápachů a bakterií z záclon, polštářů nebo ostatních látek. Plasmacluster Spot – doba odstraňování přiléhajících zápachů a bakterií z látek*:

 

Odstranění zápachů Odstranění
přilepených bakterii
Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu cigaretového kouře Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu zvířat Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu mokrého prádla Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu potu Plasmacluster SPOT – doba odstranění vůně z vaření Plasmacluster SPOT – doba odstranění přilepených bakterii
Zápach
cigaretového kouře
Zápach
zvířat
Zápach
mokrého prádla
Zápach
potu
Vůně
vaření
Přilepené
bakterie
cca. 30 minut cca. 6 hodin cca. 3 hodin cca. 6 hodin cca. 2 hodin cca. 8 hodin

*časový výsledek bude získaný ve vzdálenosti přibližně 70 cm od podlahy 1 m od předního výstupu vzduchu

 

V čističce Sharp UA-KIL80E-W je dostupný také režim Plasmacluster Ion Shower. Po dobu 10 minut ventilátor ve vysoké rychlosti, a při tom uvolněné ionty zastavují prach a eliminují statickou elektřinu. Poté citlivost senzoru prachu se zvyšuje, a aktivuje se silnější rychlost ventilátoru a za dalších 50 minut účinně odstraňuje prach, který dříve klesl k podlaze.

 

Výrobce se postaral také o indikátor výměny modulu. Dioda začne blikat, jakmile dobra práce přístroje přesáhne 17,5 tisíce hodin.

 

Moderní čistička Sharp UA-KIL80E-W


 

Pro ještě lepší pohlcování prachu který je usazený v nižších zónách místnosti, čistička Sharp UA-KIL80E-W je také vybavená druhým výstupem čistého vzduchu nakloněného pod úhlem 20°.

 

Jedinečný průtok vzduchu v Sharp UA-KIL80E-W

 

Čistička vzduchu Sharp UA-KIL80E-W je vybavená intuitivním ovládacím panelem, ze kterého lze je možné přístroj zapnout, a nastavit všechny dostupné funkce. Za zmínku stojí časový programátor, který umožňuje naplánování automatického zapnutí a vypnutí přístroje (1-12 godzin). Pozornost si také zaslouží displej, kde máte k dispozici všechna data ohledně práce přístroje, odečty ze snímačů vlhkosti, teploty a aktuální spotřebu elektřiny ve zvolném režimu.

 

Přístroj je vybavený funkcí auto restart. V případě že dojde k výpadku elektřiny, přístroj se zapamatuje nastavení, po jejím obnovení se aktivuje ve stejném nastavení. Kromě toho výhodou čističky Sharp UA-KIL80E-W je snadné přemísťování z jedné místnosti do druhé – má dvě rukojeti a kolečka s brzdou.

 

5 stupňová filtrace


 

Sharp UA-KIL80E-W rozložené filtry

 • 1. Předfiltr: zastavuje větší nečistoty do 250 mikronů (jako prach, srst, vlasy a jiné). Má systém automatického čištění a nádoba se stačí vyčistit každých 6 měsíců.

 • 2. Filtr odstraňující zápachy se silikagelem: neutralizuje zápachy a nebezpečné těkavé látky (jako benzen, formaldehyd, xylen, benzo(a)pyren). Životnost filtru dochází do 10 let, ale záleží na kvalitě vzduchu který zpracovává.

 • 3. Filtr HEPA H13: zastavuje mechanické nečistoty, jako jemný prach PM2.5 a PM10 ze kterých se skládá smog a také virusy, bakterie a spory plísní. Podle údajů výrobce životnost filtrů dochází do 10 let, ale stejně jako u uhlíkového doba životnosti záleží na kvalitě vzduchu.

 • 4. Filtr zvlhčovače: filtr udržuje optimální vlhkost vzduchu. Životnosti filtru je 10 let podle kvality použité vody.

 • 5. Ionizátor Plasmacluster: patentovaná iontová technologie, která zbavuje vzduchu těch nejjemnějších částic s velikosti pouze 0,01 mikronu, virusů a alergenů.

Další funkce


 • Ionizator Plasmacluster: výrazné upravení kvality vzduchu

 • Plasmacluster Ion Spot: intensivní proudění iontů

 • Plasmacluster Ion Shower: odstranění statické elektřiny

 • Automatický režim: práce na základě odečtů ze snímačů

 • Režim Pollen: zvýšení citlivosti senzoru prachu

 • Režim Sleep: tichá a účinná práce

 • 3 rychlosti nastavované ručně: nízká, střední, vysoká

 • Funkce zvlhčování: efektivní zvlhčování vzduchu (700 ml/h)

 • Autonomní čistička: může pracovat pouze jako čistička

 • Ukazatel kvality vzduchu: 3-barvená stupnice

 • Ukazatel teploty: od 0°C do 50°C

 • Ukazatel vlhkosti: od 25% do 75%

 • Ukazatel spotřeby elektřiny: spotřeba v aktuálním režimu

 • Ukazatel PM2.5: koncentrace jemného prachu PM2.5

 • Ukazatel prachu: zaprášení

 • Ukazatel koncentrace zápachů: koncentrace nepříjemných zápachů

 • Nastavení jasu ukazatelů: nastavení jasu pro nerušený spánek a odpočinek

 • Systém automatického čištění: zvýšení výkonu

 • Zámek panelu: uzamknutí panelu před náhodnými změnami nastavení

 • Timer: 1-12 hodin

 • Autorestart: obnovení práce v posledním nastavení

 • Kolečka s brzdou: pohodlné přemísťování

 • 2 rukojeti: pohodlné přenášení

 • Ukazatel PM2.5: od 10 μg/m3 do 499 μg/m3

 • 5 čidel: PM2.5 a prachu (se 3-stupňovým nastavením citlivosti), zápachu, teploty, vlhkosti a světla

Sharp UA-KIL80E-W
Technické parametry čističky Sharp UA-KIL80E-W
barva: bílá
rozměry: 400 × 359 × 693 mm
hmotnost: 11,8 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 6.4, 29, 103 W
spotřeba elektřiny/příkon se zvlhčovačem*: 7.5, 31, 49 W
nádoba: 3,6 L
průtok vzduchu*: 90, 258, 498 m3/h
výkon navlhčování*: 230, 540, 700 ml/h
hlučnost*: 21, 44, 55 dB
hlučnost navlhčování*: 23, 44, 48 dB
Délka napájecí šňůry: 2 m
doporučená pro místnost: do 62 m2
Filtry plocha HEPA: 1,9 m2
hmotnost aktivniho uhlí: nejsou údaje
odhad ročních nákladů: 1200 Kč

*záleží na rychlosti práce

 

  Stáhnout návod na použití

Tento výrobek nebyl zatím ohodnocený. Buďte první – přidejte hodnocení

Přidat vlastní názor o výrobku

Sharp UA-KIL80E-W

Sharp UA-KIL80E-W

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.