Čistička vzuchu Sharp UA-HD40E-L
Čistička vzuchu Sharp UA-HD40E-LSharp UA-HD40E-L - pohled zepředuSharp UA-HD40E-L - pohled zepředuSharp UA-HD40E-L - pohled zbokuSharp UA-HD40E-L - pohled zbokuSharp UA-HD40E-L - pohled zezadu, předfiltrSharp UA-HD40E-L - pohled zezadu, HEPA filtrSharp UA-HD40E-L - pohled zezadu, předfiltrSharp UA-HD40E-L - pohled zezadu, vytažené filtry a filtrační systémSharp UA-HD40E-L - pohled zezadu, zvlhčovací filtrSharp UA-HD40E-L - pohled zezadu, nádrž na voduSharp UA-HD40E-L - pohled seshora, ovládací panelSharp UA-HD40E-L - pohled seshora, výstup vzduchuSharp UA-HD40E-L - pohled seshora, výstup vzduchu a ovládací panelSharp UA-HD40E-L - pohled zezadu, rozložené filtrySharp UA-HD40E-L - nádrž na voduSharp UA-HD40E-L - předfiltr, zadní panelSharp UA-HD40E-L - zvlhčovač, podložkaSharp UA-HD40E-L - HEPA filtr H13Sharp UA-HD40E-L - uhlíkový filtrČistička vzduchu Sharp UA-HD40E-LSharp UA-HD40E-L - pohled zepředuSharp UA-HD40E-L - pohled zbokuSharp UA-HD40E-L - pohled zboku, nádrž na voduSharp UA-HD40E-L - pohled zboku, zvlhčovací systémSharp UA-HD40E-L - pohled zezadu, předfiltrSharp UA-HD40E-L - pohled zezadu, rozložené filtrySharp UA-HD40E-L - ovládací panelSharp UA-HD40E-L - výstup vzduchuSharp UA-HD40E-L - umístěníSharp UA-HD40E-L - umístění
Čistička vzuchu Sharp UA-HD40E-L

Sharp UA-HD40E-L

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 9 999 Kč

Čistička vzduchu

Sharp UA-HD40E-L

Cena: 9 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 26 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza23-47 dB
 • Náklady na filtry 920 Kč/rok
 • Náklady na energii 35 Kč/mc
 • Možnost navlhčování
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

Bez DPH pro firmy

Sharp UA-HD40E-L s technologií Plasmacluster

Sharp UA-HD40E-L čistička s funkcí navlhčování vzduchu a dokonale prozkoumanou ionizací Plasmacluster. Přitahuje kvalitní elegantní provedením v světle šedé barvě. Díky průtoku vzduchu na úrovni do 216 m3/h umožňuje efektivní práci přístroje v místnosti do 26 m2. Čistička vzduchu Sharp UA-HD40E-L pracuje ticho (od 23 dB) a úsporně (už od 5W v nejnižší rychlosti). Patentovaná výrobcem technologie Plasmacluster, účinné zvlhčování (do 440 ml/h) a speciální režim pollen činí tento přístroj perfektní pro alergiky. Díky použitým filtrům s desetiletou životností je velmi levná v provozu. Nejnovější výzkumy dokazují, že účinně snižuje nakažlivost SARS-CoV-2.

 

Účinné čištění vzduchu


 

Sharp UA-HD40E-L pohled bok

Nová čistička Sharp UA-HD40E-L nabízí 4-stupňovou filtraci podporovanou ionizací Plasmacluster. Takové spojení způsobuje, že vzduch je téměř v 100% volný od smogu, virů a aerosolů. Účinnost filtru HEPA H13 v boji proti alergenům činí z přístroje perfektní čističku pro alergiky.

 

Vzduch, který čistička nasává prochází těsný filtračním systémem. Prvním krokem je předfiltr, tedy síťka zastavující prach, srst a vlasy. Dalším krokem je uhlíkový filtr s 170 g aktivního uhlí – má za úkol absorpci škodlivých aerosolů a zápachů. Použitý filtr HEPA H13 s plochou 1 m2 zastavuje nejméně 99,97% mechanických nečistot, jako jemné částice PM2.5 a PM10, viry a alergeny.

 

Sharp UA-HD40E-L je vybavená praktickým ukazatelem opotřebování filtru. Nemusíte se díky tomu starat o to, kdy bude nutné filtr vyčistit nebo vyměnit, protože čistička na to sama upozorní. V případě běžného používání indikátor se aktivuje cca. po 720 hodinách práce.

 

Ekologické odpařování


 

Sharp UA-HD40E-L zajišťuje odpařování (do 440 ml/h). Je to velmi bezpečná pro člověka a přírodu metoda, která spočívá v využití k zvlhčování pouze vody. Přístroj nevyrábí nechtěné bílé usazeniny na nábytku ani nevytváří mokré skvrny. Použitý v něm filtr, který spojuje suchý vzduch s kapénky vody se vyznačuje dlouhou životností dosahující až 10 let. Čistička je vybavena speciálním ukazatelem stavu zvlhčování, a díky tomu vždy víte co čistička dělá a kolik vody zbylo v nádrži.

 

Velice pohodlným řešením je režim automatického zvlhčování. V tom režimu pracuje snímač vlhkosti a teploty, které nastavují čističku na vytvoření optimálních podmínek (pod 18°C - 65%, 18-24°C - 60%, nad 24°C - 55%). Podle velikosti místnosti a výchozích podmínek, přístroj nemusí dosáhnout úrovně 55-65%. V automatickém režimu není možné ručně měnit parametry zvlhčování, přiblížené hodnoty jsou zobrazeny na ukazateli.

 

Technologie Plasmacluster – úleva pro alergiky


 

Čistička Sharp UA-HD40E-L je vybavená výkonným generátorem iontů HIGH DENSITY 7000. Uvolňuje do místnosti zadané množství kladných a záporných iontů, pro nepřetržité zachování iontové rovnováhy. To má obrovský vliv na náladu a zdraví všech doma.

 

Patentovaná technologie Plasmacluster podporuje fungování pokročilých filtrů použitých v přístroji. Vygenerované ionty obklopují nečistoty a je deaktivují. Výzkumy potvrdili účinnost na úrovni 99,9% v odstraňování ze vzduchu virů, bakterií a inhalačních alergenů.

 

Zařízení nabízí také režim Plasmacluster Ion Shower. Za 60 minut uvolňuje do okolí velké množství iontů spolu se silným proudem vzduchu, potom vzduch je výrazně svěží a čistý.

 

Účinnost technologie Plasmacluster. Tabulka níže obsahuje účinnost generátoru iontů Plasmacluster High Density 7000 (údaje výrobce*):

 

Třída generátoru iontů Čištění vzduchu Redukce
statické
elektřiny
Odstraňování pachů
Deaktivace Zápach
cigaretového
kouře
Bodové odstraňování zápachů
Plíseň Viry Mikroby Alergény Zápach potu Zápach vlhkosti
High Density 7000 iontů/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 hod. 3 hod.
Testované v místnosti 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*Zdroj: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Technologie Plasmacluster v boji s virem SARS-CoV-2


 

Nejnovější výzkumy potvrzují unikátní technologií Plasmacluster používané firmou Sharp účinně snižuje množství koronavirů přenášených vzduchem, v tom taky SARS-CoV-2*. Emitované ionty za pouhých 30 sekund sníží množství koronavirů (SARS-CoV-2) a ostatních nečistot ve vzduchu o 91,3 Díky tomu zajišťuje přírodní a zdravý vzduch.

 

Technologie Plasmacluster v čističkách Sharp

*Zdroj: https://www.sharpconsumer.com/plasmacluster-technology-effectiveness/

 

Inovativní řešení


 

Sharp UA-HD40E-L zoom

Sharp UA-HD40E-L se vyznačuje vylepšeným průtokem vzduchu. Je vybavený výstupem, kterého nová konstrukce umožnila využití Coandova efektu co dalo možnost nejvíce efektivního proudění vzduchu. V přístroji najdete také druhý výstup vzduchu, který je nakloněný o 20°, čím stabilizuje hlavní proud rotující místností (stěna – strop – stěna – podlaha). Všechny nečistoty jsou přitlačené k podlaze, kde si je čistička účinně všechny vychytá.

 

Čistička také automaticky uzamkne horní clonu výstupu – aby se dovnitř neprášilo, pokud čistička nepracuje, při práci odpovídá za nastavení proudu vzduchu správným směrem.

 

Za zmínku stojí také použití v přístroji funkci Advanced Auto. Právě tato funkce je zodpovědná za ochranu před růstem plísní a hub. V případě, že čistička Sharp UA-HD40E-L naměří úroveň vlhkosti nad 70%, spustí nejrychlejší práci ventilátoru a silnou ionizaci, čím nedopustí aby se tyto nečistoty objevily.

 

Automatický režim a další pohodlné funkce


 

Čistička vzduchu Sharp UA-HD40E-L je vybavená 3 snímači – prachu, teploty a vlhkosti. Díky nim funguje pohodlný automatický režim, který přizpůsobuje rychlost práce ventilátoru podle stupně znečistění vzduchu a úrovně vlhkosti. Čistička nabízí několik druhů automatiky – čištění, čištění se zvlhčováním, nebo každou z těchto možností s ionizací. Stojí za to zmínit speciální režim pollen, který zvyšuje citlivost čističky na inhalační alergeny. Přístroj nabízí také 3 rychlosti nastavované manuálně. Možná je také změna jasu ukazatelů, která se hodí zejména v noci.

 

Přístroj přitahuje pozornost elegantním a intuitivním ovládacím panelem, který umožňuje aktivaci každé funkce. Mezi nimi je třeba časový programátor, který zaprogramuje automatické zapnutí (po 2/4/6/8/10/12/14 hodinách) a vypnutí (po 1/2/4/8 hodinách) čističky. Nad panelem se nachází displej – zde je umístěný ukazatel kvality vzduchu, tedy barevná stupnice, která poukazuje na koncentrace mechanických nečistot ve vzduchu. Vedle něj je digitální ukazatel vlhkosti vzduchu.

 

Je nutné zdůraznit, že přístroj je vybavený velkou, 2,5-litrovou vodní nádrží, která umožňuje až 8 celonoční práci přístroje. Její vylepšená konstrukce umožňuje přidání do vody kostky ledu čím se čistička Sharp UA-HD40E-L promění v odpařovací klimatizaci – tímto způsobem lze schladit vzduch v místnosti o několik stupňů.

 

Rodiče potěší rodičovský zámek, který zabraňuje nekontrolovatelné změně parametrů přístroje. A pro snadné přemísťování čističky čistička Sharp UA-HD40E-L je vybavená kolečky s brzdou a pohodlnou rukojeť.

 

5 filtračních stupňů v Sharp UA-HD40E-L


Sharp UA-HD40E-L filtrace

 

 • 1. Předfiltr: zastavuje větší nečistoty (srst, prach, drobky). Nevyměňuje se, ale pravidelně čistí.

 • 2. Uhlíkový filtr: odstraňuje ze vzduchu těkavé organické látky (jako benzen, formaldehyd, xylen, benzo(a)pyren) a nepříjemné zápachy. Množství uhlí v filtru je 170g (je to skoro 340000 m2 aktivní plochy). Životnost uváděná výrobcem dosahuje 10 let, ale záleží na kvalitě vzduchu, který musí zpracovat.

 • 3. Filtr HEPA H13: zastavuje nejméně 99,97% mechanických nečistot, jako PM2.5, spory plísní, bakterie a většinu virusů (částic menších než 0,3 mikronu). Po rozložení filtr dosahuje plochy 1 m2. Podle údajů výrobce, životnost filtru dochází do 10 let, ale to záleží na kvalitě vzduchu.

 • 4. Filtr zvlhčovače: odpařovací podložka zajištuje optimální vlhkost vzduchu a zabezpečuje před rozvojem mikroorganismů. Životnost dosahuje 10 let podle kvality použité vody.

 • 5. Ionizátor Plasmaclusterr: iontová technologie deaktivuje virusy a jiné jemné částice s velikostí až 0,01 mikronů.

Další funkce


 • Plasmacluster: bezpečná ionizace vzduchu (je možné jí vypnout)

 • Automatický režim: tři režimy AUTO

 • Autonomní čistička: zařízení může pracovat bez vody

 • Ukazatel kvality vzduchu: informace o aktuální kvalitě vzduchu

 • 3 snímače: prachu, teploty a vlhkosti

 • Auto Restart: návrat čističky do nastavení v případě výpadku proudu

 • 3 rychlosti nastavované ručně: vysoká, střední a nízká (perfektní v noci)

 • TIMER: nastavení času zapnutí a vypnutí přístroje

 • Ukazatel prázdné nádrže: informace o práci zvlhčovače

 • Nastavení citlivosti snímačů: nízká, střední, vysoká

 • Nastavená jasu displeje: jasny, ztlumený, vypnutý

 • Transportní kolečka: pohodlné přemísťování přístroje

 • Dětská pojistka: uzamčení ovládacího panelu

 • Funkce Advanced Auto: intensivní odstraňování ze vzduchu smogu a alergenů

 • Automatické zavírání clony výstupu vzduchu: pro ochranu filtrů před zaprášením

 • Ukazatel stavu filtrů: informace o opotřebování nebo nutném vyčištění filtru

Sharp UA-HD40E-L pohled zezadu
Technické parametry čističky Sharp UA-HD40E-L
barva: světle šedá
rozměry: 399 × 230 × 615 mm
hmotnost: 7,9 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 5, 12, 25 W
spotřeba elektřiny/příkon se zvlhčovačem*: 7, 14, 19 W
nádrž: 2,5 L
průtok vzduchu*: 60, 144, 216 m3/h
výkon navlhčování*: 190, 370, 440 ml/h
hlučnost*: 23, 37, 47 dB
hlučnost navlhčování*: 23, 37, 43 dB
Délka napájecí šňůry: 2 m
doporučená pro místnost: do 26 m2
Filtry plocha HEPA: 1
hmotnost aktivniho uhlí: 170 g
odhad ročních nákladů: 920 Kč

*záleží na rychlosti práce

 

  Stáhnout návod na použití

Tento výrobek nebyl zatím ohodnocený. Buďte první – přidejte hodnocení

Přidat vlastní názor o výrobku

Sharp UA-HD40E-L

Sharp UA-HD40E-L

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Bez DPH pro firmy

0-bez-dph – Icon

Pokud Vaše firma má registraci EU DPH, nás systém automaticky započte 0% sazbu DPH. Zaplatíte částku bez DPH.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.