Čistička vzduchu Sharp KC-G50EUH
Čistička vzduchu Sharp KC-G50EUHSharp KC-G50EUH při práci, aktivní displejSharp KC-G50EUH vypnutýSharp KC-G50EUH zbokuSharp KC-G50EUH zboku, předfiltrSharp KC-G50EUH zbokuSharp KC-G50EUH zboku a zezaduSharp KC-G50EUH zboku a zezaduSharp KC-G50EUH zepředuSharp KC-G50EUH zepředu a zbokuSharp KC-G50EUH otevřené výstupy vzduchuSharp KC-G50EUH pohled seshoraSharp KC-G50EUH pohled seshora, zoomSharp KC-G50EUH použití paneluSharp KC-G50EUH zoom displeje, kontrolní panel a přední výstup vzduchuSharp KC-G50EUH zoom na rukojeťSharp KC-G50EUH budova s filtrySharp KC-G50EUH pohled zezdola, kolečka a brzdaSharp KC-G50EUH pohled zezdolaSharp KC-G50EUH logoSharp KC-G50EUH logo Plasmacluster IonSharp KC-G50EUH filtr HEPASharp KC-G50EUH filtr HEPA, zoomSharp KC-G50EUH uhlíkový filtrSharp KC-G50EUH zvlhcovace filtr

Čistička vzduchu

Sharp KC-G50EUH

Cena: 13 949 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 38 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-52 dB
 • Náklady na filtry 3200 Kč/rok
 • Náklady na energii 41 Kč/mc
 • Čidla PM2.5 a POL
 • Možnost navlhčování
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Momentálně nedostupný

Bezplatné doručení - 48 hodin

Informovat, když výrobek bude dostupný

Sharp chytrý automatický režimSharp KC-G50EUH je efektivní čističkou s funkcjí odpařování efektywnym. Je to druhé barevné provedení KC-G50EU. Přístroj díky využití 6 čidel je neobvykle inteligentním zařízením, vysoce kvalitní, matný tmavě-šedý plášť přidává exkluzivity. Čistička díky dlouhé životnosti filtrů (až 10 let!) je velmi úsporná. Sharp KC-G50EUH vám přinese také efektivní odpařování (450 ml/h) a evaporační klimatizér.

 

Tento základní model nejnovější serie od Sharpa udivuje neobvykle tichým chodem (už od 19 dB) a vyznačuje se velkou účinností v očišťování vzduchu. Velký průtok vzduchu (306 m3) umožňuje její použití pro plochy do 38 m2, kompaktní velikost (904 cm2) umožňuje bezbarierové umístění čističky. Tento model spotřebuje v průměru pouhé 14W, takžé poplatky za elektřinu se výrazně nezvýší.

 

Pokrok v čištění vzduchu


 

Sharp KC-G50EUH zboku

Čistička Sharp KC-G50EUH využívá úplně nové, vylepšené filtry vzduchu. Byly vylepšeny předfiltr, uhlíkový filtr a filtr odpařovače. Životnost filtrů může dosahovat až 10 lat (předfiltr se nevyměňuje, pouze pravidelně čistí vysavačem), takže využití přístroje vychází levně. První fázi čištění je předfiltr, kterým se nasává vzduch dovnitř, a je zadním krytem. Je vybavený novou hustější síťkou, a díky tomu je schopen zachytit ještě menší nečistoty (240 mikronů).

 

Další fází je uhlíkový filtr, který absolvoval proměnu, a proto mu zde věnujeme více pozornosti. K aktivnímu uhlí byl přidaný neorganický sorbent. A díky využití silikagelu (SiO2) zápachy jsou rozkládané na menší částice a lépe absorbované. Bylo dosaženo absorbce až 3-krát! Silikagel má vlastnicti, které mu umožňují vychytavání kysličníku dusíku (NOx) a síry (SOx). Tyto chemické látky se nachází většinou ve městech s velkým provozem aut a jsou důvodem pro zvýšenou koncetraci znečištěného vzduchu.

 

Třetí fází filtrace je filtr HEPA H13, který zůstal beze změn a vyznačuje se velkou efektivitou (nejméně 99.97%) v zachytávaní mikroorganiskmů. Je nutné zmínit, že filtr HEPA zde má docela velkou plochu 1 m2.

 

Vylepšený byl také poslední filtrů. Zvláštní kontrukce filtru zaručuje vyšší odolnost a umožňuje ruční vyčištění filtru, a díky tomu je snadno udržet jej v čistotě.

 

Technologie Plasmacluster + Plasmacluster Spot


 

V modelu Sharp KC-G50EU-H proces čištění je podpořený dokonalou ionizací vzduchu Plasmacluster. Díky využití této patentované technologie přístroje lze přístroj doporučit zejména alergikům. Ionizátor se stará a správný poměr kladných a záporných iontů, nachazejících se ve vzduchu kolem. Ionty, které se potkají s povrchem viru nebo elergénu částici obklíčí a vytvoří hydroxylový radikál, který deaktivuje viry a alergény.

 

Technologie Plasmacluster přináší efektivitu odstraňování virů a inhalačních alergénů na úrovni 99.9%! Uvnitř přístroje Sharp KCG50EUH pracuje špičkový generátor Plasmacluster HIGH DENSITY 7000.

 

Série KC-G přichází také s novinkou v podobě režimu Plasmacluster Spot, který je režimem posilujícím odstraňovaní zápachů, bakterii a virů. Práce v tomto režimu představuje místní emisi iontů; až do 70 000 na cm3 (10 krát více než obvykle). Po aktivaci tohoto režimu, čistička emituje silný tok iontů po dobu 8 hodin, a potom se přepojí do dřívějšího režimu práce.

 

Díky této funkci odstraníte přiléhající zápachy a mikroorganismy z předmětů (košile, polštáře, a také motocyklová přilba nebo lyžařské boty) Zbavite se různých nepříjemných a nežádoucích zápachů (jako potu, zápachů zvířat, cigaretového kouře nebo zápachu z kuchyně) Vzduch proudí zepředu (horní se uzavířá) a stačí postavit předmět před čističkou (třeba boty). Úhel proudění můžete nastvit až o 20°.

 

Plasmacluster Spot - čás odstranění přilehajících zápachů, bakterii a virů z textilu*:

Zápachů:

Bakterii:

Cigaret
cca 30 minut

Domácích zvířat
cca 6 hodin

Oblečení
cca 3 hodiny

Potu
cca 6 hodin

Vaření
cca 2 hodiny

Bakterie
cca 8 hodin

*optimální čás práce pro vzdálenost cca. 70 cm od podlahy a 50 cm od čističky

 

Chytrý automatický režim


 

Sharp KC-G50EUH pohled seshora

Čistička může pracovat plně chytrým způsobem na základě údajů z 6 čidel (7 měření)! Pomocí jednoho zmáčknutí nastavíte chytrý automatický režim podle podmínek v místnosti!

 

 • Čidlo pylu PM2.5 a prachu (s nastavením citlivosti) přepíná režim práce čističky na maximální pro odstranění nelezených nečistot (PM2.5, cigaretový kouř, prach, roztoče a jejich výkaly, plísně a rostlinné pylyza). Nachází se v snadno dostupném místě (vzadu přístroje), takže je možné ho snadno vymontovat a vyčistit v případě nesprávných odečtů.
 • Čidlo teploty a vlhkosti wspolupracují spolu, pro zajištění ideální úrovně navlhčení v místnosti. První měří teplotu a zajišťuje odpovídající úroveň vlhkosti (do 18°C - 65%, 18-24°C - 60%, od 24°C - 55%). Druhý detekuje příliš vysokou vlhkost vzduchu (nad 80%) a zvyšuje úroveň iontů ve vzduchu, tímto zabraňuje rozvoji plísně.
 • Čidlo zápachu efektivně bojuje z nežádoucímy zápachy. Po detekci zápachu (cigarety, kosemtika, alkohol, prostředky z rozprašovače) rychle jej neutralizuje, přepnutím čističky na nejvyšší otáčky.
 • Čidlo světla (novinka) automaticky přepíná čístičku do nočního režimu, když zjistí, že v místnosti zhaslo světlo. Nemusíte tehdy se starat o hlasitou práce v noci
 • Čidlo pohybu (novinka, vypínatelný) detekuje, že v místnosti nikdo není a přepíná se na nejnišší otačky, tím se stará o menší spotřebu energie. Dosah čidla: délka - 2m, výška - 1,6m a rozpětí lewo-pravo - 2,3m.

 

Vybavení vhodné pro nejlepší čističku


 

Čistička Sharp KC-G50EUH je vybavená řadou příslušenství, pomocí kterých jí můžete přizpůsobit vlastním požadavkům. Z novinek lze zmínit časový programátor umožňující nastavení vhodné doby práce (zapnutí 2/4/6/8/10/12/14h a vypnutí 1/2/4/8h). Novinkou je také barva displeje, která se mění podle rychlostí s jakou přístroj pracuje. Popisovaný model je vybavený stříbrným displejem, který má možnost stemňování čím umožňuje komfortní podmínky pro sen. Navíc, displej má zajímavý vzhled, protože působí zrcadlovým odrazem. Na displeji lze zjistit teplotu, vlhkost, stav časovače, a také momentální spotřebu elektřiny podle aktivovaného režimu!. Jsou zde dostupné samostatné indikátory PM2.5, prachu, pohybu a zápachu.

 

Výrobce se postaral o snadnou relokaci přístroje, proto zainstaloval kolečka s brzdou a pohodlné držáky. Zajímavě vypadá také idnikátor kvality vzduchu, který pomocí měnící se barvy informuje o aktuálním stavu vzduchu. Barevna paleta je od barvy modré, pro čistý vzduch, až červené pro vzduch silně znečistěný. Čistička je vybavená také funkcí auto restar, která se stará o obnovení práce s dřívějším nastavení v případě výpadku elektřiny.

 

Máte n výběr 3 režimy manuální, pomocí kterých můžete nastavit rychlost práce ventilátoru. Při práci v režimu SLEEP zařízení pracuje ticho a rychlost ventilátoru se automaticky přepíná podle nečistot ve vzduchu. Pokud zvolíte možnost autimatického řízení podsvícením, tak displej na předním panelu, indikátor stavu vzduchu a dioda LED budou automaticky vypnuté. Tato funkce se hodí hlavně v noci pro pohodlný sen.

 

Další výhodou Sharpa KC-G50EU-H jsou 2 výstupy čistého vzduchu. První umístěný nahoře se nastavuje automaticky, takže nemusíte se start o to, zda je správně nasměrovaný. Druhým můžete manipulovat pro dosažení odpovídajicího úhlu prodění vzduchu v rámci 40° (používá se k funkcí Plasmacluster Spot).

 

Proč tento model je doporučovaný pro alergiky? Díky vlastnostní filtru HEPA H13, navlhčování a funkci pollen! Pollen detekuje a neutralizuje rostlinné pyly. Všichni alergici budou vděční za tento model.

 

Další funkcí, kterou můžete využít v popisovaným modelu je funkce evaporční klimatizace. Přidejte do nádobky na vodu několik kostek ledu a snižíte tím teplotu v místnosti o někol stupňů! Nádobka s objemem 2,5-litru se velice snadno naplňuje a čistí.

 

Pět stupňů filtrace v Sharp KC-G50EUH


Filtrace v Sharp KC-G50EUH

 

 

 • 1. Předfiltr: zadržuje větší nečistoty (drobky, srst, pyly, prach, vlasy apod.). Filtr se nevyměňuje, stačí že jej pravidelně vysajete

 • 2. Filtr s aktivním uhlí a silikagelem: pohlcuje nepříjemné zápachy (np. cigaretový kouř, zápach zvířat, a odpadků) a látky jako benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren.

 • 3. Filtr HEPA H13: zadržuje viry, bakterie, výtrusy hub a mechanické nečistoty, jako PM2.5 a PM10 (hlavní složky smogu). Efektivita je nejméně 99,97%.

 • 4. Filtr odpařovače: zadržuje usazeniny, a je také evaporařní rohoží umožňující navhlčování.

 • 5. Ionizátor Plasmacluster: vynikající technologie iontová, která se zbavuje všech částic velikosti dokonce 0,01 mikronu.

Další funkce


 • Odpařovací funkce: skutečné odpařování prostoru (450 ml/h)

 • Autonomní čistička: lze pracovat pouze jako čistička (odpařování neaktivní)

 • Odpařovací přístroj: rotační struktura

 • Plasmacluster: dokonalá ionizace vzduchu

 • 3 ruční režimy práce: max, med, low (vynikající na noc)

 • Automatický režim: 6 čidel zajišťuje příslušné tempo práce/p>

 • Indikátor znečistění vzduchu: 7-barevná stupnice

 • Dětský zámek: zamyká panel před změnou nastavení režimu práce

 • Auto Restart: po návratu napájení

 • Clean Ion Shower: režim intesivní ionizace po dobu 60 minut

 • Indikátor údržby filtru: informace o stavu filtru

 • Nastavení citlivosti čidla: nastavení citlivost s jakou čidlo měří znečistění

 • Zvukový poplach: pokud nádobka na vodu bude prázdná, vypínatelný

 • Režimy pyly: 10 minut expresního čištění

 • Air Outlet LED: podsvícení výstupu vzduchu

Sharp KC-G50EUH rotační fotka
Technické parametry čističky vzduchu Sharp KC-G50EUH
barva: tmavě-šedá
rozměry: 262x345x631 mm
hmotnost: 9,2 kg
příkon*: 5, 26, 53 W
příkon s odpařováním: 6.5, 14, 33 W
nádobka: 2,5 L
průtok vzduchu*: 60, 180, 306 m3/h
odpařování*: 150, 300, 450 ml/h
hlasitost*: 19, 47, 52 dB
hlasitost s odpařováním*: 20, 40, 46 dB
délka napájecí šňůry: 2 m
doporučená pro plochy: do 38 m2
odhad ročních nákladů na filtry: 3200 Kč

*podle rychlosti

 

  Stáhnout návod k použití

5/5

Objednal jsem dvě čističky KC-G50EUH. Barva perfektně ladí s designem moderního apartmánu, ve kterým bydlím. Redukce prachu bohužel není viditelná, ale nemám už ucpaný nos a mám několikrát nižší odečty čidla PM co zřejmě potvrzuje, že to funguje. Doufám, že stejně sníží PM na podzim když se vrátí smog.

Agent Tomek

5.0/5

Na základě 1 hodnoceníNa základě

Přidat vlastní názor o výrobku

Sharp KC-G50EUH

Sharp KC-G50EUH

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Filtry a příslušenství pro čistič Sharp KC-G50EUH

Sharp FZ-D40HFE

FZ-D40HFE

Filtr HEPA — do 10 let používání

Počet: -+

Cena: 2 999 Kč

Filtr FZ-G40DFE

FZ-G40DFE

Filtr s aktivním uhlím a silikagel — do 10 let používání

Počet: -+

Cena: 1 590 Kč

Sharp FZ-G60MFE

FZ-G60MFE

Filtr zvlhčovače pro Sharp KC-G - do 10 let používání

Počet: -+

Cena: 1 590 Kč

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.