Čistička vzduchu Sharp UA-HG40E-L
Čistička vzduchu Sharp UA-HG40E-LSharp UA-HG40E-L - pohled zbokuSharp UA-HG40E-L - pohled zepředuSharp UA-HG40E-L - pohled zboku, otevřený kryt nádržeSharp UA-HG40E-L - pohled zboku, zvlhčovací mechanismusSharp UA-HG40E-L - pohled zezadu, předfiltrSharp UA-HG40E-L - pohled zezadu, rozložené filtrySharp UA-HG40E-L - zoom na ovládací panelSharp UA-HG40E-L - zoom na zadmí výstup vzduchuSharp UA-HG40E-L - umístění čističkySharp UA-HG40E-L - umístění čističkySharp UA-HG40E-L - umístění čističky
Čistička vzduchu Sharp UA-HG40E-L

Sharp UA-HG40E-L

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 11 490 Kč

Čistička vzduchu

Sharp UA-HG40E-L

Cena: 11 490 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 28 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-46 dB
 • Náklady na filtry 900 Kč/rok
 • Náklady na energii 40 Kč/mc
 • Možnost navlhčování
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

Bez DPH pro firmy

Sharp UA-HG40E-L hlučnost jen 19 dB

Sharp UA-HG40E-L je elegantní čističkou s funkcí zvlhčovače a ionizace Plasmacluster. Je vyrobená z vysoce kvalitních materiálů a je udržená v světle šedé barvě čím dokonale zapadá do moderně vybavených místností. Má docela vysoký výkon (průtok vzduchu do 240 m3/h) a unikátním výstupu vzduchy nakloněnému 20° přístroj se osvědčí v místnosti velké až 28 m2.

 

Čistička vzduchu Sharp UA-HG40E-L se vyznačuje tichou prací (od 19 dB) a nízkou spotřebou elektřiny (5-31 W). Skvěle se hodí do místnosti, kde je nutné ticho – nebude vyrušovat při koncentraci ani při spánku. Délka životnosti filtru dosahuje až 10 let, co znamená, že provoz přístroje je velmi levný. Pozornost si zaslouží výkonné navlhčování (400 ml/h) a patentovaná technologie Plasmacluster, který se stará o kvalitu vzduchu.

 

Sharp UA-HG40E-L – výkonné zařízení 3v1


 

Sharp UA-HG40E-L pohled před

Nová čistička Sharp UA-HG40E-L zajišťuje 3-stupňovou filtraci vzduchu, která je doplněná patentovanou technologií Plasmacluster. Efektivně zastavuje PM2.5 a PM10, tedy hlavní složení nebezpečného pro zdraví smogu. Čistička bez problému pohlcuje virusy, bakterie a alergeny. Neutralizuje také zápachy a škodlivé těkavé organické látky.

 

Přístroj je vybavený vylepšenými filtry vzhledem k dřívějších modelů. Má hustější síťku, která zastavuje nečistoty s velikostí do 240 mikronů. Vrstva s aktivním uhlí má přídavek silikagelu, který neutralizuje oxidy síry a oxidy dusíku (mají negativní dopad na koncentraci a náladu). V čističce Sharp UA-HG40E-L se nachází kvalitní filtr HEPA H13, díky čemu zpracovaný vzduch je téměř 100% čistý.

 

Zvlhčovač v čističce Sharp využívá nejbezpečnější a nejvíce ekologickou odpařovací metodu navlhčování vzduchu. Přístroj vylučuje do vody částice vody, a fungování nevyžaduje žádné další chemické doplňky. Díky tomu nedochází místy ke vzniku mokrých skvrn nebo bílých usazenin na nábytku. Velká , 2,5-litrová nádoba na vodu zajišťuje dlouhou práci, bez nutnosti přilévání vody. Když jsou horka, můžete do nádrže přidat několik kostek ledu, čím se čistička Sharp UA-HG40E-L promění v odpařovací klimatizaci (dovede snížit teplotu o několik stupňů).

 

Revoluční technologie Plasmacluster


 

Patentovaná technologie Plasmacluster zajišťuje iontovou rovnováhu v místnosti. Čistička Sharp UA-HG40E-L je vybavená neobvykle výkonným generátorem Plasmacluster HIGH DENSITY 7000, vypouští do místnosti kladné a záporné ionty, jejich úkolem je deaktivace potkaných ve vzduchu virusů, bakterií a inhalačních alergenů. Rozličné výzkumy potvrzují, že účinnost této metody dosahuje až 99,9%. Je to dokonalé řešení pro alergiky a osoby, které trápí inhalační potíže. Iontová rovnováha pomáhá také k udržení koncentrace a ulevuje v bolesti hlavy.

 

Čistička vzduchu Sharp UA-HG40E-L nabízí režim Plasmacluster Spot, díky němu můžete vrátit svěžest a čistotu skoro všech předmětů, které se v místnosti nachází. Přístroj generuje silný proud iontů, které vnikají do hloubky předmětů a odstraňují z nich zápachy a nečistoty. Stojí za to se zmínit také o režimu Clean Ion Shower, ve které čistička emituje do vzduchu velké množství iontů při silným proudu vzduchu po dobu 60 minut.

 

Jaká je účinnost technologie Plasmacluster? Účinnost iontů Plasmacluster High Density 7000 je uvedené v tabulce (data výrobce*):

 

Třída generátoru iontů Čištění vzduchu Redukce
statické
elektřiny
Odstraňování pachů
Deaktivace Zápach
cigaretového
kouře
Bodové odstraňování zápachů
Plíseň Viry Mikroby Alergény Zápach potu Zápach vlhkosti
High Density 7000 iontů/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 hod. 3 hod.
Testované v místnosti 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*Zdroj: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Zbraň proti bakteriím a nepříjemným zápachům


 

Čistička vzduchu Sharp UA-HG40E-L nabízí režim Plasmacluter Spot, díky skoro všechny textilní materiály v místnosti budou čisté a svěží. Generuje silné proudění iontů, které vnikají hluboko v látku a odstraňují z ní zápachy a nečistoty. Stojí za to zmínit režim Clean Ion Shower, ve kterém čistička po dobu 60 minut emituje do vzduchu ionty při silném proudění vzduchu.

 

Odstranění zápachů Odstranění
přilepených bakterii
Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu cigaretového kouře Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu zvířat Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu mokrého prádla Plasmacluster SPOT – doba odstranění zápachu potu Plasmacluster SPOT – doba odstranění vůně z vaření Plasmacluster SPOT – doba odstranění přilepených bakterii
Zápach
cigaretového kouře
Zápach
zvířat
Zápach
mokrého prádla
Zápach
potu
Vůně
vaření
Přilepené
bakterie
cca. 30 minut cca. 6 hodin cca. 3 hodin cca. 6 hodin cca. 2 hodin cca. 8 hodin

*časový výsledek bude získaný ve vzdálenosti přibližně 70 cm od podlahy 1 m od předního výstupu vzduchu

 

Inovativní technologie a pohodlné řešení


Sharp UA-HG40E-L ovládací panel

 

Čistička Sharp UA-HG40E-L má vylepšený průtok vzduchu, využívá Coandův efekt a díky výstupu vzduchu nakloněném 20° vzduch cirkuluje po místnosti správným způsobem (stěna – strop – stěna – podlaha). Díky tomu všechny nečistoty klesají k podlaze a jsou nasáté čističkou a zastavují se na filtrech. Pokud přístroj bude vypnutý – clona výstupu vzduchu se automaticky uzavře, aby se dovnitř přístroje neprášilo.

 

Pozornost si intuitivní a čitelný chytrý displej, na kterém zjistíte indikátor kvality vzduchu, tedy 7-barevnou stupnici naznačující úroveň znečištění. Modrá barva znamená, že je vzduch čistý, spolu s nárůstem koncentrace nečistot se postupně mění na červenou. Můžete také zjistit aktuální vlhkost, teplotu a aktuální spotřebu elektřiny podle aktuální rychlosti.

 

Máte k dispozici 3 rychlosti nastavované manuálně a několik automatických režimů, aktivovaných na intuitivním ovládacím panelu. Automatické režimy pracují na základě odečtů z 4 precizních snímačů: snímač částic PM2.5/ prachu, snímač vlhkosti, snímač teploty, snímač světla.

 

Rychlost ventilátoru se přizpůsobí koncentraci nečistot v místnosti. Čistička Sharp UA-HG40E-L bude udržovat optimální vlhkost vzduchu a na předním panelu se nachází digitální displej, který poukazuje na aktuální hodnotu navlhčení. Výrobce myslel na osoby, které trápí alergie, a právě pro ně připravil speciální režim pollen, který zvyšuje citlivost snímačů na rostlinné pyly. Zvláštní pozornost si zaslouží režim sleep, který snižuje rychlost práce ventilátoru a zhasíná LEDky.

 

Čistička Sharp UA-HG40E-L nabízí také časový programátor, díky ní lze nastavit čas automatického zapnutí a vypnutí čističky. Pro usnadnění manipulace výrobce vybavil čističku kolečky, které lze zajistit proti nekontrolovanému přemístění.

 

5 stupňová filtrace


Filtrace v Sharp UA-HG40E-L

 

 • 1. Předfiltr: zastavuje větší nečistoty (jako prach, srst, vlasy a jiné). Nevyměňuje se, pouze pravidelně čistí.

 • 2. Uhlíkový filtr se silikagelem: neutralizuje zápachy (jako cigaretový kouř, zápachy zvířat, zápach odpadků) a těkavé látky (np. benzen, formaldehyd, xylen, benzo(a)pyren). Životnost filtru uvedená výrobcem je 10 let, ale délka životnosti filtru záleží na kvalitě vzduchu.

 • 3. Filtr HEPA H13: zastavuje mechanické nečistoty, jako PM2.5 a PM10 (hlavní složení smogu), virusy, bakterie a spory hub. Podle údajů výrobce životnost dochází až do 10 let, ale také záleží na kvalitě vzduchu.

 • 4. Filtr zvlhčovače: odpařovací podložka, který udržuje optimální vlhkost vzduchu. Životnost filtru dochází do 10 let.

 • 5. Ionizátor Plasmaclusterr: patentovaná iontová technologie, která odstraňuje ze vzduchu částice s velikostí pouze 0,01 mikronu, virusy a alergeny.

Další funkce


 • Funkce zvlhčování: výkonné navlhčování vzduchu (400 ml/h)

 • Autonomní čistička: možnost vypnutí zvlhčovače

 • Navlhčující technika: odpařovací metoda

 • Plasmacluster: prozkoumaná ionizace vzduchu

 • Clean Ion Shower: režim intenzivní ionizace vzduchu po dobu 60 minut

 • 3 rychlosti nastavované manuálně: max, med, low

 • Automatický režim: 4 snímače se starají o rychlost práce

 • Ukazatel kvality vzduchu: barevná stupnice

 • Auto Restart: obnovení nastavení po odpojení z elektřiny

 • Ukazatel stavu filtru: informace o opotřebování filtru

 • Nastavení citlivosti snímače: prachu a PM2.5

 • Displej s funkcí vyhašení indikátorů: hodí se zejména v noci

 • Kolečka s brzdou: pevné umístění přístroje

 • Zvukové upozornění: v případě prázdné nádrže na vodu

 • Režim Pollen: expresní odstranění nečistot (za 10 minut)

 • Air Outlet LED: podsvícení výstupu vzduchu

 • Dětská pojistka: zabezpečení displeje proti nežádoucím změnám nastavení

Sharp UA-HG40E-L před
Technické parametry čističky Sharp UA-HG40E-L
barva: bledě šedá
rozměry: 345 × 262 × 631 mm
hmotnost: 9,2 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 5, 12, 31 W
spotřeba elektřiny/příkon se zvlhčovačem*: 6.5, 14, 24 W
nádoba: 2,5 L
průtok vzduchu*: 60, 120, 240 m3/h
výkon navlhčování*: 150, 300, 400 ml/h
hlučnost*: 19, 41, 46 dB
hlučnost navlhčování*: 20, 40, 43 dB
Délka napájecí šňůry: 2 m
doporučená pro místnost: do 28 m2
Filtry plocha HEPA: 1 m2
hmotnost aktivniho uhlí: nejsou údaje
odhad ročních nákladů: 900 Kč

*záleží na rychlosti práce

 

  Stáhnout návod na použití

Tento výrobek nebyl zatím ohodnocený. Buďte první – přidejte hodnocení

Přidat vlastní názor o výrobku

Sharp UA-HG40E-L

Sharp UA-HG40E-L

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Bez DPH pro firmy

0-bez-dph – Icon

Pokud Vaše firma má registraci EU DPH, nás systém automaticky započte 0% sazbu DPH. Zaplatíte částku bez DPH.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.