Čistička vzuchu Sharp UA-HD50E-L
Čistička vzuchu Sharp UA-HD50E-LČistička vzduchu Sharp UA-HD50E-LSharp UA-HD50E-L - pohled zepředuSharp UA-HD50E-L - pohled zbokuSharp UA-HD50E-L - pohled zbokuSharp UA-HD50E-L - pohled zezadu, předfiltrSharp UA-HD50E-L - pohled zezadu, HEPA filtrSharp UA-HD50E-L - pohled zezadu, uhlíkový filtrSharp UA-HD50E-L - pohled zezadu, vytažené filtry a zvlhčující systémSharp UA-HD50E-L - pohled zezadu, zvlhčovací filtrSharp UA-HD50E-L - pohled zezadu, nádrž na voduSharp UA-HD50E-L - pohled seshora, ovládací panelSharp UA-HD50E-L - pohled seshora, výstup vzduchuSharp UA-HD50E-L - pohled seshora bokem, výstup vzduchu a ovládací panelSharp UA-HD50E-L - pohled zezadu, rozložené filtrSharp UA-HD50E-L - nádrž na voduSharp UA-HD50E-L - předfiltr, zadní panelSharp UA-HD50E-L - zvlhčovač, podložkaSharp UA-HD50E-L - filtr HEPA H13Sharp UA-HD50E-L - uhlíkový filtrČistička vzduchu Sharp UA-HD50E-LSharp UA-HD50E-L - pohled zboku, nádrž na voduSharp UA-HD50E-L - pohled zboku, zvlhčovací systémSharp UA-HD50E-L - pohled zezadu, předfiltrSharp UA-HD50E-L - pohled zezadu, rozložené filtrySharp UA-HD50E-L - ovládací panelSharp UA-HD50E-L - výstup vzduchuSharp UA-HD50E-L - umístěníSharp UA-HD50E-L - umístění
Čistička vzuchu Sharp UA-HD50E-L

Sharp UA-HD50E-L

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 10 999 Kč

Čistička vzduchu

Sharp UA-HD50E-L

Cena: 10 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 38 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza23-55 dB
 • Náklady na filtry 920 Kč/rok
 • Náklady na energii 45 Kč/mc
 • Možnost navlhčování
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

Bez DPH pro firmy

Sharp UA-HD50E-L s technologií Plasmacluster

Sharp UA-HD50E-L je výkonná čistička s odpařováním. Na první pohled udivuje elegantním designem a použitím kvalitních materiálů. Průtok vzduchu dosahuje až 306 m3/h co umožňuje účinnou práci v místnosti do 38 m2. Účinnost použitého v ní filtru HEPA H13 ve spojení výkonným zvlhčováním (až 600 ml/h!) a patentovanou technologií ionizace Plasmacluster způsobují, že čističku je možné vřele doporučit alergikůmNejnovější výzkumy dokazují, že účinně snižuje nakažlivost SARS-CoV-2.

 

 

Čistička vzduchu Sharp UA-HD50E-L pracuje ticho (od 23 dB) a má nízkou spotřebu elektřiny (už od 5W na nejnižších otáčkách). Výrobce si zaslouží pochvalu za to, že zde použil filtry s 10 – letou životností, které omezují provozní náklady na minimum.

 

Vzduch čistý skoro na 100%


 

Sharp UA-HD50E-L pohled bok

Filtrační systém v čističce Sharp UA-HD50E-L tvoří 4 filtry podporované ionizátorem Plasmacluster. Takové spojení zaručuje vzduch zbavený pevných a aerosolových nečistot téměř na 100% a k tomu optimálně navlhčený.

 

Vzduch se nasává zadním panelem, který plní současně funkci předfiltru a zastavuje největší nečistoty – jako prach, srst nebo vlasy. Potom vzduch míří skrz uhlíkový filtr obsahující 170 g aktivního uhlí, který má vlastnosti pohlcující škodlivé aerosole a nepříjemné zápachy. Posledním krokem je filtr HEPA s plochou 1 m2. Účinnost absorpce polétavého prachu (v tom také jemných částic PM2.5 a PM10, ze kterých se skládá smog) je nejméně 99,97%.

 

Čistička Sharp UA-HD50E-L je vybavená pohodlným indikátorem stavu filtru. Díky němu je možné se dozvědět, že je nutné filtr vyčistit nebo vyměnit na nový. Přístroj by měl pracovat v běžných podmínkách cca 720 hodin než se indikátor aktivuje.

 

Bezpečné a ekologické zvlhčování vzduchu


 

Čistička vzduchu Sharp UA-HD50E-L nabízí také účinné odpařování (do 600 ml/h). Je to plně bezpečná a ekologická metoda, která využívá pouze vodu, bez žádných dodatečných chemických přídavků. Na nábytku tedy nevznikají bílé usazeniny ani mokré skvrny. Filtr zvlhčovače, který je zodpovědný za spojování vzduchu s kapénky vody se vyznačuje dlouhou životností dosahující až 10 let. Přístroj je vybavený indikátorem stavu navlhčování když svítí zeleně je režim aktivovaný, červeně je vypnutý a když bliká tak je nutné doplnit vodu.

 

Sharp UA-HD50E-L nabízí také režim automatického zvlhčování. Snímače teploty a vlhkosti nastavují práci přístroje pro vytvoření komfortních podmínek v místnosti (pod 18°C - 65%, 18-24°C - 60%, nad 24°C - 55%). Práce přístroje záleží od podmínek, které se nachází v místnosti, a proto je možné, že přístroj nebude schopen dosáhnout 55-65% vlhkosti podmínky práce budou velmi nepříznivé. V automatickém režimu nelze nastavovat úroveň vlhkosti, a její hodnotu lze zjistit na ukazateli.

 

Patentovaná technologie Plasmacluster


 

Čistička Sharp UA-HD50E-L je vybavená výkonným generátorem iontů HIGH DENSITY 7000. Přístroj emituje do místnosti určité množství záporných a kladných iontů až dosáhne iontové rovnováhy a poté jí bude udržovat. Tímto způsobem všichni doma budou mít lepší náladu a hlavně budou dýchat zdravější vzduch.

 

Ionty uvolněné dovnitř místnosti vytváří hydroxylové skupiny (OH), obklopují nalezené nečistoty, a poté vylučují z jejich povrchů vodík, čím se promění v neviditelnou vodní páru Tímto způsobem deaktivují virusy a alergeny s účinností dokonce 99,9%, co bylo potvrzené mnohými výzkumy.

 

Účinnost technologie Plasmacluster. Tabulka níže obsahuje účinnost generátoru iontů Plasmacluster High Density 7000 (údaje výrobce*):

 

Třída generátoru iontů Čištění vzduchu Redukce
statické
elektřiny
Odstraňování pachů
Deaktivace Zápach
cigaretového
kouře
Bodové odstraňování zápachů
Plíseň Viry Mikroby Alergény Zápach potu Zápach vlhkosti
High Density 7000 iontů/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 hod. 3 hod.
Testované v místnosti 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*Zdroj: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Technologie Plasmacluster v boji s virem SARS-CoV-2


 

Nejnovější výzkumy potvrzují unikátní technologií Plasmacluster používané firmou Sharp účinně snižuje množství koronavirů přenášených vzduchem, v tom taky SARS-CoV-2*. Emitované ionty za pouhých 30 sekund sníží množství koronavirů (SARS-CoV-2) a ostatních nečistot ve vzduchu o 91,3 Díky tomu zajišťuje přírodní a zdravý vzduch.

 

Technologie Plasmacluster v čističkách Sharp

*Zdroj: https://www.sharpconsumer.com/plasmacluster-technology-effectiveness/

 

Čistička pro XXI století


 

Sharp UA-HD50E-L pohled zboku

Čistička Sharp UA-HD50E-L se vyznačuje druhým výstupem vzduchu nakloněném pod úhlem 20° podle místnosti. Má za úkol stabilizovat hlavní proud vzduchu, aby nečistoty byly ještě více účinněji nasměrované k podlaze, kde je čistička bude schopná zachytit. Coandův efekt výrazně zvyšuje účinnost přístroje.

 

Uznání si zaslouží konstrukce a vzhled čističky Sharp UA-HD50E-L, je velmi vyladěný a nijak nedominuje v místnosti. Má automatickou clony výstupu vzduchu, která při vypnutí čističky se uzavře aby se dovnitř neprášilo.

 

Je nutné zmínit také režim Advanced Auto, který se aktivuje v případě, že vlhkost překročí úroveň 70%. Čistička Sharp UA-HD50E-L spouští Ion Shower a při rychlé práci ventilátoru generuje silný proud iontů. Celý postup trvá 60 minut a účinně odstraňuje nečistoty a zabezpečuje před rozvojem plísní.

 

Automatický režim a další funkce


 

Čistička Sharp UA-HD50E-L je vybavená 4 precizními snímači: prachu, zápachů, teploty a vlhkosti. Právě čidla jsou zodpovědná za správné fungování automatického režimu, tedy nastavení rychlosti práce ventilátoru podle aktuální koncentrace nečistot a úrovně vlhkosti. K dispozici je také několik kombinací práce automatického režimu – čištění, čištění se zvlhčování a možnost aktivace/deaktivace ionizace. Pozornost si také zaslouží režim pollen, ve kterém čistička intensivněji vychytává alergeny. Každý režim lze aktivovat prostřednictvím intuitivního ovládacího panelu.

 

Sharp UA-HD50E-L je vybavený také monitorem prachu a zápachu, tedy ukazatelem kvality vzduchu. Je to 5-barevná stupnice, na které lze zjistit úroveň koncentrace mechanických a aerosolových nečistot v místnosti. Při manuálním nastavování rychlosti jsou to velmi užitečné informace – pro volbu správné rychlosti.

 

Přístroj je vybavený časovým programátorem, který umožňuje nastavení určité doby práce přístroje, lze naprogramovat zapnutí za 2, 4, 6, 8, 10, 12 nebo 14 hodin a vypnutí po 1, 2, 4 nebo 8 hodinách. Pohodlí používání zvyšuje také zámek ovládacího panelu, který zabraňuje nekontrolovaným změnám nastavení a kolečka s brzdou a rukojeť usnadňující přemísťování a upevnění přístroje.

 

Je nutné zdůraznit, že čistička Sharp UA-HD50E-L může být použitá i jako odpařovací klimatizace. Velká, 2,5-litrová vodní nádrž je navržená tak aby bylo možné do ní nasypat kostky ledu, co umožní snížení teploty vzduchu o několika stupňů.

 

5-stupňová filtrace vzduchu


Sharp UA-HD50E-L filtrace

 

 • 1. Předfiltr: zastavuje větší nečistoty (jako srst, prach a drobky). Nevyměňuje se, ale stačí jej pravidelně vyčistit.

 • 2. Uhlíkový filtr: odstraňuje těkavé látky (jako benzen, formaldehyd, xylen, benzo(a)pyren) a nepříjemné zápachy. Hmotnost aktivního uhlí je cca 170g, a životnost filtru dosahuje až 10 let, ale samozřejmě záleží na kvalitě vzduchu, se kterým musí pracovat.

 • 3. Filtr HEPA H13: zastavuje neméně 99,97% mechanických nečistot, jako PM2.5, spory plísní, bakterie a většinu virusů (jemný prach s velikostí až 0,3 mikronu). Po rozložení filtr dosahuje plochy 1 m2. Podle specifikace výrobce životnost dosahuje až 10 let, ale také záleží na reálné kvalitě vzduchu.

 • 4. Filtr zvlhčovače: odpařovací podložka zajišťuje optimální vlhkost vzduchu a dodatečně zabraňuje růstu mikroorganismů, životnost filtru může dosáhnout, podle kvality vody, také 10 let.

 • 5. Ionizátor Plasmaclusterr: iontová technologie deaktivuje virusy a ostatní jemné částice s velikosti 0,01 mikronu.

Další funkce


 • Plasmacluster: bezpečná ionizace vzduchu (je možné jí vypnout)

 • Automatický režim: nastavení otáček podle nečistot, 3 varianty AUTO

 • Ukazatel kvality vzduchu: informace o aktuální kvalitě vzduchu

 • 4 snímače: zápachu, prachu, teploty a vlhkosti

 • 3 rychlosti nastavované ručně: vysoká, střední a nízká (dokonalý na noc)

 • Funkce Advanced Auto: intensivní odstraňování smogu a alergenů

 • Automatická clona výstupu: pro ochranu filtrů a zabránění prášení dovnitř

 • TIMER: nastavení času zapnutí a vypnutí přístroje

 • Ukazatel prázdné nádrže: informace o práci zvlhčovače

 • Ukazatel zanesení filtru: informace v případě nutnosti vyčištění filtrů

 • Nastavení citlivosti snímačů: nízká, střední, vysoká

 • Nastavená jasu displeje: jasny, ztlumený, vypnutý

 • Kolečka: pohodlné přemísťování přístroje

 • Zámek ovládacího panelu: zablokování náhodných změny nastavení

 • Autonomní čistička: lze vypnout funkci zvlhčování, a je možná práce bez vody

Sharp UA-HD50E-L pohled zezadu
Technické parametry čističky Sharp UA-HD50E-L
barva: světle šedá
rozměry: 396 × 230 × 615 mm
hmotnost: 7,9 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 5, 17, 54 W
spotřeba elektřiny/příkon se zvlhčovačem*: 7, 20, 49 W
nádoba: 2,5 L
průtok vzduchu*: 60, 186, 306 m3/h
výkon navlhčování*: 190, 460, 600 ml/h
hlučnost*: 23, 43, 55 dB
hlučnost navlhčování*: 23, 43, 54 dB
Délka napájecí šňůry: 2 m
doporučená pro místnost: do 38 m2
Filtry plocha HEPA: 1 m2
hmotnost aktivniho uhlí: 170 g
odhad ročních nákladů: 920 Kč

*záleží na rychlosti práce

 

  Stáhnout návod na použití

Tento výrobek nebyl zatím ohodnocený. Buďte první – přidejte hodnocení

Přidat vlastní názor o výrobku

Sharp UA-HD50E-L

Sharp UA-HD50E-L

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Bez DPH pro firmy

0-bez-dph – Icon

Pokud Vaše firma má registraci EU DPH, nás systém automaticky započte 0% sazbu DPH. Zaplatíte částku bez DPH.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.