Čistička vzduchu Sharp UA-PM50E-B
Čistička vzduchu Sharp UA-PM50E-BSharp UA-PM50E-B - pohled zepředuSharp UA-PM50E-B - pohled zbokuSharp UA-PM50E-B - pohled předSharp UA-PM50E-B - ovládací panelSharp UA-PM50E-B - rozložené filtrySharp UA-PM50E-B - umístěníSharp UA-PM50E-B - umístěníSharp UA-PM50E-B - princip zachytávání hmyzuSharp UA-PM50E-B - princip zachytávání hmyzu
Čistička vzduchu Sharp UA-PM50E-B

Sharp UA-PM50E-B

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 7 419 Kč

Čistička vzduchu

Sharp UA-PM50E-B

Cena: 7 419 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 40 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza20-51 dB
 • Náklady na filtry 626 Kč/rok
 • Náklady na energii 63 Kč/mc
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

Bez DPH pro firmy

Sharp UA-PM50E-B s pastí na komáry

Sharp UA-PM50E-B je inovativní čističkou vzduchu s pastí na komáry. Díky průtoku vzduchu na úrovni 306 m3/h umí bez problému zpracovat vzduch v místnosti do 40 m2. Použitá 3-stupňová filtrace vzduchu doplněná technologií Plasmacluster, efektivně deaktivuje viry alergeny. Přístroj navíc pracuje ticho (už od 20 dB) a úsporně (od 4 W v nočním režimu). Nejnovější výzkumy dokazují, že účinně snižuje nakažlivost SARS-CoV-2.

 

Čistička vzduchu Sharp UA-PM50E-B se vyznačuje nainstalovanou pastí na komáry. Výrobce vsadil ne černou barvu pláště, která láká hmyz a vybavil přístroj v speciální lampy UV, které je přitahují k čističce. Kromě toho čistička Sharp UA-PM50E-B je velmi účinná, ale barevné provedené navíc působí velice elegantně – skvěle zapadá do moderních místností.

 

Čistička chytající komáry


 

Sharp UA-PM50E-B pohled zepředu

Nová čistička Sharp UA-PM50E-B je vybavená inovativní pastí na komáry. Byla navržená ve spolupráci s malajsijským výzkumným střediskem Institute for Medical Research, aby zajistit uživatelům po celém světě klidné letní večery a noci bez pokousání a svědících vyrážek.

 

Přístroj je v krásném černém provedení a má nainstalované UV lampy umístěné na panelu pasti, které přitahují pozornost komárů. Uvnitř čističky se nachází výměnné mucholapky, ke které se přilepuje nasátý spolu se vzduchem hmyz. Funkce se nejlépe osvědčí při nejvyšší rychlosti práce ventilátoru. Čím vyšší objem nasátého vzduchu, tím čistička Sharp UA-PM50E-B účinněji zachycuje hmyz.

 

Pro pohodlí používaní v nočním režimu ultrafialové světlo je ztlumené, ale funkce chytání komárů je pořád aktivní. Na nutnost výměny upozorní indikátor výměny lepící pásky. Životnost pásky je cca 2 měsíce, a v krabici jsou 3 kusy, které stačí na celé teplejší období.

 

Vzduch uvolněný od nečistot


 

Čistička Sharp UA-PM50E-B nabízí 3-stupňovou filtraci podporovanou technologií ionizace Plasmacluster. Odstraňuje blízko 100% nečistot – jak mechanických tak aerosolových. Unikátní výstup vzduchu nakloněný pod úhlem 20° zjišťuje účinné pohlcování prachu také v nižších zónách místnosti.

 

Špinavý vzduch se nasává speciálně navrženými vstupy na bocích přístroje a nejdříve prochází předfiltrem zastavujícím větší nečistoty. Díky němu prach, srst nebo vlasy se nedostávají do dalších vrstev filtračního systému. Následně vzduch prochází uhlíkovým filtrem, který je zodpovědný za neutralizaci zápachů a škodlivých aerosolů. Pohlcuje většinu těkavých organických látek, jako formaldehyd i benzo(a)pyren.

 

Sharp UA-PM50E-B je vybavený kvalitním filtrem HEPA třídy H13. Účinnost v zastavování jemných částic PM2.5 a PM10 (hlavní složení smogu), virů, bakterií a alergenů je nejméně 99,97%. To vše způsobuje, že tato čistička může být doporučovaná alergikům.

 

Revoluční technologie Plasmacluster


 

V čističce Sharp UA-PM50E-B je také technologie Plasmacluster podporující nainstalované filtry. Přináší úlevu zvlášť osobám, které trápí alergie. Přístroj je vybavený generátorem High Density 7000, který vytváří určené množství kladných a záporných iontů vystupujících v přírodě. Umí zachytit a deaktivovat nalezené nečistoty. Výzkumy provedené LSI Medience Corporation potvrzují, že odstraňují až 99,9% virusů a spory plísní. Jaká je účinnost generátoru iontů Plasmacluster High Density 7000?

 

Třída generátoru iontů Čištění vzduchu Redukce
statické
elektřiny
Odstraňování pachů
Deaktivace Zápach cigaretového
kouře
Bodové odstraňování
zápachů
Plíseň Viry Mikroby Alergény Zápach potu Zápach vlhkosti
High Density 7000 iontů/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 hod. 3 hod.
Testované v místnosti 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*Zdroj: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Čistička Sharp UA-PM50E-B nabízí také režim Clean Ion Shower, ve kterém po dobu 10 minut uvolňuje do místnosti ionty se silným prouděním vzduchu. Jejich úkolem je snížit statickou elektřinu. Potom přístroj zvyšuje na maximum citlivost snímače prachu, aby čistička dosáhla nejrychlejších otáček aby bleskově vyčistil vzduch z prachu nasměrovaného k podlaze.

 

Intuitivní ovládání čističky Sharp UA-PM50E-B


Sharp UA-PM50E-B ovládací panel

 

Sharp UA-PM50E-B je vybavený 2 snímači: prachu a zápachu, u kterých je možné nastavovat citlivost. Nepřetržitě monitorují koncentraci mechanických a aerosolových nečistot uvnitř místnosti, aby v případě zvýšení nečistot zrychlit práci ventilátoru. Automatický režim výrazně zvyšuje komfort používání a především se stará o to, aby vzduch byl vždy čistý.

 

Máte k dispozici také 3 manuální rychlosti (vysokou, střední, nízkou). Odečty pocházející ze snímačů jsou zobrazeny vepředu přístroje na ukazateli prachu a zápachu, tedy 3-barevnou stupnici:

 • zelená – vzduch je čistý,
 • oranžová – vzduch je mírně znečištěný,
 • červená – vzduch je špinavý.

Díky ukazatelům víte, jakou rychlost nastavit v případě ručního ovládaní čističky.

 

Velice pohodlným řešením je režim Sleep. Čistička Sharp UA-PM50E-B funguje tehdy potichu, světlo indikátorů je ztlumené, a rychlost ventilátoru se přizpůsobuje kvalitě vzduchu v místnosti. Funguje také funkce zachytávání komárů.

 

Technologie Plasmacluster v boji s virem SARS-CoV-2


 

Nejnovější výzkumy potvrzují unikátní technologií Plasmacluster používané firmou Sharp účinně snižuje množství koronavirů přenášených vzduchem, v tom taky SARS-CoV-2*. Emitované ionty za pouhých 30 sekund sníží množství koronavirů (SARS-CoV-2) a ostatních nečistot ve vzduchu o 91,3 Díky tomu zajišťuje přírodní a zdravý vzduch.

 

Technologie Plasmacluster v čističkách Sharp

*Zdroj: https://www.sharpconsumer.com/plasmacluster-technology-effectiveness/

 

4-stupňová filtrace vzduchu


Sharp UA-PM50E-B rozložené filtry

 

 

 • 1. Předfiltr: zastavuje větší nečistoty – jako prach, srst, vlasy. Nevyměňuje se, jen pravidelně čistí.

 • 2. Uhlíkový filtr: neutralizuje nebezpečně těkavé látky (jako benzen, formaldehyd, xylen, benzo(a)pyren) a zápachy. Životnost dosahuje 10 let, ale záleží na kvalitě vzduchu se kterou čistička bude muset pracovat.

 • 3. Filtr HEPA H13: zastavuje mechanické nečistoty, jako jemné částice PM2.5 a PM10, hlavní složení smogu, viry, výtrusy hub, životnost také záleží na kvalitě vzduchu, výrobce uvádí 10 letou životnost.

 • 4. Ionizátor Plasmacluster: patentovaná iontová technologie, která zbavuje vzduch částic s velikostí pouze 0,01 mikronu, virů a alergenů.

Další funkce


 • Lampa UV: past na komáry

 • Plasmacluster: prozkoumaná a bezpečná ionizace vzduchu

 • Clean Ion Shower: bleskové odstranění nečistot

 • 2 snímače: prachu a zápachů (s možností nastavení citlivosti)

 • Režim AUTO: přizpůsobení rychlosti práce koncentraci nečistot

 • Režim Sleep: tichá a výkonná práce, vypnuté kontrolky indikátorů

 • 3 rychlosti nastavované ručně: vysoká, střední, nízká

 • Ukazatel pasti Catcher: informace ohledně fungování pasti na komáry

 • Ukazatel mucholapky Glue Sheet: informace o nutnosti výměny

 • Nastavení jasu ukazatelů vylepšené podmínky pro spánek

 • Rukojeti: pohodlné přemísťování

 • Auto restart: obnovení práce čističky v posledním aktivním režimu v případě výpadku proudu

Sharp UA-PM50E-B
Technické parametry Čističky Sharp UA-PM50E-B
barva: černá
rozměry: 394 × 281 × 540 mm
hmotnost: 6,1 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 4-6, 17, 51 W
průtok vzduchu*: 48-90, 186, 306 m3/h
hlučnost*: 21-49 dB
délka napájecí šňůry: 2 m
doporučená pro místnost: do 40 m2
Filtry plocha HEPA: Nejsou data
hmotnost aktivniho uhlí: Nejsou data
dhad ročních nákladů: 627 Kč

*záleží na rychlosti práce

 

  Stáhnout návod na použití

Tento výrobek nebyl zatím ohodnocený. Buďte první – přidejte hodnocení

Přidat vlastní názor o výrobku

Sharp UA-PM50E-B

Sharp UA-PM50E-B

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Bez DPH pro firmy

0-bez-dph – Icon

Pokud Vaše firma má registraci EU DPH, nás systém automaticky započte 0% sazbu DPH. Zaplatíte částku bez DPH.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.