Čistička vzduchu LIFAair LA502C
Čistička vzduchu LIFAair LA502CLIFAair LA502C s napájenímLIFAair LA502C - pohled seshora-předLIFAair LA502C - pohled seshora, výstup vzduchuLIFAair LA502C - řízení z senzorického paneluLIFAair LA502C - pohled zepředu s indikátorem stavu prácePohodlné vytažení filtru LIFAair LA502CLIFAair LA502C - HEPA filtrLIFAair LA502C - modul uhlékového filtruLIFAair LA502C - pohled zespoda, otevíraný krytLIFAair LA502C - všechny filtry umístěnéLIFAair LA502C - vyndaný první HEPA filtrLIFAair LA502C - vyndaný HEPA a uhlíkovýLIFAair LA502C - vyndané dva HEPA filtry a jeden uhlíkovýLIFAair LA502C - vyndané všechny filtryLIFAair LA502C - předfiltr a uhlíkový filtr z blízkaLIFAair LA502C - zoom na HEPA filtrLIFAair LA502C - povrch uhlíkového filtr slouží za předfiltrLIFAair LA502C - otvory nasávaní vzduchuLIFAair LA502C - logo značky a vypnutý indikátor práceLIFAair LA502C - nálepka FinlandLIFAair LA502C umístění čističkyLIFAair LA502C umístění čističkyLIFAair LA502C umístění čističkyLIFAair LA502C vytažený modul filtruLIFAair LA502C změna rychlosti
Čistička vzduchu LIFAair LA502C

LIFAair LA502C

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 19 399 Kč

Čistička vzduchu

LIFAair LA502C

Cena: 19 399 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 54 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza20-52 dB
 • Náklady na filtry 1800 Kč/rok
 • Náklady na energii 77 Kč/mc
 • Řízení online

Finská přesnost

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

LIFAair LA502C Kompletní vyčištěníLIFAair LA502C (bez stanice) je silnou čističkou vzduchu navrženou Finskými inženýry. Hodnota CADR pro mikroskopický prach na úrovni 450 m3/h zaručuje vyčištění vzduchu v místnosti s plochou až 54 m2 za pouhých 18 minut. Unikátní konstrukce filtrů zajišťuje perfektně čistý vzduch a nízké provozní náklady. Nabízený model bez stanice LIFAair LA502C je také dostupný v setu se stanicí LAM05.

 

Solidní, ocelový plášť, japonský bezkartáčový stejnosměrný motor a dvouletá záruka výrobce svědčí, že čistička byla navržená pro dlouhá léta bezzávadné práce. Přístroj udivuje tichým chodem (jen 20 dB) při bezkonkurenčním výkonem a nízkou spotřebou energie.

 

Čistička vzduchu LIFAair LA502C dovede zastavit ty nejmenší nečistoty. Použitý HEPA filtr je schopen zastavit nejméně 99,5% všech mikroskopických nečistot s velikostí jen 0,003 µm. Odstraňuje skoro všechny viry, bakterie (99,99%) a prach PM2.5 (99,99% za 30 minut). Výzkum Ghoung Zhou Institute of Microbiology potvrzuje, že filtr LIFAair zachycuje až 99,99% virů H1N1 s velikostí od 80-120 nm. K porovnání velikost koronaviru je 90-140 nm, tedy podobná H1N1. Pozoruhodná je také účinnost čističky v boji proti alergenům. LA502C zastavuje pyly 500-krát menší než rostlinné alergeny.

 

Čistička LIFAair zachycují částice s velikostí 0,003 µm

 

Elegance a chytré čištění vzduchu


 

Čistička vzduchu LIFAair LA502C pohled seshora

Jedinečný design působí, že vedle čističky LIFAair LA502C nelze jen tak projít kolem. Inspirovaná lopatky tryskových motorů obdržela prestižní vyznamenání RedDot 2017. Čistička je uzavřená v ocelovým plášti se stovky malých dírek, kterými se špinavý vzduch nasává dovnitř.

 

Ovládání čističky také vytváří nový standard – řídicí panel nemá žádná tlačítka. Nastavení rychlosti práce ventilátoru probíhá velmi rafinovaným způsobem – stačí lehce pohladit čističku ve směru hodinových ručiček, a práce ventilátor zrychlí. Pohlazení opačným směrem způsobí zpomalení otáček. Zařízení má téměř bezstupňové nastavení otáček – až 20 rychlostí. O aktuálním režimu práce informuje indikátor stavu práce nacházející se nad logem výrobce.

 

Kompletní vyčištění vzduchu


 

Na jedinečnou konstrukci filtračního systému u LIFAair LA502C se skládají precizní slícování a gumové těsnění, v kombinaci s obrovskou kapacitou filtrů zaručuje téměř kompletní vyčištění vzduchu procházejícího přístrojem. Nečistoty jsou zastavované: předfiltrem (kovový plášť uhlíkového modulu s mikro otvory), filtr s 3,5 kg impregnovaného aktivního uhlí (vyměňuje se jednou za 5 let!) a HEPA filtr třídy E12 s plochou až 4,6 m2 (doporučená výměna každé 3 roky). Přístroj je vybaven 4 moduly filtrů: 2 uhlíkové moduly (s předfiltrem) a 2 moduly HEPA. Je to perfektní ochrana a snížení provozních nákladů.

 

Stojí za to zmínit na obrovskou hodnotu CADR a o na těch nejnižších otáčkách a k tomu navíc velmi tichou práci (20 dB). CADR pro prach na úrovni koncentrace 139 m3/h je kolem 150 m3/h průtoku vzduchu. Za stejného výkonu konkurenční řešení jsou hlasitější o více než 10 dB!

 

LIFAair, jako jeden z mála výrobců čističek používá, bezkartáčové stejnosměrné motory, který se vyznačují dlouhou životností a tichou prací. Vyrábí je japonská firma NIDEC.

 

Stvořený pro alergiky


 

Perfektní těsnění filtrů působí, že čistička LIFAair 502C zadržuje všechny nečistoty (vzduch neproudí vedle filtrů bokami). Zařízení vychytává téměř 100% inhalačních alergenů, které způsobují problémy dýchací soustavy a taky být příčinou kožních potíží.

 

Osoby, které bojují s alergií, můžou využít model s přiloženou řídicí stanicí, která nabízí speciální režim allergy. Zvyšuje citlivost senzorů čističky a rychlost ventilátoru. Režim funguje nezávisle na detekci prachu PM2.5, takže působí i když prach je ve vzduchu. Výrobce doporučuje používat tento režim v chřipkové sezóně.

 

Čistička LIFAair odstraňuje blízko 100% alergenů ze vzduchu

 

Aplikace pro řízení odkudkoliv


 

LIFAair LA502C snímek LIFAair

Čističku vzduchu LIFAair LA502C lze řídit pomocí mobilního zařízení s přístupem k internetu. Mobilní aplikace LifaCTRL umožňuje nastavení otáček, zkontrolovat odečty senzorů teploty a vlhkosti, vypnout indikátor práce a zkontrolovat orientační stav opotřebování filtrů (precizní informaci umožňuje pouze stanice LIFAsmart, která je vybavená senzorem nečistot).

 

Stáhnut aplikaci LifaCTRL:

Aplikace LIFAair

 

 

Bezplatná aplikace LIFAair poskytuje úplnou kontrolu nad čištěním. Propojíte ji s měřicí stanicí LIFAsmart a Wi-Fi. Aplikace má možnost přidat řadu setů čistička + stanice pod různými názvy (např. „Ložnice Lenky“) a souběžně je kontrolovat. Podstatné je, že nepotřebujete trvalou IP adresu, stanice navazuje spojení s cloudem LIFAair, který zajištuje propojení.

 

Stáhnout aplikaci LIFAair:

Aplikace LIFAair Aplikace LIFAair

 

 

 

3 stupně filtrace


Filtry v čističce LIFAair LA502C

 

 

 • 1. Předfiltr: zachytává větší nečistoty jako zvířecí srst, prach, drobečky atp.

 • 2. Uhlíkový filtr s příměsí zeolitu: odstraňuje mj. benzen, formaldehyd, xylen, benzo[a]pyren a nepříjemné zápachy. Díky zeolitu (molekulární síto) čistička vzduchu zachytává také nebezpečné oxidy NOx, SOx a dokonce i ionizované radioaktivní částice pronikající mj. ze stavebního materiálu.

 • 3. Filtr HEPA E12: téměř v 100% zadržuje mikroskopické nečistoty – polétavý prach PM2,5 a PM10 pronikající do krevního oběhu (hlavní složky smogu), chorobotvorné bakterie a viry, plíseň, exkrementy roztočů a vlákna hub.

Další funkce


 • Dotykový panel: umožňuje plynule regulovat rychlost čištění

 • Jedinečně filtry: dlouhá životnost a kompletní vyčištění vzduchu

 • Unikátní design čističky: atraktivní vzhled a úspora místa

 • Senzory: vlhkosti a teploty

 • Gyroskop: automatické vypnutí čističky v případě naklonění

 • Bluetooth: možnost řízení z úrovně aplikace

 

Budova a technické parametry čističky vzduchu LIFAair LA502C
Technické parametry čističky vzduchu LIFAair LA502C
barva: bílá
rozměry: 800x300x300 mm
hmotnost: 14,6 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 1-60 W
CADR (prach)*: 139-450 m3/h
CADR (formaldehyd)*: 240 m3/h
hlučnost*: 20-52 dB
maximální akustický tlak: 63 dB(A)
délka přívodní šňůry: 3 m
doporučená pro plochu: do 54 m2
Odhad ročních nákladů na filtry: 1800 Kč

*hodnota záleží na rychlosti

 

  Stáhnout uživatelskou příručku

5/5

Nemohl jsem si pořídit verzi se stanicí, tak jsem začal od LA502C. Po nějaké době jsem stanici dokoupil ale ohodnotím verzi bez. Podle mne je lepší koupit skvělou čističku bez automatiky než nekvalitní s automatem. Stanici je možné vždy přikoupit stejně jako jsem to udělal já. LA502C i bez stanice má dvacet rychlostí práce a díky tomu je možné práci nastavit podle potřeby (hlavně hluku v noci). Přitom jsem si jistý, že čistička funguje, mám čidlo PM2.5 za 2000 kč a můžu říct, že čistička vzduch vyčistila extrémně rychle a to při nízkých otáčkách. Kvalita a velikost filtrů je ohromující. Doporučuju jít to elektra a podívat se dovnitř těch všech Philipsů, Sharpu a ostatních a si to porovnat s Lifaair. Mne se zdálo, že porovnávám profesionální stroj s hračkami.

Petr

5.0/5

Na základě 1 hodnoceníNa základě

Přidat vlastní názor o výrobku

LIFAair LA502C

LIFAair LA502C

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Filtry a příslušenství pro čistič LIFAair LA502C

LA22HEPA - Filtr HEPA12 do LA502

LA22HEPA

Filtr HEPA12 (komplet: 2 moduly) — do 3 let používání

Počet: -+

Cena: 2 999 Kč

LA32AC - Filtr węglowy do LA502

LA32AC

Filtr uhlíkovo-zeolitový (komplet: 2 moduly) — do 5 let používání

Počet: -+

Cena: 4 099 Kč

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.