Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier Pro
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier ProXiaomi Air Purifier Pro widok bokXiaomi Air Purifier Pro widok bokXiaomi Air Purifier Pro widok z tyłuXiaomi Air Purifier Pro widok bok z tyłuXiaomi Air Purifier Pro widok bok z tyłuXiaomi Air Purifier Pro filtr w urządzeniuXiaomi Air Purifier Pro widok na górę, wentylatorXiaomi Air Purifier Pro obsługaXiaomi Air Purifier Pro wyświetlacz LEDXiaomi Air Purifier Pro przekrój, filtrXiaomi Air Purifier Pro dziurki, przez które zasysane jest powietrzeXiaomi Air Purifier Pro czujnik zanieczyszczenia, przyciski reset oraz Wł / Wył podświetleniaXiaomi Air Purifier Pro od dołuXiaomi Air Purifier Pro filtr cylindryczny 360°Xiaomi Air Purifier Pro filtr cylindryczny 360°, hepa z bliskaFiltr cylindryczny w urządzeniu - odpezpieczonyFiltr cylindryczny w urządzeniu - zabezpieczony

Čistička vzduchu

Xiaomi Air Purifier Pro

Cena: 4 249 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 60 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza31-69 dB
 • Náklady na filtry 2800 Kč/rok
 • Náklady na energii 83 Kč/mc
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Řízení online

Čínská rovnováha

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Momentálně nedostupný

Bezplatné doručení

Vyberte možnost

Xiaomi Air Purifier Pro EU
Xiaomi Air Purifier Pro EU
4 249

Představujeme čističku vzduchu Xiaomi Air Purifier Pro - evropská verze (EU). Díky velkému výkonu (CADR 500 m3/h) se dá používat na velkých plochách do 60 m2. Mimořádně atraktivní vzhled potěší oko a tichý chod (při nejnižších otáčkách 31 dB) dovolí klidně se věnovat každodenním činnostem. Výrobce značnou váhu přikládá spotřebě energie.

 

Čistička vzduchu se spokojí s nepatrnými 4,8 W při běžné práci! To je možné díky zvláštní konstrukci japonského dvojitého bezkartáčového stejnosměrného motoru společnosti Nidec. Také cylindrický 360° filtr je japonské výroby (Toray), takže máte jistotu, že provedení je vysoce kvalitní. V této cenové kategorii je Xiaomi PRO špička!

 

Kupujete model vyrobený pro evropský trh! To znamená, že má síťovou zástrčku upravenou pro české zásuvky. Čistička vzduchu také nemá na kontaktech olovo, které je škodlivé a bylo v EU zakázáno.

 

Skoro 100% účinnost


Xiaomi Air Purifier Pro pohled z boku

 

U přístroje XIAOMI AIR PURIFIER Pro se o čistý vzduch stará 360°. Filtr je ve tvaru válce a špinavý vzduch se efektivně nasává ze tří stran (zepředu a ze stran). Vzadu se pak nachází umělohmotný neprodyšný kryt, kudy se lze dostat k filtru. Třívrstvý filtr je propojením vstupního filtru, HEPA E12 filtru s plochou 2.2 m2 adsorpčního filtru s aktivním uhlím (absorpční plocha 57 000 m2, tedy asi 35 g). Filtr se doporučuje vyměňovat přibližně každé 4 měsíce. Nemusíte si hlídat, zda by se už neměl filtr vyměnit, protože přístroj je inteligentní a sám nám dá vědět, až to bude potřeba! Filtrační soustava je dobře utěsněná díky zvláštnímu podstavci, který domačkává filtr nahoru

 

Jak uvádí výrobce, vnější vrstva filtru je 3-5krát tvrdší než u konkurence. Má vysokou pevnost v ohybu a je odolný vůči mastnotám, kyselinám, zásadám i většině rozpouštědel. Zajímavý je zde HEPA filtr, jenž po roztažení měří 7,7 m. Výrobce se postaral o co nejrovnoměrnější průtok vzduchu a toho se podařilo dosáhnout díky přesně stanoveným vzdálenostem mezi záhyby filtru (3,5 mm). Výměna filtru je banálně prostá a trvá jen několik sekund. Účinnost filtrace vypadá následovně

 

 • 100% velké prachové částice
 • 91% formaldehydy a další škodlivé látky
 • 99,3% částice do 0,3 μm
 • 99,99% částice do 2,5 μm

Princip fungování čističky vzduchu spočívá v nasávání špinavého vzduchu dírkami v plášti a pak zvláštní konstrukce tlakového systému usnadňující promíchávání vzduchu nasává znečištěný vzduch dovnitř a vypouští čistý vzduch s obrovskou silou nahoru. Xiaomi Air Purifier Pro vyčistí malou místnost (7 m2) během pouhých 4 minut. Za zmínku stojí to, že vzduch v místnosti se bude vyměňovat 8krát na hodinu (prochází čističkou vzduchu každých 7,5 minuty).

 

Neobyčejně chytré ovládání


 

Čističku vzduchu můžeme ovládat dvěma způsoby. Ručně pomocí jednoho tlačítka zapnout/vypnout, které slouží také k přepínání pracovních módů čističky vzduchu. Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier Pro může pracovat ve třech režimech (automatický, noční a výkonný).

 

Avšak neobyčejné ovládání získáváte pomocí aplikace Mi Home. Stačí zařízení se systémem Android nebo iOS a přístup k Wi-Fi, abyste mohli úplně kontrolovat činnost čističky vzduchu. Na obrazovce chytrého telefonu nebo tabletu zjistíte kvalitu vzduchu, aktuální teplotu, vlhkost a dokonce i míru opotřebení filtru! Také si můžete nastavit svůj vlastní harmonogram (kdy se má přístroj zapnout či vypnout nebo kdy se má přepnout do nočního režimu atp.). Zajímavá je funkce plynulého zvyšování výkonu zařízení vhodná v okamžiku, kdy přenesete čističku vzduchu do větší místnosti. Významná je informace, že aplikace byla nedávno přeložena do češtiny.

 

XIAOMI Air Purifier Pro – funkční zařízení


 

Čistička vzduchu přes svůj velký výkon nezabírá moc místa na podlaze (26×26 cm). Je však vyšší než ostatní modely XIAOMI. Přístroj se vyznačuje přehledným LCD displejem. Přečtete z něj většinu údajů (pracovní režim, aktuální kvalitu vzduchu – koncentraci polétavého prachu, vlhkost a teplotu v místnosti). Skvěle byla vyřešena informace o aktuální kvalitě vzduchu. Barevný prstenec reaguje na měnící se vzduch. Zelená barva znamená čistý vzduch (PM2.5 < 75 μg/m3), oranžová mírně znečištěný (75 < PM2.5 < 150 μg/m3), a červená silně znečištěný (PM2.5 > 150 μg/m3).

 

Precizní laserové prachové čidlo zajišťuje přesnou automatickou činnost (čidlo by se mělo občas vyčistit). Čidlo detekuje částice o velikosti pouhých 0,3 μm a ihned na displeji zobrazuje hodnotu AQI (Air Quality Index). Tlačítko sloužící k zapínání/vypínání bylo využito také ke změně pracovních módů. Estetika provedení je na nejvyšší úrovni a silný ventilátor, který vidíme shora, svědčí o nadčasovém designu. Je zajímavé, že výrobce používá na obaly ekologické, 100% rozložitelné hmoty.

 

Aplikace Mi Home


 

Xiaomi Air Purifier 3H aplikace Xiaomi Home

Díky mobilní aplikaci Mi Home můžete plně kontrolovat čističku vzduchu Xiaomi AP 3H. Budete moci v reálném čase ovládat přístroj a monitorovat kvalitu vzduchu i mimo domov. Aplikace je již nějakou dobu k dispozici v češtině. Mi Home vám poskytuje přístup k mnoha možnostem ovládání přístroje:

 • zapínání/vypínání čističky vzduchu
 • kontrola intenzity foukání vzduchu
 • nastavení časovače
 • nastavení pracovních režimů čističky vzduchu
 • zjišťování kvality filtru
 • zjišťování kvality vzduchu
 • aktuální hladina polétavého prachu PM2.5
 • aktuální vlhkost vzduchu
 • aktuální teplota
 • statistiky údajů
 • funkce plynulého zvyšování výkonu – rychlost ventilátoru uzpůsobena velikosti místnosti, díky čemuž získáváme optimální výkon pro danou metráž místnosti

 

Mobilní aplikace Mi Home také dává možnost nastavit si vlastní preference. Automatizace spočívá v definování vlastního harmonogramu. Můžete například nastavit, aby se čistička vzduchu zapnula před návratem ze školy či z práce, kdy se má přepnout do nočního módu atp.

 

Aplikace je zcela zdarma a je dostupná na zařízení se systémem Android nebo iOS. Mi Home je kompatibilní z Asistentem Google a Amazon Alexa. Aplikace Mi Home ke stažení:

Aplikace Mi Home Aplikace Mi Home

 

Tři filtrační stupně


Filtrační stupně Xiaomi Mi Air Purifier Pro

 • 1. Předfiltr mřížkový PET filtr zachytává větší nečistoty (drobky, srst, vlasy atp.)

 • 2. Filtr HEPA E12: zachytává viry, bakterie, výtrusy plísní, pyly a mechanické nečistoty, včetně PM2,5 a PM10 (hlavní složky smogu)

 • 3. Uhlíkový filtr: odstraňuje formaldehydy, další škodlivé látky, nežádoucí a nepříjemné zápachy

Další funkce


 • Vestavěný časovač programování času zapnutí a vypnutí

 • Noční režim: tichý chod a komfortní podmínky pro spánek

 • Tři pracovní režimy: automatický, noční a výkonný

 • Wi-Fi konektivita: úplné řízení zařízením z mobilní aplikace

 • Indikátor kvality vzduchu: na základě hladiny polétavého prachu

 • Indikátor výměny filtru: informace o nutnosti vyměnit filtr

 • Čidla v čističce vzduchu: polétavého prachu, teploty a vlhkosti

 • Světelné čidlo: přizpůsobení jasu displeje světlu v místnosti

 • Dva ventilátory aby se snížila hlučnost

Xiaomi Mi Air Purifier Pro animace otáčení
Technické parametry čističky vzduchu Xiaomi Air Purifier Pro
barva: bílá
rozměry: 260x260x735 mm
hmotnost: 8,7 kg
příkon*: 1,5-66 W
CADR*: do 500 m3/h
hlučnost*: 31-69 dB
doporučuje se na plochy: 35-60 m2
odhad ročních nákladů na filtry: 2800Kč

*záleží na rychlosti práce

 

  Stáhnout návod k použití

 

  Stáhnout návod k připojené z Mi Home

3/5

Nejsem si tím jist. Ventilátor není z těch nejtišších. I na nízkých otáčkách je slyšet, že nebyl precizně sestavený. Něco chrastí něco bzučí - mohlo by to být trochu tišší.

Halaj

5/5

Skvěle výkonný. Vynikající aplikace.

Marian

3.9/5

Na základě 7 hodnoceníNa základě

Přidat vlastní názor o výrobku

Xiaomi Air Purifier Pro

Xiaomi Air Purifier Pro

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Filtry a příslušenství pro čistič Xiaomi Air Purifier Pro

Filtr Purple 360° do oczyszczaczy Xiaomi

MCR-FLG

Filtr antibakterijní 360° - HEPA 12 a uhlíkový do 6 měsíců použivání

Počet: -+

Cena: 899 Kč

Filtr Xiaomi M6R-FLP Green

M6R-FLP

Proti formaldehydový  360° - uhlíkový a HEPA E12 - do 6 měsíců používání.

Počet: -+

Cena: 990 Kč

Filtr Green 360° do oczyszczaczy Xiaomi

M1R-FLP

Filtr antyformaldehydový 360° - HEPA E12 a uhlíkový do 6 měsíců použivání

Počet: -+

Cena: 999 Kč

Filtr 360° Blue do oczyszczaczy Xiaomi

M2R-FLP

Filtr 360° - HEPA 12 a uhlíkový do 6 měsíců použivání

Počet: -+

Cena: 799 Kč

Filtr Black 360° do čističek Xiaomi

M8R-FLH

Černý filtr 360° - HEPA H13 a uhlíkový - do 12 měsíců používání.

Počet: -+

Cena: 1 169 Kč

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.