Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 2S
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 2SXiaomi Air Purifier 2S widok z bokuXiaomi Air Purifier 2S widok z bokuXiaomi Air Purifier 2S widok z boku, tylna częśćXiaomi Air Purifier 2S widok z boku, tylna częśćXiaomi Air Purifier 2S tyłXiaomi Air Purifier 2S widok z góry, przycisk włączeniaXiaomi Air Purifier 2S wentylator z bliskaXiaomi Air Purifier 2S obsługaXiaomi Air Purifier 2S wyświetlacz OLEDXiaomi Air Purifier 2S przekrój na filtrXiaomi Air Purifier 2S filtr cylindryczny 360°Xiaomi Air Purifier 2S filtr cylindryczny 360°, hepa z bliskaXiaomi Air Purifier 2S dziurki, przez które jest zasysane powietrzeXiaomi Air Purifier 2S czujnik zanieczyszczenia, przyciski reset oraz Wł / Wył podświetleniaFiltr cylindryczny w urządzeniu - odpezpieczonyFiltr cylindryczny w urządzeniu - zabezpieczonyXiaomi Air Purifier 2S przekrój wnętrza

Čistička vzduchu

Xiaomi Air Purifier 2S

Cena: 3 699 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 37 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza31-66 dB
 • Náklady na filtry 1800 Kč/rok
 • Náklady na energii 35 Kč/mc
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Řízení online

Čínská rovnováha

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Střední dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 2S

Xiaomi Air Purifier 2S CN

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 3 699 Kč

Vyberte možnost

Xiaomi Air Purifier 2S CN
Xiaomi Air Purifier 2S CN
3 699 s odjištěnou automatizací
Xiaomi Air Purifier 2S EU
Xiaomi Air Purifier 2S EU
3 699

Xiaomi – filtr 360°Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S – evropská verze je novinka od asijského giganta. Vynikající výkonnostní výsledky (CADR 310 m3/h) a přitom neobyčejně nízká cena zaujaly spoustu uživatelů. Čistička Xiaomi je díky japonské konstrukci motoru neobyčejně úsporným zařízením (od 1,5 W) a uspokojuje nepatrnými 4,8 W v normálním režimu (méně než úsporná žárovka!). Byla zde použita nová technologie, která snižuje spotřebu energie v režimu hibernace až o 58 % ve srovnání s předchůdcem. K tomu tichý chod (31 dB), zajímavý design a výkonný filtr 360° spoluvytvářejí mimořádnou atraktivitu výrobku.

 

Dostupný model je evropskou verzí, který má zástrčku uzpůsobenou českým elektrickým zásuvkám. Čistička vzduchu nemá na kontaktech olovo, které je škodlivé a bylo v EU zakázáno.

 

Co je nového?


 

Přístroj Xiaomi Air Purifier 2S byl v porovnání se svým starším bratrem (verze bez „S“) zdokonalen. Dostal OLED displej (k dispozici je také ve verzi PRO, která umožňuje ovládání bez mobilní aplikace). Na displeji zjistíme pracovní režim (automatický, noční a výkonný), aktuální kvalitu vzduchu (koncentraci polétavého prachu), vlhkost a teplotu v místnosti. Dalším zlepšením jsou nové třívrstvé filtry s RFID, které automaticky po nainstalování resetují počítadlo opotřebení (v modelu bez „S“ se to musí dělat ručně). Každý filtr má svůj vlastní jedinečný identifikátor.

 

V popisovaném modelu najdeme kromě toho čidlo světelné intenzity, které automaticky přizpůsobuje jas displeje podle světla v místnosti (to se hodí zejména v noci). Je zde také přesnější laserové čidlo polétavého prachu (v AP 2 bylo nelaserové optické infračervené prachové čidlo), díky němuž přístroj lépe uzpůsobuje otáčky v automatickém režimu. Čidlo detekuje částice o velikost pouhých 0,3 μm a ihned na displeji zobrazuje ukazatel AQI (Air Quality Index).

 

Čistička vzduchu XIAOMI Air Purifier 2S – dobrá volba


Xiaomi Air Purifier 2S pohled z boku

 

Zbytek zůstává beze změn. Za neobyčejně atraktivní vzhled vděčíme ventilátoru umístěnému nahoře a plášti s až 943 dírkami, kterými se nasává znečištěný vzduch. Čistička vzduchu se ovládá jedním tlačítkem. Tlačítko zapnout/vypnout zde slouží také k přepínání pracovních režimů. Díky minimalistickému plášti nepotřebujeme moc místa (24×24 cm, to je v podstatě jako čtvrtka papíru). Přístroj se vyznačuje atraktivním vzhledem a tlačítko vzadu slouží k zapínání a vypínání podsvícení. Vzadu také najdeme tlačítko na resetování čističky vzduchu.

 

Dříve zmiňovaný OLED displej nám sděluje kvalitu vzduchu, měření se provádí na základě koncentrace polétavého prachu. Zelená barva znamená čistý vzduch (hodnota pod 75 µg/m3), oranžová mírné znečištění (75 – 150 µg/m3) a červená pak silně znečištěný vzduch (přes 150 µg/m3). Bude nás také informovat o nutnosti vyměnit filtr (bude svítit červeně asi 30 sekund).

 

Výkonná filtrace vzduchu


 

O čistý vzduch se stará válcový filtr 360°. Tento filtr je propojením pre-filtru, HEPA-E12 filtru s plochou 2,2 m2 a adsorpčního filtru s aktivním uhlím. Poskytuje téměř 100% účinnost v boji proti špinavému vzduchu. Válcový tvar filtru umožňuje nasávat znečištěný vzduch ze tří směrů (zepředu a ze stran). V zadní části se pak nachází umělohmotný neprodyšný kryt, kudy se lze dostat k filtru. Čistička vzduchu Xiaomi Air Purifier 2S má podstavec na pružinkách, díky níž je filtrační systém utěsněný (domačkává filtr nahoru).

 

 • 100 % velké prachové částice

 • 91 % formaldehydy a další škodlivé látky

 • 99,3 % částice do 0,3 μm

 • 99,99 % částice do 2,5 μm

Filtr byl vyroben japonskou společností Toray a výměna se doporučuje přibližně jednou za 6 měsíců. Samotná výměna je snadná a trvá pouhých několik sekund.

 

Jak uvádí výrobce, vnější vrstva filtru je 3-5krát tvrdší než u konkurence. Má vysokou odolnost proti mechanickým poškození (ohýbání) a je odolný vůči mastnotám, kyselinám, zásadám i většině rozpouštědel. Zajímavý je zde HEPA filtr, který po roztažení měří 7,7 m. Výrobce se postaral o co nejrovnoměrnější průtok vzduchu a toho se podařilo dosáhnout díky přesně stanoveným vzdálenostem mezi záhyby filtru (3,5 mm).

 

Tlakový systém se zvláštní konstrukcí usnadňující mísení vzduchu nasává znečištěný vzduch dovnitř a vypouští čistý vzduch s obrovskou intenzitou nahoru. Xiaomi Mi Air Purifier 2S zaručuje rychlé a bezproblémové fungování. Díky vysoké hodnotě CADR (310 m3/h) získáte čistý vzduch na deklarované ploše (21 m2) již po 10 minutách.

 

Ovládání přes Wi-Fi a aplikace Mi Home


 

Dnešní zařízení by měla mít možnost ovládání přes Wi-Fi síť. Popisovaná čistička vzduchu vám tuto možnost poskytuje. Stačí libovolné mobilní zařízení (tablet, chytrý telefon atp.) a můžeme model ovládat stále vyvíjenou mobilní aplikací.

 

Aplikace Mi Home vám dává možnost zapínat nebo vypínat čističku vzduchu a ovládat další funkce (např. kontrola intenzity foukání), stejně jako doma. Na obrazovce mobilního zařízení zjistíte kvalitu vzduchu, aktuální teplotu, vlhkost a dokonce i míru opotřebení filtru! Zajímavá je možnost vytvořit si vlastní harmonogram (např. můžete určit, kdy se má přístroj zapnout či vypnout nebo kdy se má přepnout do nočního režimu). Když přemístíte čističku vzduchu na jiné místo, tak se nám hodí funkce plynulého zvýšení výkonu zařízení. Významná je informace, že aplikace byla nedávno přeložena do češtiny.

 

Aplikace Mi Home


 

Xiaomi Air Purifier 3H aplikace Xiaomi Home

Díky mobilní aplikaci Mi Home můžete plně kontrolovat čističku vzduchu Xiaomi AP 3H. Budete moci v reálném čase ovládat přístroj a monitorovat kvalitu vzduchu i mimo domov. Aplikace je již nějakou dobu k dispozici v češtině. Mi Home vám poskytuje přístup k mnoha možnostem ovládání přístroje:

 • zapínání/vypínání čističky vzduchu
 • kontrola intenzity foukání vzduchu
 • nastavení časovače
 • nastavení pracovních režimů čističky vzduchu
 • zjišťování kvality filtru
 • zjišťování kvality vzduchu
 • aktuální hladina polétavého prachu PM2.5
 • aktuální vlhkost vzduchu
 • aktuální teplota
 • statistiky údajů
 • funkce plynulého zvyšování výkonu – rychlost ventilátoru uzpůsobena velikosti místnosti, díky čemuž získáváme optimální výkon pro danou metráž místnosti

 

Mobilní aplikace Mi Home také dává možnost nastavit si vlastní preference. Automatizace spočívá v definování vlastního harmonogramu. Můžete například nastavit, aby se čistička vzduchu zapnula před návratem ze školy či z práce, kdy se má přepnout do nočního módu atp.

 

Tři filtrační stupně


Filtrační stupně Xiaomi Mi Air Purifier 2S

 • 1. Mřížkový PET pre-filtr zachytává větší nečistoty (drobečky, srst, vlasy atp.).
   
  2. Filtr HEPA 11: zachytává viry, bakterie, výtrusy plísní, pyly a mechanické nečistoty, včetně PM2,5 a PM10 (hlavní složky smogu). Tento filtr filtruje také až 99,3 % PM0,3
   
  3. Uhlíkový filtr: odstraňuje formaldehydy, benzen, TVOC a další škodlivé látky, nežádoucí (vznikající například během rekonstrukcí bytů) a nepříjemné zápachy.

Další funkce


 • Wi-Fi konektivita: stačí mobilní zařízení se systémem iOS nebo Android.

 • Tři pracovní režimy: automatický, noční a výkonný.

 • Indikátor kvality vzduchu: na základě hladiny polétavého prachu.

 • Indikátor výměny filtru: informace o nutnosti vyměnit filtr.

 • Čidla v čističce vzduchu: polétavého prachu, teploty a vlhkosti.

 • Osvětlení čističky vzduchu: možnost vypnout (zadní část pláště).

 • Výměnná přívodní šňůra: bez redukce, verze pro EU s českou zástrčkou.

 • Režim auto: precizní činnost díky laserovým čidlům.

 • Dva ventilátory: aby se snížila hlučnost.

Xiaomi Mi Air Purifier 2S animace otáčení

Technické parametry

barva: bílá
rozměry: 240 × 240 × 520 mm
hmotnost: 4,8 kg
příkon*: 1,5-31 W
proudění vzduchu*: až 388 m3/h
CADR*: 310 m3/h
CADR (formaldehyd): 60 m3/h
hlučnost*: 31-66 dB
délka přívodní šňůry: 1,8 m
doporučuje se na plochy: 21-37 m2
odhad ročních nákladů na filtry: 1800 Kč

*hodnota závisí na rychlosti

 

  Návod k použití ke stažení

 

 Stáhnout manuál pro spárování s aplikací Mi Home

5/5

Včera jsem dostal čističku a prozatím jsem spokojenej, dobrá kvalita, je hezký. Co se týče funkčnosti, bez problému, v automatickém režimu není slyšet…. v aplikaci je možné nastavit rychlost v manuální režimu, nevím na kolik jsme si to namluvili ale se nám dýchá lépe. Čistička reaguje na všechno, otevření dveří, když kočka použije záchodek… jsem spokojený z nákupu.

bogdanor

5/5

Jediná rozumná volba za 4000 Kč

Grzesiek

5.0/5

Na základě 5 hodnoceníNa základě

Přidat vlastní názor o výrobku

Xiaomi Air Purifier 2S

Xiaomi Air Purifier 2S

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Filtry a příslušenství pro čistič Xiaomi Air Purifier 2S

Filtr Purple 360° do oczyszczaczy Xiaomi

MCR-FLG

Filtr antibakterijní 360° - HEPA 12 a uhlíkový do 6 měsíců použivání

Počet: -+

Cena: 899 Kč

Filtr Xiaomi M6R-FLP Green

M6R-FLP

Proti formaldehydový  360° - uhlíkový a HEPA E12 - do 6 měsíců používání.

Počet: -+

Cena: 990 Kč

Filtr Green 360° do oczyszczaczy Xiaomi

M1R-FLP

Filtr antyformaldehydový 360° - HEPA E12 a uhlíkový do 6 měsíců použivání

Počet: -+

Cena: 999 Kč

Filtr 360° Blue do oczyszczaczy Xiaomi

M2R-FLP

Filtr 360° - HEPA 12 a uhlíkový do 6 měsíců použivání

Počet: -+

Cena: 799 Kč

Filtr Black 360° do čističek Xiaomi

M8R-FLH

Černý filtr 360° - HEPA H13 a uhlíkový - do 12 měsíců používání.

Počet: -+

Cena: 1 169 Kč

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.