Čistička vzduchu Panasonic F-VXR70G-K
Čistička vzduchu Panasonic F-VXR70G-KPanasonic F-VXR70G-K pohled zbokuPanasonic F-VXR70G-K pohled zepředuPanasonic F-VXR70G-K pohled zepředu, při práciPanasonic F-VXR70G-K pohled zboku, při práciPanasonic F-VXR70G-K pohled zboku při práciPanasonic F-VXR70G-K pohled bok, vytažená nádoba na voduPanasonic F-VXR70G-K pohled bok, při práciPanasonic F-VXR70G-K pohled bok, nádoba na vodu v přístrojiPanasonic F-VXR70G-K pohled zezaduPanasonic F-VXR70G-K pohled zepředu, filtry v přístrojiPanasonic F-VXR70G-K pohled zepředu, bez filtrů a nádobyPanasonic F-VXR70G-K pohled zboku, bez filtrů a nádobyPanasonic F-VXR70G-K pohled seshora, řídicí panelPanasonic F-VXR70G-K pohled seshora, řídicí panelPanasonic F-VXR70G-K budova, pohled na filtryPanasonic F-VXR70G-K nádoba na voduPanasonic F-VXR70G-K předfiltrPanasonic F-VXR70G-K HEPA filtrPanasonic F-VXR70G-K uhlíkový filtrČistička vzduchu Panasonic F-VXR70G-KPanasonic F-VXR70G-K pohled bokPanasonic F-VXR70G-K pohled bokPanasonic F-VXR70G-K pohled bokPanasonic F-VXR70G-K pohled předPanasonic F-VXR70G-K pohled zbokuPanasonic F-VXR70G-K pohled bokPanasonic F-VXR70G-K pohled bokPanasonic F-VXR70G-K pohled bokPanasonic F-VXR70G-K pohled bokPanasonic F-VXR70G-K budova
Čistička vzduchu Panasonic F-VXR70G-K

Panasonic F-VXR70G-K

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 16 999 Kč

Čistička vzduchu

Panasonic F-VXR70G-K

Cena: 16 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 52 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-54 dB
 • Náklady na filtry 1360 Kč/rok
 • Náklady na energii 77 Kč/mc
 • Možnost navlhčování
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

Bez DPH pro firmy

Čistiřka Panasonic F-VXR70G-K technologie NanoePanasonic F-VXR70G-K je neobvykle výkonnou čističkou s odpařováním. Úroveň CADR 371 m3/h umožňuje bezproblémové čištění plochy do 52 m2. Zvláštní pozornost si zaslouží zvlhčovač vzduchu, kterého účinnost dosahuje až 700 ml/h. Revoluční technologie Nanoe pomáhá bojovat s alergiemi, a 3 filtry téměř úplně vyčistí vzduch. Čistička Panasonic F-VXR70G-K je velmi tichá, v nočním režimu generuje zvuk na úrovni jen 18 dB. Nízkou spotřebu energie čistička vděčí inovativní funkcí EcoNavi, která dovede snížit spotřebu energie až o 60%. Pět precizních senzorů dodává informace o kvalitě vzduchu, a kontroluje práci automatického režimu čističky a zvlhčovače. Pro snadné přemísťování a zajištění model byl vybavený kolečky s brzdou.

 

Japonská technologie


 

Panasonic F-VXR70G-K pohled zboku

Použití až 5 senzorů umožňuje plnou automatizaci práce čističky. Čidlo prachu a zápachu kontrolují kvalitu vzduchu, jejich odečty jsou zobrazeny na řídicím panelu. Pomocí tříbarevné stupnice, čistička hlásí aktuální znečištění. Modrá barva znamená, že vzduch je čistý, fialová lehce znečištěný, a červená silně špinavý vzduch. To také má vliv na automatickou práci čističky podle aktuálního stavu vzduchu. Citlivost senzorů je možné nastavit.

 

Pokud senzor prachu zjistí znečištěný vzduch, přední panel se otevře a maximálně zvyšuje absorpci nečistot. Zařízení je vybaveno funkcí 3D čištění, která přizpůsobuje práci čističky do druhu nečistot. Otevření předního krytu se také přizpůsobuje rychlosti práce a intenzitě čištění zápachu, prachu nebo smogu.

 

Žaluzie v krytu umožňují také aktivaci bodového nebo rozptýleného proudu. Je zde možnost nastavení rotačního pohybu žaluzií – swing, tehdy směr proudění vzduchu se mění podle úhlu nebo jednosměrné (žaluzie nerotuje).

 

Zařízení je také vybaveno senzorem pohybu člověka (je také možnost nastavení citlivosti), který snímá aktivitu v místnosti a řídí podle toho prací čističky. Dalším senzorem je senzor světla – který detekuje intenzitu světla a automaticky přizpůsobuje jas ukazatelů a rychlost práce ventilátoru. Pokud zjistí, že v místnosti je tma, aktivuje se automaticky režim spánku, který se perfektně hodí v noci.

 

Posledním snímačem je senzor navlhčení, který má na starost úroveň vlhkosti v místnosti. Odečty jsou zobrazeny na displeji pomocí pětibarevné stupnice. Navíc, díky těm odečtům práce zvlhčovače funguje plně automaticky. Úroveň vlhkosti lze nastavit na 40%/50%/60% a ta bude přístrojem udržovaná. Máte zde jistotu, že kvalita vzduchu v místnosti bude vždy na perfektní úrovni.

 

Seznamte se blíže s inovativním režimem EcoNavi, který dovede ušetřit až 60% energie než čističky bez této funkce. Práce v tomto režimu je rozdělená do dvou kroků. První je režim monitorování, který když zjistí, že vzduch je čistý, vypne čističku na 55 minut. Potom se čistička na 5 minut aktivuje, nastaví na střední otáčky, a zjistí kvalitu vzduchu. Pokud objeví nečistoty, tak vyčistí vzduch, a pokud ne, tak znovu se vypne. Tento postup bude opakovaný až do změny režimu.

 

V režimu monitorování velice důležitou roli hraje aktivita člověka. Pokud detektor nikoho nezachytí, vypne také ukazatele. Dalším krokem je režim učení, který pamatuje kdy se ve vzduchu objevují nečistoty, a předběžně aktivuje čištění na 5 minut před jeho výskytem.

 

Čistý vzduch na 99,99%


 

Panasonic F-VXR70G-K pohled zboku při práci

O čistý vzduch se starají 3 filtry, které zaručují téměř kompletní vyčištění vzduchu. První je předfiltr (nemusí se vyměňovat) – zastavuje větší nečistoty a prodlužuje životnost ostatních filtrů. Filtr stačí jen pravidelně vyčistit vysavačem.

 

Dalším filtrem je HEPA filtr třídy H13, který je špičkou mezi filtry HEPA. Zaručuje účinnost neutralizace těch nejmenších částic nejméně 99,9%. Výrobce uvádí životnost filtru dosahující až 10 let.

 

Posledním filtrem je uhlíkový filtr, absorbující nepříjemné zápachy a škodlivé plyny. Výrobce hodnotí jeho životnost na 10 let. Čistička vzduchu Panasonic F-VXR70G-K je vybavená indikátorem opotřebování filtrů, který vás upozorní když se filtry opotřebují.

 

Zvlhčování vzduchu a technologie Nanoe


 

Čistička vzduchu Panasonic F-VXR70GK je vybavená revoluční iontovou technologií Nanoe. Ionizátor uvolňuje do vzduchu mikroskopické částice vody, které eliminují, bakterie, viry, alergeny a nárůst plísně. Vědecky prozkoumaná účinnost dosahuje až 99,9%. Ionty Nanoe pomáhají v navlhčení pokožky a tato technologie je plně bezpečná.

 

Částice Nanoe jsou tak malinké (jedna miliardová kapky vody), že snadno pronikají do látek a neutralizují nechtěné zápachy. Průzkumy objevily, že částice Nanoe jsou schopny přenést cca 1000 krát více vody než běžně používané záporné ionty.

 

Panasonic F-VXR70G je vybavená velkou 3,5-litrovou nádobou na vodu, která vystačí na 5 hodin nepřetržité práce bez doplňování. Pokud voda v nádobce dojde, upozorní na to ikona na panelu.

 

Za správné navlhčení vzduchu odpovídá filtr zvlhčovače, výrobce poukazuje na jeho životnost na 10 let (při každodenní práci 8 hodin). Filtr má za úkol spojení suchého vzduchu z částicemi vody. Uvnitř tácku s filtrem jsou umístěny protiplísňové prostředky. Ty také zabraňují vzniku nepříjemného zápachu ze zvlhčovače.

 

Účinnost technologie Nanoe*


 

Čištění vzduchu
Viry a bakterie Plíseň Alergeny Pyly Nebezpečné látky
Odstranění: do 99,99%
Čas: 1-6h
Plocha: 1-45 m3
Odstranění: do 99,9%
Čas: 1-16h
Plocha: 23-45 m3
Odstranění: do 99,8%
Čas: 1-24 h
Plocha: 23-45 m3
Odstranění: do 100%
Čas: 8-24h
Plocha: 23 m3
Odstranění: do 99,9%
Čas: 16-24h
Plocha: 23 m3
Zápachy Efekt navlhčené kůže
Cigaretový kouř Odpadky (methylkaptan) Odpadky (trimethylamin) Pot
Čas: 2h
Plocha: 23 m3
Snížení: o 1,2
Čas: 1h
Plocha: 23 m3
Snížení: o 1,2
Čas: 1h
Plocha: 23 m3
Snížení: o 0,9
Čas: 6h
Plocha: 23 m3
Snížení: o 0,65
Čas: 28 dni
Plocha:
běžná domácnost

*údaje výrobce – ověřte detailní informace ohledně účinnosti technologie nanoe

 

5 stupňů filtrace


Stupně filtrace Panasonic F-VXR70G-K

 

 • 1. Předfiltr: zastavuje větší nečistoty jako prach, vlasy, pyly, srst aj.

 • 2. Filtr HEPA H13: absorbuje viry, bakterie, výtrusy hub, rostlinné pyly a mechanické nečistoty jako PM2.5 a PM10 (hlavní složky smogu).

 • 3. Uhlíkový filtr: odstraňuje formaldehydy a ostatní škodlivé látky, nepříjemné a nežádoucí zápachy.

 • 4. Filtr zvlhčovače: evaporační podložka zodpovědná za spojování vzduchu z částicemi vody.

 • 5. Ionizátor: technologie která bojuje proti virům, bakteriím, plísním a alergenům.

Další funkce


 • Funkce navlhčení: automatické zvlhčování

 • Technologie Nanoe: účinný boj proti alergenům

 • 5 snímačů: prachu, vlhkosti, zápachu, pohybu a světla

 • Rukojeti na bocích: usnadňují přenášení

 • Kolečka s brzdou: usnadňují přemísťování

 • Kontrola hladiny vody: informace kolik zbývá vody v nádobce

 • Spot Air: bodový proud iontů

 • Timer: vypnutí 2, 4 hodiny

 • Časový programátor spánku: tichý chod a vypnutí po 8 hodinách

 • Dětská pojistka: zajištění řídicího panelu

 • EcoNavi: úspory na elektřině

 • Režim spánku: perfektní podmínky pro spánek

 • 3 rychlosti ventilátoru: lo/med/high

 • Funkce pyly: perfektní pro odstranění prachu a rostlinných pylů

 • Funkce odstraňování zápachů: absorpce zápachů a cigaretového kouře

 • Indikátor znečištění: 3-barevná stupnice

 • Indikátor prázdné nádobky: upozornění na prázdnou nádobu na vodu

 • Indikátor vlhkosti: 5-barevná stupnice

 • Indikátor výměny filtrů: informace kdy je nutné filtry vyměnit

Panasonic F-VXR70G-K rotační foto
Technické parametry čističky vzduchu Panasonic F-VXR70G-K
barva: Černá lesklá
rozměry: 636x398x245 mm
hmotnost: 10,2 kg
Spotřeba elektřiny/příkon*: 6, 11, 66 W
spotřeba elektřiny/příkon se zvlhčovačem*: 10, 15, 58 W
nádoba: 3,5 L
průtok vzduchu*: 66, 162, 402 m3/h
CADR*: do 371,2 m3/h
průtok vzduchu navlhčování*: 114, 186, 378 m3/h
navlhčení*: 250, 400, 700 ml/h
hlučnost*: 18-53 dB
Délka napájecí šňůry: 2 m
Doporučená pro plochu: do 52 m2
Odhad ročních nákladů na filtry: 1360 Kč

*záleží na rychlosti práce

 

  Stáhnout návod na použití

5/5

Překvapivě pořádný a levný výrobek, jak na to co nabízí. Dříve jsem měl čističku na S, s podobným výkonem a Panasonic je tišší, stejně dobře vyrobený, a v nádobce na vodu má látky, které zabijí plíseň. W S. jsem měl s tím velký problém, protože se objevoval nepříjemný zápach (zapomněl jsem to čistit). Ionizace je prej taky skvělá, takže žádní další dotazy. Doporučuji.

Krzyś K2

5/5

Doporučuji každému, kdo má rád tichou práci. Už po chvíli je cítit rozdíl ve vzduchu v pokoji. Výrobek je solidní. Na první pohled nevypadá jako čistička ale jako designerský nábytek. Je super! Doporučuji!

Robert

5.0/5

Na základě 3 hodnoceníNa základě

Přidat vlastní názor o výrobku

Panasonic F-VXR70G-K

Panasonic F-VXR70G-K

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Filtry a příslušenství pro čistič Panasonic F-VXR70G-K

Filtr Panasonic F-ZXRP90Z

F-ZXRP90Z

Filtr HEPA H13 - do 10 let používání

Počet: -+

Cena: 2 999 Kč

Filtr Panasonic F-ZXFD70ZG

F-ZXRP90Z

Uhlíkový filtr (deodorizační) - do 10 let používání

Počet: -+

Cena: 1 799 Kč

Filtr Panasonic F-ZXKE90ZG

F-ZXKE90ZG

Filtr zvlhčovače - do 10 let používání

Počet: -+

Cena: 1 799 Kč

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Bez DPH pro firmy

0-bez-dph – Icon

Pokud Vaše firma má registraci EU DPH, nás systém automaticky započte 0% sazbu DPH. Zaplatíte částku bez DPH.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.