Čistička vzduchu Panasonic F-VXR50G-W
Čistička vzduchu Panasonic F-VXR50G-WPanasonic F-VXR50G-W pohled zbokuPanasonic F-VXR50G-W pohled zboku, při práciPanasonic F-VXR50G-W pohled zboku, při práciPanasonic F-VXR50G-W pohled zbokuPanasonic F-VXR50G-W pohled zboku, při práciPanasonic F-VXR50G-W pohled na bok, ze strany nádobkyPanasonic F-VXR50G-W pohled bok, rukojeti na přemístěníPanasonic F-VXR50G-W pohled zepředu, při práciPanasonic F-VXR50G-W pohled zepředuPanasonic F-VXR50G-W pohled zezaduPanasonic F-VXR50G-W pohled zezadu, vytažené filtryPanasonic F-VXR50G-W pohled zezadu, filtr navlhčovače v zařízeníPanasonic F-VXR50G-W pohled zezadu, filtr navlhčovače v přístrojiPanasonic F-VXR50G-W pohled zezadu, filtr HEPA v zařízeníPanasonic F-VXR50G-W pohled zezadu, uhlíkový filtr v zařízeníFiltr navlhčovače pro Panasonic F-VXR50G-WHEPA filtr pro Panasonic F-VXR50G-WUhlíkový filtr pro Panasonic F-VXR50G-WPanasonic F-VXR50G-W pohled seshora, uzavřený výstup vzduchu a řídicí panelPanasonic F-VXR50G-W budova, pohled na filtryČistička vzduchu Panasonic F-VXR50G-WPanasonic F-VXR50G-W pohled zepředuPanasonic F-VXR50G-W pohled bok, při práciPanasonic F-VXR50G-W pohled bokPanasonic F-VXR50G-W pohled bok, při práciPanasonic F-VXR50G-W pohled bok, při práciPanasonic F-VXR50G-W pohled bok, při práciPanasonic F-VXR50G-W pohled bok, při práciPanasonic F-VXR50G-W pohled bok, při práciPanasonic F-VXR50G-W pohled zepředu, otevřená žaluziePanasonic F-VXR50G-W pohled bok, při práciPanasonic F-VXR50G-W pohled bok, otevřená žaluziePanasonic F-VXR50G-W filtr navlhčovače v zařízeníPanasonic F-VXR50G-W řídicí panel, výstup vzduchuPanasonic F-VXR50G-W bez filtrů, pohled na ventilátorPanasonic F-VXR50G-W předfiltrPanasonic F-VXR50G-W uhlíkový filtrPanasonic F-VXR50G-W HEPA filtr H13Panasonic F-VXR50G-W kryt filtrů
Čistička vzduchu Panasonic F-VXR50G-W

Panasonic F-VXR50G-W

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 9 999 Kč

Čistička vzduchu

Panasonic F-VXR50G-W

Cena: 9 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 40 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-51 dB
 • Náklady na filtry 1130 Kč/rok
 • Náklady na energii 59 Kč/mc
 • Možnost navlhčování
 • možnost jonizace
 • Režim auto

Japonská technika

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Dostupný

Bezplatné doručení - 48 hodin

Bez DPH pro firmy

Čistička Panasonic F-VXR50G-W technologie NanoeČistička Panasonic F-VXR50G-W je vybavená veliceb účinnou funkcí navlhčování (500 ml/h). Použitá technologie Nanoe je spásou pro alergiky, obrovský výkon (CADR 277 m3) přístroje vyčistí místnost do 40 m2. Použití neobvyklé účinného filtru HEPA zaručuje vyčištění vzduchu z těch nejmenších částic na úrovni 99,9%! Panasonic F-VXR50G-W je neobvykle tichým přístrojem, který v tichým režimu pracuje s hlučností jen 18 dB. Kromě toho je velmi úsporné (v nočním režimu 6W), a funkce EcoNavi kromě toho že vytváří úspory energie, ale také se učí vašeho životního režimu a přizpůsobuje mu svou práci.

 

Velmi efektivní čištění vzduchu


 

Panasonic F-VXR50G-W pohled zboku

Čistička vzduchu pomocí 3-stupňovou filtraci neutralizuje blízko 100% nečistot ze vzduchu. Filtr HEPA H13 zajištuje pohlcování těch nejmenších částic na úrovni 99,9%. Dalším krokem čištění je filtr z aktivním uhlím, který absorbuje škodlivé plyny a nepříjemné zápachy.

 

Než vzduch proletí skrz tyto filtry, prochází nejdřív předfiltrem (první krok čištění), je to drobná síťka, který zachytává větší nečistoty a tímto prodlužuje životnost filtrů. Výrobce odhaduje životnost filtrů až na 10 let, ale to vždy záleží na faktické kvalitě vzduchu. Čistička má indikátor opotřebování filtru, která upozorní na nutnost výměny.

 

Špinavý vzduch je nasátý třemi vstupy vzduchu (2 na bocích a 1 ve spodní části), potom proudí skrz filtry, a už vyčištěné proudí pomocí ventilátoru výstupem, který je vzadu přístroje. Výstup vzduchu je zabezpečený žaluzií, která chrání před prášením dovnitř, když přístroj je vypnutý, a také rovnoměrně nasměruje vzduch v průběhu práce čističky.

 

Panasonic F-VXR50GW je vybavená funkcí „zachytávač velkých částic”. Funkce spočívá v tom, že jakmile sensor zjistí znečištěný vzduch, přední panel se široko otevře a nasměruje proud vzduchu tak, aby nejvíce optimálně zachytil nečistoty. Změna průtoku vzduchu podle druhu nečistot zajišťuje přizpůsobení práci čističky podle druhu a stupně koncentrace nečistot.

 

Čistička umožňuje volbu bodového nebo rozptylovacího způsobu proudění vzduchu podle potřeby. Lze nastavit automatickou změnu naklonění žaluzie (swing) nebo stabilní foukání v jednom směru (žaluzie se neotáčí).

 

Přizpůsobení vašemu životnímu rytmu


 

Čistička je vybavená 4 sensory, díky čemu jeho používání může být téměř úplně automaticky. Senzor prachu a zápachů z možností nastavení citlivosti kontrolují koncentraci nečistot a přizpůsobují k ní rychlost práce ventilátoru. Senzor vlhkosti řídí automatické zvlhčování vzduchu.

 

Posledním sensorem je snímač světla, který měří intenzitu světla v místnosti a přizpůsobuje tomu jas ukazatelů a rychlost ventilátoru. Po zhasnutí světla v noci přístroj automaticky se přepne do režimu spánku.

 

Ukazatel kvality vzduchu pomocí barevné stupnice upozorňuje na kvalitu vzduchu. Modrý ukazatel znamená vzduch čistý, malý červený – středně znečistěné, a větší červený špinavý vzduch.

 

Čistička vzduchu Panasonic F-VXR50G-W má funkci, která dovede ušetřit až 60% elektřiny v porovnání s čističkami bez této funkce – je to funkce EcoNavi. Tato možnost poznává životní režim uživatele a přizpůsobuje tomu práci čističky. Po aktivaci tohoto režimu čistička zkoumá vzduch, po 10 minutách, jestli zjistí znečistěný vzduch, přístroj zpustí čištění podle druhu a množství znečištění. Pokud vzduch bude čistý čistička se přepne do režimu spánku na 50 minut. Dalším krokem práce režimu je poznávání doby ve které se zvyšuje koncentrace nečistot ve vzduchu, a aktivaci čištění na 5 minut před jeho potenciálním výskytem.

 

Velmi efektivní zvlhčování vzduchu


 

Panasonic F-VXR50G-W filtr zvlhčovače

W čističce Panasonic F-VXR50G se nachází docela velká nádoba na vodu s objemem 2,3-litru, zajišťuje 4-5 hodin práce zvlhčování, bez nutnosti doplňování.

 

Za správné navlhčení vzduchu odpovídá filtr zvlhčovače, který spojuje vzduch s částicemi vody. Uvnitř tácku na nádobku, jsou látky, které zabraňují růstu plísně ve filtru. Tento prostředek také zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu z filtru. Životnost dochází až do 10 let (při práci 8 hodin denně).

 

Čidlo zvlhčovače měří a dodává informace ohledně vlhkosti vzduchu, hodnota je zobrazená na panelu pomocí pětibarevné stupnici. Kromě toho, díky čidlu vlhkosti je možná funkčnost automatického režimu zvlhčovače. Díky tomu, úroveň navlhčení vzduchu bude vždy perfektní.

 

Přistroj je vybavená revoluční patentovanou technologií Nanoe. Nanoe jsou malinkými ionty obklopené molekulami vody, které jsou uvolněné do vzduchu. Ionty potom obklopují a neutralizují viry, bakterie, plísně a alergeny. Účinnost této technologie dosahuje až 99,9%, co bylo potvrzeno mnoha výzkumy.

 

Díky využití této technologie vzduch je navlhčený, a testy potvrdili, že ionty pomáhají udržet navlhčenou také pokožku. Výzkumy objevili, že částice nanoe přenáší cca 1000 krát více vlhkosti než běžně používané záporné ionty. Stojí za to zmínit, že díky mikroskopické velikosti iontů (jedna miliardová kapky vody) jsou schopny proniknout hluboko v látky a odstraňovat nepříjemné zápachy.

 

Účinnost technologie Nanoe*


 

Čištění vzduchu
Viry a bakterie Plíseň Alergeny Pyly Nebezpečné látky
Odstranění: do 99,99%
Čas: 1-6h
Plocha: 1-45 m3
Odstranění: do 99,9%
Čas: 1-16h
Plocha: 23-45 m3
Odstranění: do 99,8%
Čas: 1-24 h
Plocha: 23-45 m3
Odstranění: do 100%
Čas: 8-24h
Plocha: 23 m3
Odstranění: do 99,9%
Čas: 16-24h
Plocha: 23 m3
Zápachy Efekt navlhčené kůže
Cigaretový kouř Odpadky (methylkaptan) Odpadky (trimethylamin) Pot
Čas: 2h
Plocha: 23 m3
Snížení: o 1,2
Čas: 1h
Plocha: 23 m3
Snížení: o 1,2
Čas: 1h
Plocha: 23 m3
Snížení: o 0,9
Čas: 6h
Plocha: 23 m3
Snížení: o 0,65
Čas: 28 dni
Plocha:
běžná domácnost

*údaje výrobce – ověřte detailní informace ohledně účinnosti technologie nanoe

 

5 stupňů filtrace


Stupně filtrace Panasonic F-VXR50G-W

 

 • 1. Předfiltr: zastavuje větší nečistoty jako prach, vlasy, pyly, srst aj.

 • 2. Filtr HEPA H13: absorbuje viry, bakterie, výtrusy hub, rostlinné pyly a mechanické nečistoty jako PM2.5 a PM10 (hlavní složky smogu).

 • 3. Uhlíkový filtr: odstraňuje formaldehydy a ostatní škodlivé látky, nepříjemné a nežádoucí zápachy.

 • 4. Filtr zvlhčovače: evaporační podložka zodpovědná za spojování vzduchu z částicemi vody.

 • 5. Ionizátor: technologie která bojuje proti virům, bakteriím, plísním a alergenům.

Další funkce


 • Funkce zvlhčování: automatické navlhčování

 • 4 senzory: prachu, vlhkosti, zápachu a světla

 • Technologie Nanoe: účinný boj s alergií

 • Spot Air: bodové proudění iontů

 • Rukojetí na bocích: usnadňují přenášení

 • Ukazatel hladiny vody: kontrola hladiny vody v nádobě na vodu

 • Timer: vypnutí po 2, 4 hodinách

 • Dětská pojistka: uzamknutí řídicího panelu

 • EcoNavi: snížení nákladů na elektřinu

 • Indikátor opotřebování filtru: informace o stavu filtru

 • Indikátor vyprázdnění nádoby na vodu: upozornění na prázdnou nádobu na vodu

 • Indikátor vlhkosti: 5-barevná stupnice

 • Režim spánku: komfortní podmínky pro spánek

 • Indikátor znečištění vzduchu: 3-barevná stupnice

 • 3 rychlosti ventilátoru: lo/med/high

 • Funkce odprášení: perfektní pro odstranění prachu a pylů

 • Funkce odstraňování zápachů: odstranění zápachu a cigaretového kouře

Panasonic F-VXR50G-W rotační foto
Technické parametry čističky vzduchu Panasonic F-VXR50G-W
barva: bílá
rozměry: 560x360x230 mm
hmotnost: 8,6 kg
Spotřeba elektřiny/příkon*: 6, 9, 46 W
spotřeba elektřiny/příkon se zvlhčovačem*: 9, 13, 46 W
nádoba: 2,3 L
průtok vzduchu*: 54, 114, 306 m3/h
CADR*: do 276,8 m3/h
průtok vzduchu navlhčování*: 78, 138, 294 m3/h
navlhčení*: 150, 230, 500 ml/h
hlučnost*: 18-51 dB
Délka napájecí šňůry: 2 m
Doporučená pro plochu: do 40 m2
Odhad ročních nákladů na filtry: 1130 Kč

*záleží na rychlosti práce

 

  Stáhnout návod na použití

5/5

Hledal jsem čističku s navlhčením do dětského pokoje, jediným rozumným řešením 3v1 byl Panasonic a Sharp. Panasonic vyhrál tím, že má vstup vzduchu je vepředu, a můžu postavit čističku přímo u zdi.

Rafał

5/5

Velmi pomohla alergii, kterou má naše babička!

Elka

5.0/5

Na základě 5 hodnoceníNa základě

Přidat vlastní názor o výrobku

Panasonic F-VXR50G-W

Panasonic F-VXR50G-W

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Filtry a příslušenství pro čistič Panasonic F-VXR50G-W

Filtr Panasonic F-ZXRP50Z

F-ZXRP50Z

Filtr HEPA H13 - do 10 let používání

Počet: -+

Cena: 2 399 Kč

Filtr Panasonic F-ZXHD55ZG

F-ZXHD55ZG

Uhlíkový filtr (deodorizační) - do 10 let používání

Počet: -+

Cena: 1 499 Kč

Filtr Panasonic F-ZXHE50ZG

F-ZXHE50ZG

Filtr zvlhčovače - do 10 let používání

Počet: -+

Cena: 1 799 Kč

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Bez DPH pro firmy

0-bez-dph – Icon

Pokud Vaše firma má registraci EU DPH, nás systém automaticky započte 0% sazbu DPH. Zaplatíte částku bez DPH.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.