Čistička vzduchu LIFAair LA500V
Čistička vzduchu LIFAair LA500VLIFAair LA500V žádná stanice, pohled zepředuLIFAair LA500V stanice, pohled zepředuLIFAair LA500V s napájecím kabelemLIFAair LA500V stanice a filtryLIFAair LA500V pohled shora, lopatky ventilátoruLIFAair LA500V pohled shora, lopatky ventilátoru a řídicí panelLIFAair LA500V horní část čističkyLIFAair LA500V zoom na plášť, dírky kterými se nasává vzduchLIFAair LA500V logo na pláštiLIFAair LA500V nálepka 'Finland'Filtr pro čističku LIFAair LA500V (2 v sadě)LIFAair LA500V set filtrůLIFAair LA500V zoom na filtr, rukojeť pro přemísťováníLIFAair LA500V filtr, pohled zevnitřLIFAair LA500V, pohled zespoduLIFAair LA500V, pohled zespodu, nainstalované všechny filtryLIFAair LA500V, pohled zespodu, nainstalované všechny filtryLIFAair LA500V pohled dovnitřLIFAair LA500V pohled dovnitřLIFAair LA500V pohled dovnitřLIFAsmart LAM01 - nastaveníLIFAsmart LAM01 - indikátor vlhkostiLIFAsmart LAM01 - indikátor teplotyLIFAsmart LAM01 - indikátor koncentrace pylu PM2.5LIFAsmart LAM01 - indikátor koncentrace pylu PM10LIFAsmart LAM01 - indikátor koncentrace dioxidu uhličitéhoLIFAsmart LAM01 - párování se sítí Wi-FiLIFAsmart LAM01 - procentuální indikátor životnosti filtrůLIFAsmart LAM01 - nastavení sítěLIFAsmart LAM01 - nastavení nočního režimuLIFAsmart LAM01 - nastavení režimu turboLIFAsmart LAM01 - nastavení rychlosti ventilátoru na režim autoLIFAsmart LAM01 - nastavení rychlosti ventilátoru v manuálním režimuLIFAsmart LAM01 - nastavení automatického režimuLIFAsmart LAM01 - nastavení ručního režimuLIFAsmart LAM01 - nastavení časuLIFAsmart LAM01 - možnosti hodinLIFAair LA500V umístění čističkyLIFAair LA500V umístění čističkyUmístění čističky LIFAair LA500VUmístění čističky LIFAair LA500VUmístění čističky LIFAair LA500VScreen z aplikace LIFAairScreen z aplikace LIFAair - indikátor opotřebování filtrůScreen z aplikace LIFAair - kvalita vzduchuScreen z aplikace LIFAair - o firměScreen z aplikace LIFAair - seznam přístrojů

Čistička vzduchu

LIFAair LA500V

Cena: 23 999 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 72 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza21-54 dB
 • Náklady na filtry 2000 Kč/rok
 • Náklady na energii 77 Kč/mc
 • Čidla PM2.5 a POL
 • Režim auto
 • Řízení online

Finská přesnost

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Momentálně nedostupný

Bezplatné doručení

Informovat, když výrobek bude dostupný

LIFAair LA500V s unikátní měřící stanicíLIFAair LA500V je první čističkou vzduchu v nabídce finského výrobce, ve kterým byl použit kompozitní filtr (spojení před-filtru, uhlíkového filtru a filtru HEPA). Kromě toho, zařízení je vybaveno dvěma takovými filtry! Tímto způsobem výrobce výrazně zvýšil výkonnost čistění, ale zajistil nesmírně tichou práci. Úroveň CADR je až 600 m3/h, co se přepočítává na obsluhu místnosti veliké až 72 m2. Nemůže zde chybět geniální měřící stanice s barevným displejem, která je řídicím centrum čističky a kvality vzduchu.

 

Čistička LIFAair LA500V není vybavená displejem (má jej stanice), a řídí se pomocí dotyku. Když pohladíte horní část přístroje ve směru hodinových ručiček, práce ventilátoru zrychlí, pohlazení v opačném směru zpomalí práci přístroje. Na výběr je až 21 rychlostí práce ventilátoru. Výrobce nabízí pro usnadnění řízení mobilní aplikaci, která umožňují plnou kontrolu čističkou z libovolného místa ve světě. Design přístroje je pečlivě navržený, plášť je kovový, a horní kryt přikrývající lopatky ventilátoru, je prostě překrásný, když se porovná s ostatními přístroji tohoto typu. Zajímavostí je, že slitina uhlíkové ocele SPCC je používaná v automobilovém průmyslu.

 

Čistička LIFAair LA500V se skvěle hodí k odstraňování těch nejmenších nečistot vzduchu. Zde použitý HEPA filtr zadržuje nejméně 99,5% mikro nečistot s velikostí 0,003 µm. Čistička zbavuje vzduch ve vašem okolí, téměř všechny viry, bakterie (99,99%) a pyly PM2.5 (99,99% za 30 minut). Podle výzkumu Ghoung Zhou Institute of Microbiology filtr LIFAair je schopen vychytat až 99,99% virusů H1N1 s velikostí jen 80-120nm. Pro porovnání, koronavirus dosahuje velikosti 90-140nm, tedy velmi podobnou k velikosti H1N1.

 

Čistička LIFAair zachycují částice s velikostí 0,003 µm

 

Úsporná a efektivní čistička vzduchu


 

LIFAair LA500V pohled zepředu

LIFAair LA 500V navzdory svému obrovskému výkonu čistička spotřebovává jen nepatrné množství elektřiny. Maximální spotřeba proudu je 60 W, co se převede na zanedbatelné zvýšení nákladů na elektřinu. Zavděčuje se to perfektnímu sladění komponent a vysoce kvalitnímu bezkartáčovému motoru, který je vyráběný špičkovou japonskou firmu – Nidec.

 

O čistý vzduch se zde stará filtr 360° který je spojením předfiltru, uhlíkového filtru a filtru HEPA. Je to velice populární řešení, které pro uživatele znamená maximální pohodlí. Nemusíte kupovat a vyměňovat jednotlivé filtry, zde je všechno v jednom module! Mnohaleté zkušenosti firmy LIFAair dovolilo ideálně přizpůsobit velikost jednotlivých vrstev filtru. Veliké množství aktivního uhlí a obrovská plocha HEPA filtru (po rozložení 4,3 m2) umožňují efektivní a bleskové vyčistění vzduchu. Kromě toho, pro získání maximální efektivity, čistička je vybavená dvěma takovými filtry! Špinavý vzduch je nasávaný stovky maličkých otvorů v krytu a pluje skrz filtry.

 

První vrstva – předfiltr zachycuje větší nečistoty jako: prach, srst, vlasy, pyly a.j. Další vrstvou je HEPA, zaručující efektivitu 99,5% v odstraňování těch nejmenších částic ze vzduchu. Výrobce instaluje ve svých čističkách HEPA filtry, třídy E12, které jsou současně nejlepším kompromisem mezi výkonem a účinností čističky. Odstraňuje ze vzduchu většinu virů, alergenů a pylů zodpovědných za výskyt smogu (PM2.5 a PM10). Filtr je neobvykle účinný, o čem svědčí čísla – už za 30 minut je odstraněno ze vzduchu 99,99% pylů PM2.5!

 

Poslední etapu filtrace je aktivní uhlí zodpovědný za pohlcování nepříjemných zápachů, škodlivých plynů a formaldehydu. Každý z filtrů má v uvnitř 325 gramů aktivního uhlí (spolu 650 gramů). Lze naznačit, že výkonnost odfiltrování formaldehydu je 3,76 m3/h – co je 3,76 krát víc, než je standard. A to znamená odstranění 91,33% nebezpečného formaldehydu za pouhých 30 minut! Data potvrzují vysokou účinnost a výkonnost filtru.

 

Obrovské lopatky ventilátoru s velkou sílou proudí vyčištěný vzduch směrem nahoru, a pomocí Coandůova jevu efektivně čistí vzduch v každé částí místnosti. Životnost filtrů je odhadovaná na 36 měsíců, co je více méně reální, když se vezme jejich plochu. Nemusíte se starat o stupeň opotřebování filtrů, zařízení to dělá za vás. Přístroj měří opotřebování filtrů, na základě měření koncentrací nečistot a zápisu práce čističky (průtoku vzduchu skrz filtr). Uživatelovi je zpřístupněné procentuální opotřebování na displeji řídící stanice a v mobilní aplikaci.

 

Jedinečná měřící stanice


 

LIFAair LA500V stanice LAM01

Čistička je zbavená řídicího panelu a displeje. Ve předu za logem výrobce se nachází dioda LED, která ukazuje stav práce čističky LIFAair LA500V. Pro plnou kontrolu čističky výrobce nabízí řídicí a měřící stanici. LIFAsmart LAM01 je vybavená barevným displejem (odlišně od LAM05), kde lze přečíst a nastavit všechny dostupné možnosti zařízení. Stanice je dostupná v angličtině.

 

Kromě toho, díky 4 čidlům (2 v stanic a 2 v čističce) nabízí velice precizní informace ohledně kvality vzduchu:

 • čidlo pylů PM2.5 a PM10 dodává informace ohledně koncentrace pylů, které jsou schopny proniknout do krve a způsobit potíže horních dýchacích cest, je to vlastně laserové čidlo zachycující částice v rozsahu od 0,3 µm do 10 µm,
 • čidlo CO2, je vzácností v zařízeních tohoto typu, měří koncentraci dioxidu uhličitého, který je zodpovědný za bolest hlavy a špatný spánek,
 • čidlo vlhkosti měří a označuje relativní vlhkost v místnosti, která způsobuje růst plísni,
 • čidlo teploty zobrazuje teplotu v místnosti.

 

Stanice může působit samostatně jako precizní a mobilní měřič kvality vzduchu. Použité přes LIFAair čidla jsou vyrobené v USA a Japonsku a vyznačují se neobvykle precizní reakcí na stav kvality vzduchu. Automatický režim probíhá díky stanici a čidlům, rychlost ventilátoru se nastaví podle stupně znečištění vzduchu. Vzduch je vždy očištěný, a automatický režim prodlužuje životnost filtru, zajišťuje úspory energie a udržuje nejtišší úroveň hlasitosti. Kromě toho, výrobce nastavil výstražnou hodnotu koncentrace PM2.5 už od 12 µg/m3, co znamená okamžitou reakci na změnu kvality vzduchu. Máte jistotu, že vzduch, kterým dýcháte je čistý!

 

Stanice LIFAsmart LAM01 na základě složitých algoritmů (výpočty zahrnují zápis práce přístroje a kvalitu vzduchu kolem) zajišťuje také informace ohledně stavu opotřebování filtrů. Dozvíte se o procentuálním opotřebování filtru a díky tomu stihnete jej včas vyměnit. Stanice má vestavěnou výkonnou lithiovou, díky tomu můžete jí mít vždy po ruce (ve škole, práci, autě nebo na dovolené) a zkontrolovat kvalitu vzduchu.

 

Čistička doporučovaná alergikům


 

Čistička vzduchu LIFAair je v absolutní špičce, perfektní sladění filtrů způsobuje uzavření všech nečistot uvnitř přístroje (nic neuteče bokem). Kromě toho, použití dvou sad filtrů umožnilo dosažení velké výkonnosti (vysoká hodnota CADR). LIFAair LA500V je schopná zadržet skoro 100% alergenů způsobující kožní změny nebo potíže s dýchací soustavou.

 

Čistička LIFAair odstraňuje blízko 100% alergenů ze vzduchu

 

Aplikace LIFAair


 

 

Výrobce nabízí také možnost řízení čističkou pomocí libovolného mobilního zařízení. Stačí operační systém Android 5.0 a novější nebo iOS 11.0 a novější. Aplikace LIFAair umožňuje řízení čističky a nabízí informace ohledně aktuální kvality vzduchu. Po nainstalování aplikace bude moci:

 • zkontrolovat kvalitu vzduchu,
 • zkontrolovat koncentraci pylu PM2.5 a PM10 w µg/m3,
 • zkontrolovat koncentraci dioxidu uhličitého,
 • zkontrolovat úroveň vlhkosti,
 • přečíst teplotu v místnosti,
 • zapnout/vypnout čističku,
 • nastavit režim práce čističky, automatický a noční,
 • dozvědět se o procentuální úrovni opotřebování všech filtrů,
 • dozvíte se více informací o firmě LIFAair.

 

Aplikace je dostupná v angličtině a umožňuje přidání několika setů stanice – čistička a je pojmenovat (třeba 'ložnice Lenky') a jejich současné řízení. Nemusíte mít pevnou adresu IP, stanice se spojuje s cloudem LIFAair, a je prostředníkem ve spojení. Stáhnout aplikaci LIFAair:

Aplikace LIFAair Aplikace LIFAair

 

3 stupně filtrace


LIFAair LA500V s filtry a stanicí

 

 • 1. Předfiltr: zadržuje větší nečistoty jako prach, vlasy, drobky.

 • 2. Filtr HEPA E12: zadržuje skoro 100% mikroskopických nečistot – pronikajících do krevní soustavy pylů PM2.5 a PM10 (hlavní složky smogu), patogenní bakterie a viry, plíseň, roztoče a výtrusy hub.

 • 3. Uhlíkový filtr: odstraňuje mezi jinými benzen, formaldehyd, xylen, benzo(a)piren a nepříjemné zápachy.

Další funkce


 • Měřící stanice: měří kvalitu vzduchu a řídí přístroj

 • Konektivita WiFi: řízení pomocí mobilní aplikace

 • Dotykový panel: plynulá změna rychlosti

 • Měření opotřebování filtrů: procentuální hodnota opotřebování filtrů

 • Jedinečný projekt: atraktivní vzhled a úspora místa

 • Dva automatické režimy: Smart a Night

 • Konektivita Bluetooth: umožňuje komunikaci čistička-stanice

 • 4 precizní čidla: pylů, dioxidu uhličitého, vlhkosti a teploty

 • Rodičovský zámek: zámek panelu chránící před nekontrolovanými změnami

 • Testing Mode: stálé monitorování kvality vzduchu v 5 minutových intervalech

 • 21 rychlostí ventilátoru: nastavované dotykem

 • Režim Turbo: bleskové vyčistění nečistot

 • Gyroskop: automatické vypnutí v případě naklonění

LIFAair LA500V
Technické parametry čističky vzduchu LIFAair LA500V
barva: bílá
rozměry: 800x300x300 mm
hmotnost: 14,65 kg
Spotřeba elektřiny/příkon*: do 60 W
CADR (pyly)*: do 600 m3/h
CADR (formaldehyd)*: do 190 m3/h
hlasitost*: 21-54 dB
Akustická moc*: 35-66 dB(A)
Délka napájecí šňůry: 1,8 m
Doporučená pro plochu: do 72 m2
Odhad ročních nákladů na filtry: 2000 Kč

*záleží na rychlosti

 

  Stáhnout uživatelskou příručku

5/5

Jsem spokojený z nákupu, splňuje všechny moje požadavky. Je opravdu velice tichá. Takovou kvalitu jsem už dávno neviděl. Nikde žádný plast, jako u ostatních výrobců. Aplikace by mohla být více rozšířená ale funguje, co víc chtít. Úroveň měření CO2 je velice užitečná, teprve po koupi jsem zjistil jak si škodíme, když máme zavřené okno v ložnici. Po několika změnách v ložnici, snížil jsem úroveň CO2 o polovinu, a spí se rozhodně lépe. To může být také následek čistějšího vzduchu.

Jarek

5/5

Je to moje druhá Lifaair, žádná překvapení. Je to Mercedes mezi čističkami.

Baleja

5.0/5

Na základě 2 hodnoceníNa základě

Přidat vlastní názor o výrobku

LIFAair LA500V

LIFAair LA500V

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Filtry a příslušenství pro čistič LIFAair LA500V

Filtr LIFAair LA33

LA33

Kompozitní filtr (sada: 2 moduly) — až do 3 let používání

Počet: -+

Cena: 5 999 Kč

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.