Čistička vzduchu LIFAair LA500+
Čistička vzduchu LIFAair LA500+cisticka-vzduchu-lifaair-la500plusLIFAair LA500+ s příslušenstvímLIFAair LA500+ bez staniceLIFAair LA500+ pohled zepředuLIFAair LA500+ horní. část přístrojeLIFAair LA500+ filtr HEPA E12LIFAair LA500+ modul uhlíkového filtruLIFAair LA500+ modul uhlíkového filtruLIFAair LA500+ pohled seshora, výstup vzduchuLIFAair LA500+ použití ovládacího paneluLIFAair LA500+ detail pláště, otvory kterými je nasávaný vzduchLIFAair LA500+ logo výrobceLIFAair LA500+ vlajka FinskaLIFAair LA500+ pohled zespoda, kryt filtrůLIFAair LA500+ všechny filtry umístěné uvnitřLIFAair LA500+ pohled na filtry v přístrojiLIFAair LA500+ pohled na filtry v přístrojiLIFAair LA500+ pohled na filtry v přístrojiLIFAair LA500+ pohled na filtry v přístrojiLIFAair LA500+ detail filtru HEPALIFAair LA500+ detail uhlíkového filtruLIFAair LA500+ detail uhlíkového filtruLIFAsmart LAM01 - nastaveníLIFAsmart LAM01 - zobrazení úrovně vlhkostiLIFAsmart LAM01 - zobrazení úrovně vlhkostiLIFAsmart LAM01 - zobrazení úrovně jemného prachu PM2.5LIFAsmart LAM01 - zobrazení jemného prachu PM10LIFAsmart LAM01 - zobrazení úrovně koncentrace oxidu uhličitéhoLIFAsmart LAM01 - párování se sítí Wi-FiLIFAsmart LAM01 - procentuální opotřebování filtrůLIFAsmart LAM01 - nastavení sítěLIFAsmart LAM01 - nastavení časuLIFAsmart LAM01 - funkce hodinLIFAair LA500+ umístění čističkyLIFAair LA500+ umístění čističkyLIFAair LA500+ umístění čističkyLIFAair LA500+ vyjímatelný modul uhlíkového filtruLIFAair LA500+ změna nastavení rychlostiScreen z aplikace LIFAair - kvalita vzduchuScreen z aplikace LIFAair - indikátor opotřebování filtrůScreen z aplikace LIFAair - o firměScreen z aplikace LIFAair - seznam přístrojů
Čistička vzduchu LIFAair LA500+

LIFAair LA500+

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 19 819 Kč

Čistička vzduchu

LIFAair LA500+

Cena: 19 819 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 54 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza20-52 dB
 • Náklady na filtry 1700 Kč/rok
 • Náklady na energii 75 Kč/mc
 • Čidla PM2.5 a POL
 • Režim auto
 • Řízení online

Finská přesnost

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

Bez DPH pro firmy

LIFAair LA500+ s unikátní měřící stanicí

LIFAair LA500+ je finskou perličkou spojující neobvyklý design a inovativní technická řešení. Čistička vzduchu dosahuje opravdu skvělého výkonu (CADR pro prach je až 450 m3/h!), co se překládá na účinné čištění místnosti do 54 m2 za pouhých 18 minut. Střídavý stejnosměrný motor použitý v přístroji zajišťuje energeticky úspornou a tichou práci (od 20 dB) na dlouhá léta.

 

V sadě se nachází měřící stanice s barevným displejem, který se stává zdrojem informací ohledně kvality vzduchu a umožňuje ovládání přístroje. Je vybavená velice precizními snímači PM2.5 i CO2, a díky tomu je možná funkčnost automatického režimu – čističky LIFAair mají nastavenou přípustnou hranici koncentrace PM 2.5 na úrovni 12 µg/m3. Tím máte záruku čistého vzduchu doma.

 

Odečty CO2, které nabízí čistička LIFAair se stanicí, jsou dodatečným zabezpečením v případě potíží s ventilací místnosti. Oxid uhličitý má negativní vliv na koncentraci a může způsobovat mentální poruchy u dětí. Důležité je se postarat jak o vzduch zbavený smogu nebo alergenů, tak o vzduch zbavený škodlivých aerosolů, které se v domácnosti objevují. Obrovskou výhodou finského výrobku je těsnost celého filtračního systému. Výrobce se postaral o perfektní slícování všech komponent a nainstaloval dodatečné gumové těsnění, díky čemu nic neutíká bokem, a vzduch je téměř plně vyčištěný.

 

Je nutné zdůraznit, že nová čistička vzduchu je schopná odstranit ze vzduchu i ty opravdu malé nečistoty. Efektivní filtr HEPA zastavuje nejméně 99,5% mikroskopických nečistot s velikostí pouze 0,003 µm. LIFAair LA500+ odstraní ve vašem okolí skoro všechny viry, bakterie (99,99%) a prach PM2.5 (99,99%) za pouhých 30 minut. Výzkumy Ghoung Zhou Institute of Microbiology potvrdily, že filtr LIFAair může vychytat až 99,99% virusů skupiny H1N1 s velikostní 80-120nm. Mezitím koronavirus dosahuje velikosti 90 až 140nm, tedy blízkou H1N1.

 

Čističky LIFAair proti virům

 

Úplně čistý vzduch


 

LIFAair LA500+ pohled zepředu

Čistička vzduchu LIFAair LA500 je vybavená špičkově navrženým filtračním systémem. Dokonalá budova je spojením precizního slícování zaručujícím těsnost a neobvykle objemné filtry. To umožňuje téměř 100% vyčistit vzduch. Na filtrační systém se skládá:

 • předfiltr, tedy pevná sítka vyrobená z umělé hmoty, která se nachází na uhlíkových modulech,
 • modul obsahující až 3500g aktivního uhlí s životností dosahující až 5 let,
 • filtr HEPA E12 s plochou 4,6 m2, který se doporučuje vyměnit každý dva roky

 

Zařízení se vyznačuje nadprůměrně vysokou schopností pro akumulaci nečistot vyskytujících se na 1 m2 HEPA nebo 1g aktivního uhlí.

 

Elegance a spolehlivost


 

Čistička vzduchu LIFAair LA500plus se vyznačuje vynikajícím vzhledem. Solidní ocelový plášť se stovkami mikro otvorů je velmi moderní, ale je také neobvykle odolný na poškození. Přitažlivá mřížka výstupu vzduchu je výrazně inspirovaná lopatky tryskových motorů, a celý koncept obdržel vyznamenání RedDot Design 2017, co potvrzuje uznání kritiků z celého světa. Použitý zde stejnosměrný motor vyrobený firmou NIDEC zajišťuje neobvykle výkonnou ale také tichou práci.

 

Čistička LIFAair LA500 má také neobvyklý jedinečný způsob ovládání rychlosti ventilátoru. Rychlost práce je možné nastavit pohlazením hrany horní části přístroje. Rychlost práce je téměř bezstupňová, protože je dostupné až 20 rychlostí – jak v manuálním, tak automatickém režimu.

 

Ještě více pohodlné ovládání nabízí bezplatná mobilní aplikace, kterou lze spárovat se stanicí LAM01a. Pomocí libovolného mobilního zařízení získáváte přístup k plnému ovládání čističky a ke všem odečtům z precizních snímačů. Umožňuje ovládat několik setů čistička – stanice.

 

Výjimečná měřící stanice LIFAsmart


 

LIFAair LA500+ se stanicí LAM01

Čističku LIFAair charakterizuje unikátní minimalistický design - na předním panelu, přímo nad logem výrobce, najdete pouze LEDku, která informuje o aktuálním režimu práce, nenajdete zde také žádný displej. Plnou kontrolu zajišťuje chytrá měřící stanice LIFAsmart LAM01a. Na barevném displeji naleznete intuitivní menu (prozatím jen v angličtině), které umožňuje plné ovládání čističky.

 

Stanice LIFAsmart je také zdrojem důležitých informací a statistik ohledně práce přístroje a kvalitě vzduchu v místnosti. Spolu s čističkou jsou zde 4 precizní snímače (2 ve stanici a 2 v čističce):

 • laserový snímač PM2.5 a PM10 monitoruje výskyt částic velikých v rozmezí 0,3-10 µm, ty dovedou proniknout do plic a může způsobit mnoho nemocí,
 • čidlo CO2, vysoká koncentrace tohoto aerosolu může způsobovat špatnou náladu nebo horší spánek a bolest hlavy,
 • čidlo vlhkosti nepřetržitě kontroluje úroveň relativní vlhkosti,
 • teploměr.

 

Nainstalované snímače byly vyrobeny v USA a Japonsku – vyznačují se obrovskou precizností a bleskovou reakci na změny kvality vzduchu. Umožnují práci automatického režimu, a přizpůsobují sílu práce ventilátoru podle koncentrace nečistot ve vzduchu. Díky používání automatického režimu získáváte čistý vzduch, delší životnost filtrů a co nejtišší práci čističky. Výrobce nastavil horní limit škodlivých nečistot na 12 µg/m3 co znamená, že čistička bleskově reaguje na změnu koncentrace nečistot, čím zajišťuje vždy perfektní kvalitu vzduchu.

 

Stanice LIFAsmart LAM01a LIFAsmart LAM01a informuje také o procentuálním opotřebování filtrů. Za práci stanice je zodpovědný speciálně připravený algoritmus, který počítá také historické odečty a parametry práce čističky, a aktuální kvalitu vzduchu v místnosti. Kromě toho stanice má vestavěnou lithiovou baterii, co umožňuje používat stanici jako samostatné čidlo kvality vzduchu, které lze využít také v prozkoumání kvality vzduchu mimo domov.

 

Účinný boj s alergeny


 

Čističku LIFAair LA500+ vyniká ve špičkově sestavených filtrech, díky čemu čistička dovede skoro úplně vyčistit vzduch ze všech nečistot. Přístroj odstraňuje téměř 100% inhalačních alergenů, které jsou zodpovědné za nepříjemné kožní a dýchací potíže.

 

Čističky LIFAair proti alergií

 

Aplikace LIFAair


 

LIFAair LA500+ aplikace LIFAair

Finský výrobce se věnoval detailům jak v samotným projektu, tak v zajištění pohodlného ovládání přístroje. Proto vyvinul aplikaci LIFAair, díky které je možné čističku LIFAair LA500+ lze ovládat z každého mobilního zařízení. Dává možnost současného ovládání několika souprav čistička – stanice, a cloud LIFAair to umožňuje i bez pevné adresy IP.

 

Aplikace LIFAair umožňuje:

 • kontrolovat kvalitu vzduchu,
 • kontrolovat koncentraci prachu PM2.5 w µg/m3,
 • zkontrolovat úroveň relevantní vlhkosti,
 • zkontrolovat teplotu v místnosti,
 • zapnout nebo vypnout čističku,
 • nastavit režim práce,
 • zkontrolovat úroveň opotřebování filtrů,
 • přečíst více informací o firmě LIFAair.

 

Zde můžete stáhnout aplikaci LIFAair:

Aplikace LIFAair Aplikace LIFAair

 

3 stupně filtrace


LIFAair LA500+ filtry

 

 • 1. Předfiltr: zastavuje větší nečistoty – prach, vlasy, srst, drobky.

 • 2. Filtr HEPA E12: zastavuje téměř 100% mikroskopických nečistot zejména prach PM2.5 a PM10 vnikající do krve, viry, bakterie, plísně, a spory hub nebo výkaly roztočů.

 • 3. Uhlíkový filtr: pohlcuje nepříjemné těkavé látky a aerosoly (jako benzen, benzo(a)pyren, formaldehyd, xylen) a neutralizuje zápachy.

Další funkce


 • Měřící stanice: měření kvality vzduchu a ovládaní přístroje

 • Konektivita Bluetooth: stabilní komunikace mezi stanicí a čističkou

 • Konektivita WiFi: ovládaní a kontrola kvality vzduchu

 • Gyroskop: automatické vypnutí přístroje při jeho naklonění

 • Rodičovský zámek: uzamknutí ovládacího panelu

 • Dotykový panel: ovládaní čističky bez stanice

 • 4 precizní snímače: precizní měření kvality vzduchu

 • Kontrola opotřebování filtrů procentuální stupeň opotřebování filtrů

 • Unikátní filtr: dlouhá životnost a celkově vyčištěný vzduch

 • Výjimečný projekt: úspora místa a atraktivní vzhled

 • 20 nastavení rychlosti ventilátoru: nastavované dotykem

 • Dva automatické režimy: Smart a Night

 • Testing Mode: nepřetržité monitorování kvality vzduchu po dobu 5 minut

 • Tryb Turbo: expresní zbavení vzduchu nečistot

LIFAair LA500+
Technické parametry čističky vzduchu LIFAair LA500+
barva: bílá
rozměry: 800×300×300 mm
hmotnost: 14,6 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 1-60 W
CADR (prach)*: 139-450 m3/h
CADR (formaldehyd)*: do 240 m3/h
hlučnost*: 20-52 dB
maximální akustická sílá: 63 dB(A)
délka napájecí šňůry: 3 m
doporučená pro místnost: do 54 m2
Filtry plocha HEPA: 4,6 (2,3×2) m2
množství aktivního uhlí: 3500 (1750×2) g
odhad ročních nákladů: 1 699 Kč

*záleží na rychlosti

 

  Stáhnout uživatelskou příručku

 

Změna jazyka ve stanici LIFAair


 

Výchozím jazykem pro stanici LAM01a je čínský. Video zobrazuje postup pro změnu jazyka na angličtinu.

 

Tento výrobek nebyl zatím ohodnocený. Buďte první – přidejte hodnocení

Přidat vlastní názor o výrobku

LIFAair LA500+

LIFAair LA500+

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Filtry a příslušenství pro čistič LIFAair LA500+

LA22HEPA - Filtr HEPA12 do LA502

LA22HEPA

Filtr HEPA12 (komplet: 2 moduly) — do 3 let používání

Počet: -+

Cena: 2 999 Kč

LA32AC - Filtr węglowy do LA502

LA32AC

Filtr uhlíkovo-zeolitový (komplet: 2 moduly) — do 5 let používání

Počet: -+

Cena: 4 099 Kč

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Bez DPH pro firmy

0-bez-dph – Icon

Pokud Vaše firma má registraci EU DPH, nás systém automaticky započte 0% sazbu DPH. Zaplatíte částku bez DPH.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.