Čistička LIFAair LA352C
Čistička LIFAair LA352CLIFAair LA352C - pohled seshora-zepředuLIFAair LA352C - pohled zepředu, indikátor práceLIFAair LA352C - pohled nahoru, výstup vzduchuLIFAair LA352C - indikátor práce, nálepka FinlandLIFAair LA352C - pohled zdola, zalepený konektor napájeníLIFAair LA352C - pohled zdola, zalepený konektor napájeníLIFAair LA352C - nainstalované všechny filtryLIFAair LA352C - uhlíkový filtr z blízka, zevnějšekLIFAair LA352C - uhlíkový filtr z blízka, vnější stranaLIFAair LA352C - filtr HEPA z blízkaUmístění čističky LIFAair LA352CUmístění čističky LIFAair LA352CUmístění čističky LIFAair LA352CLIFAair LA352C umístěníLIFAair LA352C umístěníLIFAair LA352C změn rychlosti
Čistička LIFAair LA352C

LIFAair LA352C

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 13 499 Kč

Čistička vzduchu

LIFAair LA352C

Cena: 13 499 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 39 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-50 dB
 • Náklady na filtry 950 Kč/rok
 • Náklady na energii 65 Kč/mc
 • Řízení online

Finská přesnost

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Dostupný

Bezplatné doručení - 24 hodiny

Bez DPH pro firmy

LIFAair LA352C kompletní vyčištěníLIFAair LA352C je kompaktní čističkou vzduchu od světového lídra technologie úpravy kvality vzduchu. Perfektně se hodí do místnosti s plochou do 39 m2, kde dovede vyčistit vzduch za pouhých 20 minut. Přes své skvělé parametry (hodnota CADR pro prachové částice 330 m3/h) překvapuje tichou prací (pouze 18 dB na nízkých otáčkách) a nízkou spotřebou elektřiny.

 

Čistička LIFAair LA352C určuje kvalitu na trhu – tak v rámci výkonnosti, tak v rámci designu. Umožňuje úplné vyčištění vzduchu díky jedinečné konstrukci filtračního sytému a úplné těsnosti. Přístroj se vyznačuje revolučním systémem řízení rychlosti dotykem a solidní, ocelový plášť. Nabízený model není vybavený řídicí stanicí. LIFAair LA352C je dostupný také v setu se stanicí LAM05.

 

Čistička vzduchu LIFAair LA352C i zastavuje ty nejmenší nečistoty. Díky použitému HEPA filtru dovede odstranit nejméně 99,5% všech mikročástic s velikostí 0,003 µm. Zařízení odstraňuje téměř všechny viry, bakterie (99,99%) a prach PM2.5 (99,99% za 30 minut)u vás doma. Výzkumy Ghoung Zhou Institute of Microbiology dokazují, že filtr LIFAair zachytává až 99,99% virů H1N1 s velikostí mezi 80 a120 nm, koronavir má velikost mezi 90 a140 nm, takže velmi podobnou jako H1N1. Pozoruhodným faktem je účinný boj čističky proti alergenům. LA352C zastavuje pyly 500 krát menší než rostlinné alergeny.

 

Čistička LIFAair zachycují částice s velikostí 0,003 µm

 

Elegance a funkčnost


 

Čistička vzduchu LIFAair LA352C pohled seshora

Inženýři LIFAair předali do rukou uživatelům model vyznačující se vyznačující se minimalistickým designem a neobvyklou kvalitou provedení. Mřížka výstupu vzduchu je inspirovaná lopatky tryskových motorů, a obdržela prestižní vyznamenání RedDot 2017. Solidní ocelový plášť perfektně zapadá do moderních designů prostorů. Díky tvaru válce se dosáhlo maximální ušetření místa – pouze 0,06 m2 obsazené plochy podlahy.

 

Také řízení LA352C vyznačuje novou kvalitu. Čistička není vybavená žádnými tlačítky, a rychlost je se mění pomocí senzorické hrany pláště. Pohlazením horní hrany ve směru hodinových ručiček, zrychlí práci ventilátoru, a zpomalí pohlazením v opačném směru. LIFAair LA352C má téměř bezstupňové nastavení otáček nabízí až 20 úrovní rychlosti. O aktuálním režimu práce informuje diskrétní indikátor práce.

 

Údržba přístroje a filtrů potřebuje méně než minutu vašeho času – potřebujete k tomu pouze vysavač.

 

Úplné vyčištění vzduchu


 

Rostoucí urbanizace způsobila, že kvalita vzduchu je současně dost vážným problémem také uvnitř domovů nebo kanceláří. Člověk vdechující znečistěný vzduch, se vystavuje riziku výskytu alergie a nemocem dýchací soustavy.

 

Jedinečná konstrukce filtračního systému v LIFAair LA352C (bez stanice) – precizní slícování a těsnost v kombinaci s obrovskou kapacitou filtrů zajišťuje kompletní vyčištění vzduchu procházejícího přístrojem. Součástí filtračního systému jsou předfiltr (sítka na 4 uhlíkových modulech, která se neopotřebovává), uhlíkový filtr s obrovským množství aktivního uhlí (1000 gram v 4 modulech, doporučená výměna každých 5 let) a filtr HEPA E12 (po rozložení plocha dosahuje až 2,3 m2, doporučená výměn každé 3 roky).

 

Systém filtrů v čističce vzduchu obdržel nejvyšší hodnocení v kapacitní zkoušce provedené finskou Národní laboratoří (P4/F4). To znamená, že schopnost akumulace nečistot na 1 m2 HEPA nebo 1 g aktivního uhlí je nadprůměrně vysoká.

 

LIFAair, jako jeden z mála výrobců čističek vzduchu, používá bezkartáčové stejnosměrné motory, které se vyznačují, spolehlivostí a tichým chodem. Motory jsou vyráběné japonskou firmou NIDEC.

 

Už žádná alergie


 

Čistička LIFAair LA352C díky perfektnímu spasování filtrů zadržuje všechny nečistoty ze vzduchu (nic neutíká bokem). Zastavuje blízko 100 % inhalačních alergenů, které způsobují kožní potíže a nemoci dýchací soustavy.

 

Pro alergiky se doporučuje dokoupit řídicí stanici, díky ní je možné zprovoznit speciální režim allergy, který zvyšuje rychlost práce ventilátoru a citlivost senzorů, které zjišťují výskyt alergenů ve vzduchu. Kromě toho, tento režim funguje nezávisle na detekci prachu PM2.5, tedy jestli není ve vzduchu, ventilátor bude stejně fungovat rychleji. Výrobce doporučuje používání této funkce v průběhu sezóny na alergie a chřipku.

 

Čistička LIFAair odstraňuje blízko 100% alergenů ze vzduchu

 

Aplikace na ovládání přes internet


 

LIFAair LA502C snímek LIFAair

Čističku vzduchu LIFAair LA502C lze řídit pomocí mobilního zařízení s přístupem k internetu. Mobilní aplikace LifaCTRL umožňuje nastavení otáček, zkontrolovat odečty senzorů teploty a vlhkosti, vypnout indikátor práce a zkontrolovat orientační stav opotřebování filtrů (precizní informaci umožňuje pouze stanice LIFAsmart, která je vybavená senzorem nečistot).

 

Stáhnut aplikaci LifaCTRL:

Aplikace LIFAair

 

 

Bezplatná aplikace LIFAair poskytuje úplnou kontrolu nad čištěním. Propojíte ji s měřicí stanicí LIFAsmart a Wi-Fi. Aplikace má možnost přidat řadu setů čistička + stanice pod různými názvy (např. „Ložnice Lenky“) a souběžně je kontrolovat. Podstatné je, že nepotřebujete trvalou IP adresu, stanice navazuje spojení s cloudem LIFAair, který zajištuje propojení.

 

Stáhnout aplikaci LIFAair:

Aplikace LIFAair Aplikace LIFAair

 

 

 

3 stupně filtrace


Filtrace v čističce vzduchu LIFAair LA352C

 

 

 • 1. Předfiltr: zachytává větší nečistoty jako srst, prach, drobečky aj.

 • 2. Uhlíkový filtr s příměsí zeolitu: odstraňuje mj. benzen, formaldehyd, xylen, benzo[a]pyren a nepříjemné zápachy. Díky zeolitu (molekulární síto) čistička vzduchu zachytává také nebezpečné oxidy NOx, SOx a dokonce i ionizované radioaktivní částice pronikající mj. ze stavebního materiálu.

 • 3. Filtr HEPA E12: téměř v 100% zadržuje mikroskopické nečistoty – polétavý prach PM2,5 a PM10 pronikající do krevního oběhu (hlavní složky smogu), chorobotvorné bakterie a viry, plíseň, exkrementy roztočů a vlákna hub.

Další funkce


 • Dotykový panel: umožňuje plynule regulovat rychlost čištění

 • Jedinečně filtry: dlouhá životnost a kompletní vyčištění vzduchu

 • Unikátní design čističky: atraktivní vzhled a úspora místa

 • Senzory: vlhkosti a teploty

 • Gyroskop: automatické vypnutí v případě náklonu čističky

 

Budova a technické parametry čističky vzduchu LIFAair LA352C
Technické parametry čističky vzduchu LIFAair LA352C
barva: bílá
rozměry: 505x250x250 mm
hmotnost: 10 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 1-45 W
CADR (prach)*: 55-330 m3/h
CADR (formaldehyd)*: 141 m3/h
hlučnost*: 18-50 dB
maximální akustický tlak: 64 dB(A)
délka přívodní šňůry: 3 m
doporučená pro plochu: do 39 m2
Odhad ročních nákladů na filtry: 950 Kč

*hodnota záleží na rychlosti

 

  Stáhnout uživatelskou příručku

5/5

Potvrzuji. Jeden z nejlepších čističek na trhu. Vyplatí se zaplatit víc a koupit verzi se stanicí. Je velmi tichá. Senzor furt měří všechny parametry a rozhoduje o tom jak rychle čistička filtruje. Používám od více než mšsíc a teď si neumím představit život bez něj.

Grzegorz

2/5

Koupila jsem tuto čističku před měsícem. Nevím proč vzduch, kterým fouká má nepříjemný zápach? Má to takhle fungovat?

Ewa

Odpověď
Vážená Paní Evo, prosíme o telefonický nebo mailový kontakt. Takhle by to rozhodně být nemělo. Třech členů našeho týmu má doma LIFAair doma, jeden z nich dokonce od 1,5 roku a vzduch kterým čistička fouká je nadále neutrální. Když se objevuje jakákoliv vůně z filtru HEPA, obvykle to znamená, že je už opotřebovaný. Zkontrolujte také prosím, zda předfiltr byl vysávaný. Pokud filtr nebyl vysávaný, může to znamenat, že čistička mohla absorbovat velké množství prachu, a jestli máte domácí mazlíčky tak to může být také dodatečný faktor objevení zápachu. Pozdravujeme!

4.4/5

Na základě 5 hodnoceníNa základě

Přidat vlastní názor o výrobku

LIFAair LA352C

LIFAair LA352C

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Filtry a příslušenství pro čistič LIFAair LA352C

LA21HEPA - Filtr HEPA12 do LA352

LA21HEPA

Filtr HEPA E12 — do 3 let používání

Počet: -+

Cena: 1 749 Kč

Filtr węglowy LA41AC

LA31AC

Filtr uhlíkovo-zeolitový (komplet: 4 moduly) — do 5 let používání

Počet: -+

Cena: 1 749 Kč

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Bez DPH pro firmy

0-bez-dph – Icon

Pokud Vaše firma má registraci EU DPH, nás systém automaticky započte 0% sazbu DPH. Zaplatíte částku bez DPH.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.