Čistička vzduchu LIFAair LA350+
Čistička vzduchu LIFAair LA350+LIFAair LA350+ bez staniceLIFAair LA350+ pohled zepředuLIFAair LA350+ pohled seshora, lopaty ventilátoruLIFAair LA350+ pohled zespodu, kryt filtrůLIFAair LA350+ filtry uvnitř přístrojeLIFAair LA350+ pohled seshoraLIFAair LA350+ logo a ukazatel stavu práceLIFAair LA350+ pohled zespoduLIFAair LA350+ zoom na filtr HEPALIFAair LA350+ zoom na uhlíkový filtrLIFAair LA350+ zoom na uhlíkový filtrLIFAsmart LAM01 - nastaveníLIFAsmart LAM01 - úroveň vlhkostiLIFAsmart LAM01 - teplotaLIFAsmart LAM01 - koncentrace úrovně jemného prachu PM2.5LIFAsmart LAM01 - koncentrace úrovně jemného prachu PM10LIFAsmart LAM01 - koncentrace úrovně oxidu uhličitéhoLIFAsmart LAM01 - párování se sítí Wi-FiLIFAsmart LAM01 procentuální odhad opotřebování filtrůLIFAsmart LAM01 - nastavení sítěLIFAsmart LAM01 - nastavení časuLIFAsmart LAM01 - nastavení hodinUmístění čističky LIFAair LA350+LIFAair LA350+ umístěníUmístění čističky LIFAair LA350+LIFAair LA350+ umístěníLIFAair LA350+ umístěníLIFAair LA350+ změna rychlostiAplikace LIFAair - kvalita vzduchuAplikace LIFAair - opotřebování filtrůAplikace LIFAair - seznam přístrojůAplikace LIFAair - informace o výrobci
Čistička vzduchu LIFAair LA350+

LIFAair LA350+

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 14 129 Kč

Čistička vzduchu

LIFAair LA350+

Cena: 14 129 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 39 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-50 dB
 • Náklady na filtry 1000 Kč/rok
 • Náklady na energii 62 Kč/mc
 • Čidla PM2.5 a POL
 • Režim auto
 • Řízení online

Finská přesnost

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

Bez DPH pro firmy

LIFAair LA350+ s unikátní měřící stanicí

LIFAair LA350+ je novou čističkou vzduchu v kompaktních rozměrech finského výrobce. Inovativní komponenty dosahují docela vysokého výkonu (CADR pro prachy je 330 m3/h) při udržení nízké hlučnosti práce (od 18 dB). Výjimečná řídicí a měřící stanice s barevným displejem nabízí informace ohledně kvality vzduchu a umožňuje ovládat čističku. Je vybavená precizním snímačem PM2.5 a CO2, které podporují účinnost automatického režimu.

 

Výchozí nastavení nebezpečné úrovně koncentrace nečistot PM2.5 LIFAair definuje už od 12 µg/m3, což zaručuje pro váš domov skutečně zdravý vzduch. Naleznete zde také měřič CO2, který instaluje jen málo výrobců, co zabezpečí před nebezpečnou koncentrací oxidu uhličitého v důsledku špatné ventilace místnosti. Čističky LIFAair chrání před smogem, viry nebo alergeny, ale se také stará o schopnost soustředění uživatelů a bezproblémový intelektuální vývoj dětí. Finský výrobce se postaral o dokonalé těsnění – použitím těsnících gum a zajistil dokonalé spasování elementů. Tímto způsobem zajišťuje téměř plné vyčištění vzduchu – a k tomu dovede toho dosáhnout bleskovou rychlostí – místnost 39 m2 vyčistí za pouhých 20 minut.

 

Nová čistička vzduchu velice dobře odstraňuje ultrajemné mikroskopické nečistoty. Použitý výkonný HEPA filtr dokáže zastavit na sobě nejméně 99,5% mikronečistot s rozměry jen 0,003 µm. LIFAair LA350 odstraňuje téměř všechny viry, bakterie (99,99%) a jemný prach PM2.5 (99,99% za 30 minut) v místnosti. Výzkum Ghoung Zhou Institute of Microbiology potvrzuje, že filtr LIFAair dokáže zachytit až 99,99% virů H1N1 které mají rozměry mezi 80-120nm. Mezitím koronavir dosahují velikost mezi 90 až 140nm, tedy blízkou H1N1.

 

Čističky LIFAair proti virům

 

Zajímavý design a pohodlné používání


 

LIFAair LA350+ pohled zepředu

Provedení čističky LIFAair LA350+ si zaslouží zvláštní pozornost. Solidní ocelový plášť perfektně zapadá do moderních, minimalistických trendů a je odolný proti běžným příznakům používání. Zabere pouze 0,05 m2 podlahy, co umožňuje jí používat téměř všude. Horní kryt výstupu vzduchu inspirovaný tryskovými motory způsobil, že čistička získala mnoho mezinárodních vyznamenání. Ventilátor je poháněný bezkartáčovým stejnosměrným motorem vyráběným japonskou firmou NIDEC, díky kterému přístroj pracuje ticho a především výkonně.

 

Neobvyklé ovládání rychlosti ventilátoru získává čím dál tím větší popularitu mezi uživateli. Pro zrychlení stačí pohladit směrem hodinových ručiček – pro zpomalení opačně. LA350+ zajišťuje tím pádem bezstupňové rychlosti. Nabízí až 20 úrovní rychlosti dostupné v automatickém a ručním režimu. LIFAair poskytuje také mobilní aplikaci ke spárování se stanicí. Stačí mobilní zařízení s přístupem na internet, a získáváte plnou kontrolu nad nastavením čističky a přístup k odečtům ze snímačů. Pomocí jedné aplikace je možné ovládat několik setů čistička – stanice.

 

Pro dosažení vždy maximálního výkonu stačí jednou za měsíc vysát filtry.

 

Vzduch v 100% čistý


 

Slabá kvalita vzduchu uvnitř domovů je stále zvětšující se problém. Vliv na to má spalování nízko kvalitních paliv a vysoký provoz motorových vozidel. Nemalý vliv na znečištěný vzduch mají také stavební materiály, podlahy nebo nábytek využitý v domácnostech. Tyto faktury způsobují častější astmat, alergie nebo jiné nemoci dýchací soustavy.

 

Čističku LIFAair LA350+ vyznačuje dokonalá konstrukce filtračního systému získaná díky preciznímu spasování komponent a vysokokapacitní filtry. Je to zárukou téměř úplně vyčištěného vzduchu procházejícího přístrojem. Filtrační systém obsahuje: předfiltr (pevná umělohmotná sítka umístěná na uhlíkových modulech), 1000 g impregnovaného uhlí (životnost do 5 lat) a filtr HEPA E12 s plochou až 2,3 m2 (doporučená výměna každé dva roky).

 

Nová čistička prošla kapacitními testy ve kterých dosáhla nadprůměrného poměru absorpce nečistot na 1 m2 HEPA nebo 1 g aktivního uhlí.

 

Měřící stanice s barevným displejem


 

LIFAair LA350+ stanice LAM01a

Unikátní design čističky LIFAair způsobil, že na displej už nezbylo místo - přístroj má malinkou kontrolku LED, která informuje o stavu práce. Pro získání přehlednější kontroly nad nastavením, je nutné pořídit ovládací a měřicí stanici LIFAsmart LAM01a. Na barevným displeji můžete aktivovat všechny možnosti – menu je dostupné v angličtině.

 

Kromě ovládání čističky, stanice LAM01a nabízí řadu informací ohledně kvality vzduchu. Zdrojem pro ně jsou odčty ze 4 snímačů (2 ve stanici a 2 v čističce)::

 • snímač jemného prachu PM2.5 a PM10 precizní laserový snímač dovede najít částice s rozměry 0,3-10 µm, které můžou pronikat přímo do krve a být příčinou potíží s horními dýchacími cesty,
 • Snímač CO2 - informuje o koncentraci oxidu uhličitého, který má negativní vliv na náladu, zhoršuje kvalitu spánku a způsobuje bolesti hlavy,
 • snímač vlhkosti zodpovídá za měření vlhkosti, která může způsobit vznik plísně v místnosti,
 • snímač teploty měří teplotu vzduchu v místnosti.

 

Nová stanice LIFAsmart je vybavená snímači vyrobenými v USA a Japonsku, které díky přesnosti dovedou velmi rychle reagovat na změnu kvality vzduchu v automatickém režimu. Automatický režim čističky zajišťuje kromě čistého vzduchu také delší životnost filtru a nejnižší možnou hlučnost. Výrobce jako jeden z mála definuje maximální bezpečnou úrovni nečistot ve vzduchu na 12 µg/m3, takže čistička LIFAair LA350+ se velmi rychle se aktivuje v případě objevení nečistot.

 

Stanice LIFAsmart LAM01a využívá speciální algoritmus, který analyzuje historií práci čističky a kvalitu vzduchu, čím může informovat precizněji o kondici filtrů. Víte tedy přesně kolik procent zbývá a kdy bude nutné filtr vyměnit. Stanice je vybavená lithiovou baterkou, díky čemu ji můžete použít jako měřič kvality vzduchu mimo domov.

 

Konec boje s alergií


 

Perfektní slícovaní filtrů a všech komponent zaručuje, že přístroj filtruje celý vzduch, který se do ní dostane, a to znamená, že čistička LIFAair zastavuje skoro všechny nečistoty. Eliminuje ze vzduchu také téměř 100% inhalačních alergenů, které způsobují kožní a dýchací potíže.

 

Čistička LIFAair LA350+ proti alergii

 

Pokročilá mobilní aplikace


 

LIFAair LA350+ aplikace LIFAair

Čističku vzduchu LIFAair LA350+ je možné ovládat z úrovně aplikace z libovolného mobilního zařízení připojeného so Wi-Fi. Stačí stáhnout bezplatnou aplikaci LIFAair, a spárovat se stanicí, a už získáváte plnou kontrolu nad nastavení čističky. Je možné v aplikaci přidat několik setů čistička – stanice, přiřazení jim vlastních jmen a současné ovládaní. Připojení je zprostředkováno cloudem LIFAair, není tedy nutná pevná adresa IP.

 

Aplikace umožňuje:

 • kontrolu kvality vzduchu,
 • kontrolu úrovně prachu PM2.5 w µg/m3,
 • kontrolu úrovně vlhkosti,
 • kontrolu teploty v místnosti,
 • zapnutí/vypnutí čističky,
 • nastavení režimu práce,
 • kontrolu opotřebování filtrů,
 • další informace o výrobci.

 

Stáhnout aplikaci LIFAair:

Aplikace LIFAair Aplikace LIFAair

 

3 stupně filtrace


LIFAair LA350+ filtry

 

 

 • 1. Předfiltr: zzastavuje větší nečistoty - prach, vlasy, srst, drobky.

 • 2. Filtr HEPA E12: zastavuje skoro 100% mikroskopických nečistot, jako ultrajemný prach PM2.5 a PM10 které vnikají do krve, viry, bakterie, plíseň, spory hub a výkaly roztočů.

 • 3. Uhlíkový filtr: pohlcuje nebezpečně těkavé organické látky a aerosoly (m.in. benzen, benzo(a)pyren, formaldehyd, xylen), neutralizuje pachy

Další funkce


 • Měřící stanice: kontrola kvality vzduchu a ovládaní čističkou

 • Bluetooth: stabilní komunikace čističky se stanicí

 • WiFi: ovládání přístroje a kontrola kvality vzduchu všude

 • Dětská pojistka: uzamčení změny nastavení z úrovně čističky

 • Dotykový panel: změna nastavení dotykem v případě nedostupnosti stanice

 • 4 precizní snímače: přesné odečty kvality vzduchu

 • Měření opotřebování filtrů procentuální stav filtrů

 • Unikátní filtr: dlouhá životnost a plně očistěný vzduch

 • Jedinečný projekt: úspora místa na podlaze a atraktivní vzhled

 • 20 rychlostí ventilátoru: nastavení dotykem

 • Dva automatické režimy: Smart a Night

 • Testing Mode: rychlé skenování vzduchu po dobu 5 minut

 • Režim Turbo: expresní zbavení vzduchu nečistot

LIFAair LA350+
Technické parametry čističky vzduchu LIFAair LA350+
barva: bílá
rozměry: 250×250×505 mm
hmotnost: 10 kg
spotřeba elektřiny/příkon*: 1-45 W
CADR (jemný prach)*: 55-330 m3/h
CADR (formaldehyd)*: do 141 m3/h
hlučnost*: 18-50 dB
maximální akustická sílá: 64 dB(A)
délka napájecí šňůry: 3 m
doporučená pro místnost: do 39 m2
Filtry plocha HEPA: 2,3 m2
množství aktivního uhlí: 1000 g
odhad ročních nákladů: 1 000 Kč

*záleží na rychlostí

 

  Stáhnout uživatelskou příručku

 

Změna jazyka ve stanici LIFAair


 

Výchozím jazykem pro stanici LAM01a je čínský. Video zobrazuje postup pro změnu jazyka na angličtinu.

 

Tento výrobek nebyl zatím ohodnocený. Buďte první – přidejte hodnocení

Přidat vlastní názor o výrobku

LIFAair LA350+

LIFAair LA350+

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Filtry a příslušenství pro čistič LIFAair LA350+

LA21HEPA - Filtr HEPA12 do LA352

LA21HEPA

Filtr HEPA E12 — do 3 let používání

Počet: -+

Cena: 1 749 Kč

Filtr węglowy LA41AC

LA31AC

Filtr uhlíkovo-zeolitový (komplet: 4 moduly) — do 5 let používání

Počet: -+

Cena: 1 749 Kč

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Bez DPH pro firmy

0-bez-dph – Icon

Pokud Vaše firma má registraci EU DPH, nás systém automaticky započte 0% sazbu DPH. Zaplatíte částku bez DPH.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.