Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05LIFAair LA333 + LAM05 akcesoriaLIFAair LA333 + LAM05 - widok góra-frontLIFAair LIFAair LA333 + LAM05 - widok front, wskaźnik stanu pracyLIFAair LIFAair LA333 + LAM05 - widok na górę, wywiew powietrzaLIFAair LA333 + LAM05 akcesoria, widok z frontuLIFAair LA333 + LAM05 - sterowanie LIFAsmartLIFAair LA333 + LAM05 - wyłączony wskaźnik pracy, nalepka FinlandLIFAair LA333 + LAM05 - widok na dół, zaklejone złącze zasilaniaLIFAair LA333 + LAM05 - włożone wszystkie filtryLIFAair LA333 + LAM05 - widok od spodu, otwierana pokrywaLIFAair LA333 + LAM05 - filtr węglowy z bliska, strona zewnętrznaLIFAair LA333 + LAM05 - filtr węglowy z bliska, strona wewnętrznaLIFAair LA333 + LAM05 - filtr HEPA z bliskaUmístění čističky LIFAair LA333Umístění čističky LIFAair LA333Umístění čističky LIFAair LA333LIFAair LA333 umístěníLIFAair LA333 umístěníLIFAair LA333 změna rychlostiScreen z aplikace LIFAairScreen z aplikace LIFAair - indikátor opotřebování filtrůScreen z aplikace LIFAair - kvalita vzduchuScreen z aplikace LIFAair - o firměScreen z aplikace LIFAair - seznam přístrojů
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05

LIFAair LA333

Čistička vzduchu

Počet: -+

Cena: 20 499 Kč

Čistička vzduchu

LIFAair LA333

Cena: 20 499 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 39 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-50 dB
 • Náklady na filtry 950 Kč/rok
 • Náklady na energii 65 Kč/mc
 • Čidla PM2.5 a POL
 • Režim auto
 • Řízení online

Finská přesnost

Záruka:2 roky (+ servis D2D)

dostepność - Velká dostupnost

Bezplatné doručení - 48 hodin

LIFAair 333 + LAM05 Unikátní měřicí staniceKompaktní čistička vzduchu LA333 finské společnosti LIFAair zcela jistě určuje technologické a designové standardy na nejbližší roky. Přístroj si díky svému minimalistického designu, vysoké výkonnosti (CADR pro pyly: 330 m3/h), a tichému chodu (od 18 dB), a především díky měřící a řídicí stanici získává srdce mnoha uživatelů. Stanice kromě funkcí ovládání čističky na dálku má také čidla PM2.5, TVOC a CO2.

 

LIFAair, jeden nemnoha výrobců nastavil nebezpečnou koncentraci nečistot 2.5 už na 12 µg/m3, díky čemu čistička udržuje doma nekompromisně čistý vzduch. Čistička chrání nejen před smogem, viry a alergeny, ale díky senzoru CO2 monitoruje ventilaci a zvyšující se koncentraci dioxidu uhličitého, který je zvlášť nebezpečný pro zdraví, schopnost soustředění a intelektuálním rozvoji u dětí. Unikátní design a těsnost filtračního systému vyplívající z dokonalého slícování a použití gumového těsnění zaručují vzduch téměř úplné čistý. Doporučená maximální plocha místnosti 39 m2 bude vyčištění za pouhých 20 minut.

 

LIFAair LA333 s vysokou účinností odstraňuje také ty nejmenší nečistoty. Použitý zde HEPA filtr zastavuje nejméně 99,5% mikro nečistot velikých 0,003 µm. Čistička odstraňuje ze vzduchu u vás doma skoro všechny viry, bakterie (99,99%) a pyly PM2.5 (99,99% za 30 minut). Podle výzkumu Ghoung Zhou Institute of Microbiology filtr LIFAair dovede zachytit až 99,99% virů H1N1 s velikostí jen 80-120nm – koronavirus dosahuje velikosti 90-140nm, tedy podobnou H1N1. Podivuhodná je také efektivita v boji proti alergiím, LA333 zachycuje pyly 500 krát menší než jsou rostlinné alergeny!

 

Čistička LIFAair zachycují částice s velikostí 0,003 µm

 

Elegance spojená s funkčností


 

Čistička vzduchu LIFAair LA333 + LAM05 pohled shora

Vkusná mřížka vývodu vzduchu (ocenění RedDot2017) je inspirovaná lopatkami tryskových motorů. Čistička je uzavřená do solidního krásného ocelového pláště, čím se dokonale hodí do moderně navržených míst.

 

Díky mobilní aplikaci, kterou se páruje se stanicí, dosáhnete úplnou kontrolu nad přístrojem a měřením čidel z každého místa na Zemi. Přes mobilní aplikací můžete sledovat a ovládat více setů čistička – stanice najednou.

 

Ruční řízení hlazením horní hrany přístroje LIFAair LA333 umožňuje nastavování rychlosti ventilátoru. Dotyk ve směru hodinových ručiček zrychluje a v opačném směru – zpomaluje. Čistička umožňuje téměř plynulou změnu rychlosti má až 20 stupňů dostupných v manuálním a automatickém řízení.

 

Údržba přístroje a filtrů spočívá v jejich pravidelném vysávání (jednou za měsíc).

 

Kompletní vyčištění vzduchu


 

Znečištěný vzduch dnes představuje velký problém v místnostech, kde žijeme. Přispívá k tomu topení uhlím a dřívím, doprava, ale i nábytek, podlahy a stavební materiál použitý doma. Znečišťující látky se dostanou do plic především během dýchání, co vede ke vzniku alergie, astmatu a řady dalších nemocí.

 

Dokonalá konstrukce filtračního systému u LIFAair LA333: precizní slícování a těsnost v kombinaci s obrovskou kapacitou filtrů zaručují kompletní vyčištění vzduchu procházejícího zařízením. Součástí filtračního systému jsou předfiltr (pevná umělohmotná mřížka s 4 uhlíkovými moduly), 1000 g impregnovaného aktivního uhlí s příměsí zeolitu (doporučuje se vyměňovat po 5 letech) a filtr HEPA E12 (plocha až 2,3 m2, doporučuje se vyměňovat každé 2 roky).

 

LIFAair jako jediný výrobce čističek vzduchu přidává zeolit, který má schopnost zachytávat mj. radioaktivní částice. Tento minerál byl smíchán s aktivním uhlím (bílé kuličky na snímku) v hmotnostním poměru 50:50.

 

Systém filtrů v čističce vzduchu obdržel nejvyšší hodnocení v kapacitní zkoušce provedené finskou Národní laboratoří (P4/F4). To znamená, že schopnost akumulovat nečistoty na 1 m2 HEPA filtru nebo 1 g aktivního uhlí je nadprůměrně vysoká.

 

LIFAair jako jeden z mála výrobců čističek vzduchu používá bezkartáčové stejnosměrné motory, které se vyznačují životností, spolehlivostí a tichým chodem. Motory vyrábí japonská společnost NIDEC.

 

Unikátní měřící stanice


 

Čistička vzduchu LIFAair LA333 + LAM05 měřicí stanice

K LA333 je připojená řídicí stanice LIFAsmart, kterou nenajdete u ostatních zařízení tohoto typu. Změří různé druhy znečištění a bude pro čističku představovat řídící centrum. Z úrovně stanice jsou dostupné až 3 automatické režimy (Smart, Allergy, Night) a jeden ruční (Manual).

 

Set čistička – stanice zjišťuje až 5 různých parametrů vzduchu a upravuje rychlost ventilátoru podle aktuální situace. Stanice má v sobě vestavěná klíčová čidla znečištění vzduchu kvůli tmu aby výsledky měření nebyly zkreslené, nachází se v blízkostí vývodu vzduchu. Za zmínku také stojí, že přístroj může pracovat zcela autonomně jako měřicí stanice.

 

Set je vybaven 5 precizními čidly vyráběnými v USA a Japonsku, která monitorují stav vzduchu:

 • čidlo koncentrace polétavého prachu PM2,5, který má schopnost pronikat do krevního oběhu.

 • čidlo hladiny CO2, který způsobuje bolest hlavu, horší spánek, snižuje intelektuální schopnosti.

 • čidlo koncentrace těkavých organických látek (TVOC) uvádí souhrnnou koncentraci mj. vonných látek a formaldehydu.

 • čidlo vlhkosti přesně změří relativní vlhkost v místnosti.

 • čidlo teploty vzduchu slouží k získání celkového obrazu o stavu vzduchu doma.

LIFAsmart také ukáže míru opotřebení jednotlivých filtrů, na základě neustálých měření koncentrací znečištění a historie práce zařízení (průtoku vzduchu). Díky tomu je délka provozu filtrů optimální a o termín výměny se nemusíte starat, protože o něm vým připomene čistička. U řešení takřka všech ostatních výrobců lze narazit nanejvýš na jednoduché počítadlo hodin činnosti nezohledňující průtok vzduchu a množství znečišťujících látek.

 

Malé rozměry a dva vestavěné lithium-iontové akumulátory s kapacitou 5200 mAh dovolují brát si stanici všude s sebou, aby bylo možné průběžně kontrolovat kvalitu vzduchu kolem vás.

 

Konec s alergiemi


 

Čistička LIFAair LA333 díky perfektnímu slícování filtrů zastavuje všechny nečistoty (nic neutíká boky). Zastavených je blízko 100% inhalačních alergenů, které způsobují kožní potíže a nemoci dýchací soustavy. V řídicí stanici lze nastavit režim dedikovaný pro alergiky – allergy, který po aktivaci, čistička pracuje s větší intenzitou ventilátoru a vyšší citlivostí senzorů na odhalování alergenů ve vzduchu. Tato funkce funguje nezávisle na detekci pylů PM2.5, takže pokud ve vzduchu nejsou, čistička LIFAair LA503 stejně bude pracovat s plnou rychlostí. Výrobce doporučuje používat tento režim zvlášť v letním a chřipkovém období.

 

Čistička LIFAair odstraňuje blízko 100% alergenů ze vzduchu

 

Ovládejte přes Wi-Fi


 

LIFAair LA503 aplikace LIFAair

Čističku LIFAair je možné ovládat pomocí mobilního zařízení připojeného přes síť Wi-Fi. Bezplatná aplikace LIFAair poskytuje plnou kontrolu nad čističkou (po spárování). Aplikace má možnost přidat řadu setů čistička – stanice pod různými názvy (např. „Ložnice Lenky“) a souběžně je kontrolovat. Podstatné je, že nepotřebujete trvalou IP adresu, stanice navazuje spojení s cloudem LIFAair, který zprostředkovává propojení. Z úrovně aplikace:

 • ověříte kvalitu vzduchu,
 • zkontrolujete koncentraci pylu PM2.5 v µg/m33,
 • zkontrolujete koncentraci dioxidu uhličitého,
 • zkontrolujete úroveň vlhkosti,
 • ověříte teplotu v místnosti,
 • zapnete/vypnete čističku,
 • nastavíte rychlost práce čističky, a také automatický a noční režim,
 • dozvíte se o úrovni opotřebování všech filtrů,
 • přečtete si informace o výrobci.

 

Stáhnout aplikaci LIFAair:

Aplikace LIFAair Aplikace LIFAair

 

 

3 stupně filtrace


Filtrace v čističce vzduchu LIFAair LA333 + LAM05

 

 • 1. Předfiltr: zachytává větší nečistoty jako zvířecí srst, prach, drobky aj.

 • 2. Uhlíkový filtr s příměsí zeolitu: odstraňuje mj. benzen, formaldehyd, xylen, benzo[a]pyren a nepříjemné zápachy. Díky zeolitu (molekulární síto) čistička vzduchu zachytává také nebezpečné oxidy NOx, SOx a dokonce i ionizované radioaktivní částice uvolňující se mj. ze stavebního materiálu.

 • 3. Filtr HEPA E12: téměř v 100% zadržuje mikroskopické nečistoty – polétavý prach PM2,5 a PM10 pronikající do krevního oběhu (hlavní složky smogu), chorobotvorné bakterie a viry, plíseň, exkrementy roztočů a vlákna hub.

Další funkce


 • Měřicí stanice: měří kvalitu vzduchu a řídí přístroj.

 • Bluetooth: umožňuje stabilní komunikaci čističky vzduchu se stanicí.

 • WiFi: ovládání přístroje a kontrola vzduchu všude.

 • Rodičovský zámek: ignorování regulace z úrovně čističky vzduchu.

 • Dotykový panel: umožňuje ovládat čističku vzduchu při absenci stanice.

 • Pět precizních čidel: k přesným měřením kvality vzduchu.

 • Měření opotřebení filtrů: procentní míra opotřebení filtrů.

 • Jedinečný filtr: dlouhá životnost a kompletní vyčištění vzduchu.

 • Originální design: úspora místa a atraktivní vzhled.

 • Režim Test: monitorovaní kvality vzduchu po dobu 5 minut.

 • Režim Allergy: skoro 100% odstranění alergenů ze vzduchu.

 • Režim Turbo: expresní zbavení vzduchu nečistot.

 • Gyroskop: automatické vypnutí čističky v případě výklonu čističky.

 

Technické parametry čističky LIFAair LA333 + LAM05
Technické parametry čističky vzduchu LIFAair LA333
barva: bílá
rozměry: 250x250x505 mm
hmotnost: 10 kg
Spotřeba elektřiny/příkon*: 1-45 W
CADR (pyly)*: 55-330 m3/h
CADR (formaldehyd)*: 141 m3/h
hlučnost*: 18-50 dB
maximální hlučnost: 64 dB(A)
Délka napájecí šňůry: 3 m
Doporučená pro plochu: do 39 m2
Odhad ročních nákladů na filtry: 950 Kč

*hodnota záleží na rychlosti

 

  Stáhnout uživatelskou příručku

4/5

Mám přístroj 7 měsíců, uhlíkový filtr je opotřebovaný v 31%, hepa v 5%, to je divné. Samotnej přístroj je první třída, kvalita provedení, všechny hezky zapadá, měřící stanice má široké funkce. Kdybych se měl rozhodovat ještě jednou, tak bych koupil větší model, protože má větší množství aktivního uhlí ve filtrech.

Damian

5/5

Špičkový přístroj, funguje bezvadně ve spojení se stanicí. Čistička je velmi citlivá a přitom tichá. Všechno skvěle sestavené. Kontrola je z úrovně stanice nebo mobilní aplikace. Čistí vzduch z prachu (mám psa), CO2 (často ukazuje zvýšenou koncentraci když otevřeme okna ze strany ulice). Moc doporučuji - i když není levný, tak se to vrací v ostatních nákladech - obrovský uhlíkový filtr (výměna každých 5 let) a HEPA (každý 2 roky).

Artur

4.8/5

Na základě 6 hodnoceníNa základě

Přidat vlastní názor o výrobku

LIFAair LA333

LIFAair LA333

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Filtry a příslušenství pro čistič LIFAair LA333

LA21HEPA - Filtr HEPA12 do LA352

LA21HEPA

Filtr HEPA E12 — do 3 let používání

Počet: -+

Cena: 1 749 Kč

Filtr węglowy LA41AC

LA31AC

Filtr uhlíkovo-zeolitový (komplet: 4 moduly) — do 5 let používání

Počet: -+

Cena: 1 749 Kč

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.