Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 80 Pro
Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 80 ProIDEAL AP 80 Pro widok z przoduIDEAL AP 80 Pro widok z bokuIDEAL AP 80 Pro widok z bokuIDEAL AP 80 Pro widok z tyłuIDEAL AP 80 Pro widok z bokuIDEAL AP 80 Pro widok z bokuIDEAL AP 80 Pro widok z bokuIDEAL AP 80 Pro widok z boku, kratka wywiewuIDEAL AP 80 Pro widok z boku, kratka wywiewuIDEAL AP 80 Pro wnętrze, widok na wentylatorIDEAL AP 80 Pro wentylator, widok z bliskaIDEAL AP 80 Pro panel sterowania, wywiew powietrzaIDEAL AP 80 Pro obsługa panelu sterowaniaIDEAL AP 80 Pro kratka wywiewu z bliskaIDEAL AP 80 Pro przekrój, filtracjaIDEAL AP 80 Pro filtr 360°IDEAL AP 80 Pro filtr 360°, wewnętrzna stronaIDEAL AP 80 Pro przybliżenie, widok na logoIDEAL AP 80 Pro akcesoria i instrukcje w komplecieIDEAL AP 80 PRO nalepka z szybką instrukcjąIDEAL AP 80 PRO widok z bokuIDEAL AP 80 PRO panel kontrolnyWskaźnik jakości powietrza (czerwona dioda)Filtr 360° w IDEAL AP 80 PROIDEAL AP 80 PRO pilot

Čistička vzduchu

IDEAL AP 80 Pro

Cena: 30 964 Kč

 • Doporučená oblast místnostido 100 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-63 dB
 • Náklady na filtry 1650 Kč/rok
 • Náklady na energii 77 Kč/mc
 • Čidla PM2.5 a POL
 • Režim auto
 • Řízení online

Německá kvalita

Záruka:3 roky (+ servis D2D)

dostepność - Momentálně nedostupný

Bezplatné doručení

Informovat, když výrobek bude dostupný

IDEAL obrovský průtok vzduchuPředstavujeme profesionální čističku vzduchu IDEAL AP 80 Pro. Přístroj byl 100% vyroben a sestaven v Německu (pouze čidlo polétavého prachu je japonské výroby). Obrovský průtok vzduchu dosahující až 800 m3/h umožňuje používat čističku vzduchu ve velkých místnostech s plochou do 100 m2. Mohlo by se zdát, že tak výkonné zařízení bude velmi hlučné a bude spotřebovávat hodně elektřiny. Avšak popisovaný model je velmi tichý (již od 18 dB – to je méně než šepot!) a může se bez problémů používat v ložnicích, kancelářích a dalších místnostech, kde je obzvláště zapotřebí ticho. Čistička vzduchu získala certifikát Institutu Schwarzkopf, který potvrzuje užitečnost v ošetřovnách.

 

Příjemná je také skutečnost, že je model neobyčejně úsporný a spokojí se s nepatrnými 6 W při nejnižších otáčkách. Unikátní novátorský 360° filtr zaručuje takřka 100% čistý vzduch. Jelikož je celé zařízení vyrobeno v Německu, máme jistotu spolehlivosti na dlouhá léta. Za zmínku stojí prvotřídní ventilátor, který je vyroben německou společností EBM Papst – průkopníkem ve výrobě ventilátorů a motorů do zařízení pro domácnosti a průmysl. Díky bohaté výbavě je obsluha dokonale snadná. Seznamte se blíže s perfektní čističkou vzduchu.

 

IDEAL AP 80 Pro pohled z boku

 

360° filtr – pravděpodobně ten nejlepší filtr


 

Čistička vzduchu IDEAL AP 80 Pro dostala jedinečný, dosud nikde jinde nevídaný filtr. Filtr 360° je kombinací HEPA filtru a uhlíkového filtru s obrovským množstvím aktivnímu uhlí a byl vyroben společností Fredenberg, která je předním světovým výrobce vzduchových filtrů. Nutno podotknout, že pětivrstvý HEPA filtr (pouze v řadě PRO) vyhovuje třídě H14. Filtr 360° dosahuje téměř 100% účinnosti čištění vzduchu! Průměrná životnost filtru činí 2-3 roky.

 

Plocha uhlíkového filtru u IDEAL AP 80 Pro činí úžasných 1 340 000 m2, což znamená, že má 670 g aktivního uhlí!

 

U filtru byl novátorsky použit speciální chip s jedinečným kódem. Díky němu se filtr spáruje s přístrojem. Má-li se filtr už vyměnit, pak se tato informace uloží na chip a i když se pak třeba filtr přeloží do jiné čističky vzduchu, tak to ukazatel výměny filtru sdělí! Díky chipu získáváte také bezpečné používání:
- je-li filtr nesprávně nasazen, tak se zařízení nespustí,
- je-li filtr ze zařízení vyndaný, tak se čistička vzduchu automaticky zastaví.

Německá dokonalost


 

Pro maximální pohodlí nám čistička vzduchu poskytuje spoustu možností a nastavení rychlosti. Přístroj má pět rychlostí ventilátoru. Navíc automatický mód a turbo mód způsobují, že ovládání je na té nejvyšší úrovni. První mód pomocí měření precizních čidel bude upravovat rychlost podle míry znečištění vzduchu. Kdežto druhý mód zajistí co nejrychlejší vyčištění vzduchu. Zajímavě vypadá novátorské řešení, které nám poskytuje možnost regulace středního (220-341 m3/h) a rychlého (350-640 m3/h) chodu podle potřeb a podmínek v místnosti.

 

Kovový plášť té nejvyšší kvality a bezvadně provedený ovládací panel, který ukazuje údaje o momentálním stavu práce, svědčí o dokonalosti přístroje. Díky časovači si můžeme nastavit zapínání a vypínání přístroje (1, 2, 4 nebo 8 h). Přes Wi-Fi můžete ovládat čističku vzduchu z mobilního zařízení (chytrého telefonu, tabletu atp.). Stačí jen nainstalovat vychytanou a stále vyvíjenou aplikaci. Za zmínku stojí dětský zámek, který chrání panel před nechtěnými změnami parametrů práce čističky vzduchu. Čidlo prachu detekuje prachové částice PM2,5 a PM10 (hlavní složky smogu) a čidlo plynů detekuje těkavé organické látky, nepříjemné zápachy, cigaretový kouř atp.

 

Zajímavý je indikátor kvality vzduchu. Pomocí tří barev nám sděluje momentální stav ovzduší. Červená barva znamená znečištěný vzduch, oranžová mírně znečištěný a zelená čistý vzduch.

 

IDEAL – ideální čistička vzduchu


 

Čistička vzduchu obdržela řadu certifikátů, které potvrzují vysokou třídu. Kromě dříve zmiňovaného Institutu Schwarzkopf lze uvést certifikát ECARF, který dostávají produkty vhodné a bezpečné pro alergiky, kterým se nemohou pochlubit všechna zařízení tohoto typu.

 

Zajímavá je také volitelná možnost dokoupit zvláštní držák na připevnění přístroje na zeď. Můžete stabilně a bezpečně pověsit zařízení na stěnu a tím ušetřit místo a obohatit interiér. Výborně se uplatní i ve veřejných prostorách. Můžeme také dokoupit podstavec na kolečkách, díky němuž se přemisťování čističky vzduchu stane neobyčejně pohodlné a bezpečné.

 

Maximální výkon


 

Přístroje ze série PRO se vyznačují také dokonalým výkonem. To skvěle znázorňuje koeficient čištění, což je parametr, který informuje o počtu výměn/přefiltrování vzduchu na hodinu, jakého může čistička vzduchu dosáhnout. V následující tabulce je vidět, že model dokonale zvládá čistit vzduch i v místnostech s jinými plochami. K výpočtu parametru se uvažuje výška místnosti 2,5 m a zeleně byl označen rozsah optimální činnosti pro danou plochu.

 

Průtok vzduchu (m3/h)

Plocha místnosti (m2) / počet výměn vzduchu

750

15

20

25

30

35

40

45

50

55

60

70

80

90

100

110

21,3

16,0

12,8

10,7

9,1

8,0

7,1

6,4

5,8

5,3

4,6

4,0

3,6

3,2

2,9

 

 

Tři filtrační stupně


360° filtrace u IDEAL PRO

 

 • 1. Předfiltr: zachytává větší nečistoty (drobečky, srst, prach, vlasy atp.) a tím pádem prodlužuje životnost HEPA filtru.
   
  2. Filtr HEPA H14: zachytává polétavý prach (PM 10, PM 2,5, PM 0,3, PM 0,1), pyl a další inhalační alergeny, bakterie a spory plísní.
   
  3. Uhlíkový filtr: neutralizuje nepříjemné zápachy v místnosti a cigaretový kouř, zplodiny a chemické výpary (formaldehyd, toluen, n-butan, těkavé organické látky).

Další funkce


 • Pět rychlostí ventilátoru: noční, nízká, střední, vysoká, turbo.

 • Světelná signalizace výměny filtru: informace o nutnosti vyměnit filtr.

 • Indikátor kvality vzduchu: informace pomocí tří barev.

 • WiFi: ovládání a kontrola přístroje odkudkoliv.

 • Mobilní aplikace: lze regulovat rychlostní módy (střední a vysoký).

 • Čidla: prachu, plynu a zápachu.

 • Dálkové ovládání: pro maximální pohodlí.

IDEAL AP 80 Pro rotační fotografie

Technické parametry

barva:

bílá

rozměry:

668 × 468 × 275 mm

hmotnost:

15 kg

příkon*:

6, 10, 14, 30, 175 W

průtok vzduchu:

70-800 m3/h

CADR:

675 m3/h

hlučnost*:

18.7, 28.8, 37.3, 46.7, 63.4 dB

doporučuje se na plochy:

do 100 m2

odhad ročních nákladů na filtry:

1650 Kč

* rychlost 1, 2, 3, 4, 5

 

  Návod k použití ke stažení

 

  Návod ke spárování s aplikací

 

  Manuál připojení k aplikaci

5/5

Dokonalá čistička, velmi výkonná a skvěle vyrobený. Na nízkých otáčkách není slyšet. Má mnoho kovových elementů, pořádně vypadající ventilátor a obrovský těžký filtr. Mám radost, že v Německu furt vyrábí spotřebiče, v Číně by nevznikl.

Adam D.

5/5

Na fotkách vypadá menší. Je velký a docela těžký, vyžaduje mužskou ruku pro přemístění. Teoreticky se dají přidělat kolečka. Čističku radši postavit na jednom místě. Čistí rychle, je tichá a celkem hezká. Tváří se dost solidně, doufám že to není jen povrchové.

Paulina

5.0/5

Na základě 2 hodnoceníNa základě

Přidat vlastní názor o výrobku

IDEAL AP 80 Pro

IDEAL AP 80 Pro

Hodnocení výrobku:

Hodnocení

Jak celkově hodnotíte Výrobek?

povinné políčko

Vaše jméno nebo alias

Načítaní…

Děkujeme za váš názor!

Chyba serveru. Zkuste to později.

Filtry a příslušenství pro čistič IDEAL AP 80 Pro

Filtr 360° Combi do IDEAL AP 60 / 80 Pro

Filtr 360°

Integrovaný pre-filtr, HEPA a uhlíkový – do 3 let používání

Počet: -+

Cena: 4 999 Kč

Wózek do IDEAL AP 60 / 80 PRO

Počet: -+

Cena: 1 499 Kč

Držák pro čističky IDEAL AP 60 / 80 PRO

Počet: -+

Cena: 1 090 Kč

Záruka a vrácení zboží

Záruka a vrácení zboží

Na všechny výrobky se vztahuje záruka výrobce. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, můžete do udělat do 30 dnů od datum dodání.

To vše pro vaše pohodlí a bezpečí.

Bezpečné nákupy, také na splátky

Mastercard Payu Visa

Používáme šifrovací protokoly SSL pro ochranu vašich osobních dat. Spolupracujeme pouze s ověřenými zprostředkovateli plateb a bankami. Získejte čistý vzduch ve výhodných splátkách.

Expresní, bezplatná doprava

Expresní, bezplatná doprav

Pro objednávky nad 1999 Kč a platbě převodem nebo dobírkou – doprava zboží kurýrem vždy 0 Kč – zásilky většinou odesíláme ve stejný den. Můžete zvolit několik možností dopravy.

Kontakt a podpora

Infolinka: 228 880 259

Stáhněte si aplikaci monitorující vzduch

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
Polsko
VAT PL 6282266484

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů
Inforumjeme, že pro realizaci služeb dostupných v našem obchodě, optimalizaci obsahu a přizpůsobení obchodu vašim požadavkům, použiváme informace poskytnuté prostřednictvím souborů cookies, které jsou uloženy na zařízení konečného uživatele. Soubory cookies můžete prohlížet v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další využití stránek internetového obchodu, bez změny nastavení prohlížeče znamená, že souhlasítě z využitím souborů cookies. Více informací je poskytnuto v politice ochrany osobních údajů obchodu.